EN UCUZ ADANA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ADANA OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Adana otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Adana otobüs bileti 25 TL olup bu sefer Mersin - Adana arasında düzenlenmektedir. Adana varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Has Turizm A.Ş., Has Turizm, Astor Seyahat, Metro Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Özlem Batman Turizm, As Adana Seyahat, Yeni Mardin Dilmenler, Star Diyarbakır, Isparta Petrol Turizm Yeni, Ben Turizm, Has Diyarbakır Seyahat, Hatay Gökbey Seyahat, Kontur Turizm, Öz Gülaras Turizm, Özkaymak firmalarıdır.

ADANA HAKKINDA

Adana Otobüs Bileti İle Kendinizi Çukurova'nın Lezzetlerine  Bırakın!

Mutfağı ile damaklarda leziz bir tat bırakan Adana için otobüs firmaları, en ucuz bilet fiyatları, otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com'dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz. 

Bir şehir düşünün ki yol sorduğunuzda insanları sizi tanısın tanımasın yardım etmek için elinden geleni yapsın, hatta üstüne nereye gitmeniz gerektiğini, nerede yemek yiyebileceğinizi, sıcaktan nasıl korunabileceğinizi anlatsın. O şehir tabi ki Adana’dan başka bir yer olamaz. Eğer et yemeyi seviyorsanız burası etin işlenmiş her çeşidini, özellikle kebap halini bulmanız mümkün olan cehennem kadar sıcak bir cennettir.

Adana'yı Keşfetmeye Mutfağından Başlayın!

Sebebi her ne olursa olsun, eğer Adana’ya yolunuz düşmüşse ister istemez lezzetli ve kimi bünyeler için ağır yemeklerle buluşmanız kaçınılmazdır. Adana’ya geldiğinizde Adana Kebabı, Babagannuş, Yüksük Çorbası, Analı Kızlı Çobası’nı tadabilirsiniz. Tat ve lezzet kavramı Adana için; acı, salça ve et üzerine kurulmuştur. Dikkat etmeniz gereken eğer acıya alışık olmayan bir damağınız varsa yemeğinizi alıştıra alıştıra yemeniz gerekmektedir. Ana yemeğin üstüne çeşitliliği ile dikkat çeken künefe, karsambaç veya bici bici gibi tatlılarla final yapabilirsiniz. Çukurova Gurmeliğe giden yol olarak adlandırabileceğiniz bu rotayı eğer et yemek istemiyorsanız bile en azından şalgam içerek Adana’ya has bir lezzeti tadarak değerlendirebilirsiniz. 

Çukurova'da Bir Vaha Olan Adana'ya Govego'yla Ulaşın!

Alacağınız bir Adana otobüs bileti ile uçsuz bucaksız tarlaları ile düzlüğün içinde konumlanmış sıcak Adana'ya ulaşmak, lezzeti ile damak tadınızı genişleten mutfağını tatmak ve yüksek yaylalarında serinlemek için düşünmeden yola çıkabilirsiniz!

Dilerseniz Adana otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Şehirlerarası Yolculuklarda Başınıza Gelebilecek Şeyler hakkında hazırlanan keyifli yazıyı okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

ADANA OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Adana Otogarı İle, Akdeniz’in Lezzet Diyarına Varın!

Torosların en sıcak şehirlerinden Adana tam bir geçiş noktasında olma özelliği ile yıl içerisinde pek çok yolcu ağırlamaktadır. 1993 yılında hizmetlerine başlayan Adana Otogarı Seyhan’ın Fevzipaşa Mahallesi’nde geniş bir alana kurulmuş olup, 122.250 m2lik bir alana yayılmıştır. Barındırdığı 200 adet işyeri ve 31 yazıhane ile bir otogardan beklenen tüm hizmetleri bünyesinde taşıyan Adana Otogarı servis ağının genişliği ile de geniş hizmetler sunmaktadır.


Adana Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0322 428 20 47

Adres:

  • Fevzipaşa, 01190 Seyhan/Adana

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
930 Km
11 Saat
477 Km
5 Saat
859 Km
10 Saat
340 Km
4 Saat
893 Km
11 Saat
958 Km
11 Saat
868 Km
10 Saat
1078 Km
13 Saat

ADANA OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

ADANA HAVA DURUMU

Pazartesi
2℃
/
2℃
Salı
3℃
/
3℃
Çarşamba
4℃
/
4℃

ADANA OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Adana otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Adana seferi düzenleyen otobüs firmaları; Has Turizm A.Ş., Has Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Astor Seyahat, Metro Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Özlem Batman Turizm, As Adana Seyahat, Yeni Mardin Dilmenler, Star Diyarbakır, Isparta Petrol Turizm Yeni, Ben Turizm, Ben Turizm, Has Diyarbakır Seyahat, Hatay Gökbey Seyahat, Kontur Turizm firmalarıdır.

En ucuz Adana otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Adana varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 25 TL’dir.

ADANA KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

ADANA - GAZİANTEP
100 TL
3s 0d
ADANA - KONYA
100 TL
4s 0d
ADANA - ŞANLIURFA
100 TL
5s 30d
ADANA - ANKARA
100 TL
8s 0d
ADANA - İSTANBUL
140 TL
13s 1d
ADANA - AKSARAY
100 TL
4s 0d
ADANA - ANTALYA
100 TL
10s 15d
ADANA - HATAY
50 TL
3s 0d

ADANA VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

GAZİANTEP - ADANA
100 TL
3s 0d
ANKARA - ADANA
100 TL
5s 0d
KONYA - ADANA
110 TL
5s 30d
İSTANBUL - ADANA
130 TL
11s 45d
AKSARAY - ADANA
100 TL
3s 0d
HATAY - ADANA
60 TL
3s 0d
ANTALYA - ADANA
100 TL
11s 30d
ŞANLIURFA - ADANA
100 TL
5s 30d

ADANA İÇİNDE BULUNAN DİNLENME TESİSLERİ

Bulunduğu Şehir
Tesis Adı
Tesis Adresi
Tesis Telefonu
Pozantı
Pozantı Akün Dinlenme Tesisleri
Pozantı
Adana Pozantı Tesisi
Shel 01470 Yolu Pozantı Adana
322 581 31 53
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder