EN UCUZ ADAPAZARI ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ADAPAZARI OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Adapazarı otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Adapazarı otobüs bileti TL dir. Adapazarı varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; firmalarıdır. Yukarıdaki sefer arama bölümümüzden yapacağınız arama ile bulunduğunuz yerden Adapazarı seferi olup olmadığını görebilir, sizin için en uygun seferi seçerek otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

ADAPAZARI HAKKINDA

Adapazarı Otobüs Bileti İle Kendinizi Doğal Güzelliklere Bırakın!

İstanbul'a yakınlığı ile dikkat çeken Adapazarı aslında Sakarya ilinin merkez ilçesidir. İl adı ile merkez ilçenin adının farklı olduğu bir kaç şehrimizden bili olan Adapazarı, Marmara bölgesi'nin kuzeydoğusunda yer alır. Sakarya nehri kıyısında kurulmuş olan Adapazarı eski İstanbul - Anadolu yolu üzerinde önemli bir kavşak noktasıdır. Karayolu ile İstanbul - Ankara otoyolu ve E 80 karayolu ile ulaşım sağlanabilen Adapazarı'nda havalimanı bulunmamaktadır. Hava yolu ileulaşımiçin en uygun yok İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinde olup bu havalimanının şehre uzaklığı 128 kilometredir.  

Coğrafi konumu nedeniyle hem Karadeniz hem de Marmara - Akdeniz iklimlerine sahip olan Adapazarı'nda Türkiye'nin 3. büyük nehri Sakarya nehri bulunmaktadır. Doğal güzellikler açısından Sapanca Gölü ile Geyve ve Karadeniz kıyısındaki Karasu bölgeleri, Karagöl Yaylası gezilip görülebilecek yerlerdendir. Kuzuluk kaplıcası ile termal deneyimi de yaşayabilirsiniz. 

 

Adapazarı Mutfağı ile Lezzet Deneyiminizi Çeşitlendirin!

Yaklaşık 200 yıldır Kafkaslar ve Balkanlardan göç alan Adapazarı'nın mutfak kültürü de bu çeşitlilikten etkilenmiştir. Islama köfte, keşkeş, dartılı keşkek, kuymak, kara lahana haşlaması, çerkez tavuğu, hamsili pilav denenmesi gereken lezzetlerdendir. Tabi ki bu muhteşem lezzetleri Adapazarı'nın harika doğasında deneyimlemek alacağınız keyfidaha da artıracaktır.

 

Adapazarı'nın Güzel Doğasına Govego'yla Ulaşın!

Çeşitli güzergahlardan 20'den fazla otobüs firması ile Adapazarı'na ulaşmak için hemen şimdi govego.com'u ziyaret edebilir en uygun fiyatlarla en uygun otobüs biletinizi hemen şimdi satın alabilrsiniz. 

Adapazarı otobüs biletinizi Govego'dan satın aldıktan sonra bloğumuzdaki Sapanca ile ilgili hazırlanmış yazımızı keyifle okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

ADAPAZARI OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Adapazarı Otogarı, Aynı Şehirde Farklı İklimlere Ulaşma Noktası!

Hem Karadeniz hem Marmara tipi Akdeniz iklimine sahip bir coğrafyada kafa dinlemek ve kendinize gelmek istiyorsanız bu yolculuğunuzun varış noktası kesinlikle Adapazarı Otogarı olmalıdır. 2011 yılında açılan otogar 24.000'ikapalı olmak üzere toplamda 80.000 metrekare bir alan üzerine kuruludur. Karadeniz ve Anadolu arasında kavşak noktası olması nedeniyle oldukça yoğun bir yolcu trafiğine sahip olan otogarda Türkiye'nin hemen her bölgesine ulaşım sağlayan otobüs firmaları bulunmaktadır. 

 

Adapazarı Otogarı Telefon ve Adresi

Adres: Arifbey Mahallesi Atatürk Caddesi Arifiye/ Sakarya

Telefon: 0 264 275 11 89 - 0 264 275 57 76

 

ADAPAZARI İÇİNDE NELER YAPILIR?

ADAPAZARI OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Adapazarı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Adapazarı seferi düzenleyen otobüs firmaları; firmalarıdır.

ADAPAZARI KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

ADAPAZARI VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder