AFYONKARAHİSAR SAKARYA OTOBÜS ​SEFERİ ÖZET BİLGİLERİ

En Hızlı Sefer 3s 16d
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 6
En Ucuz Fiyat 63 TL
En Düşük Fiyatlı Firma İstanbul Kalesi

EN UYGUN AFYONKARAHİSAR SAKARYA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • İstanbul Kalesi Afyonkarahisar Sakarya otobüs bileti
  AFYONKARAHİSAR - SAKARYA
  27.02.2020 - 01:00
  2+2
 • İstanbul Kalesi Afyonkarahisar Sakarya otobüs bileti
  AFYONKARAHİSAR - SAKARYA
  27.02.2020 - 23:59
  2+2
 • Isparta Petrol Afyonkarahisar Sakarya otobüs bileti
  AFYONKARAHİSAR - SAKARYA
  27.02.2020 - 02:00
  2+1
 • Isparta Petrol Afyonkarahisar Sakarya otobüs bileti
  AFYONKARAHİSAR - SAKARYA
  27.02.2020 - 16:45
  2+2
 • AFYONKARAHİSAR - SAKARYA
  27.02.2020 - 00:29
  2+2
 • Buzlu Turizm Afyonkarahisar Sakarya otobüs bileti
  AFYONKARAHİSAR - SAKARYA
  27.02.2020 - 13:15
  2+2
 • AFYONKARAHİSAR - SAKARYA
  27.02.2020 - 22:30
  2+1
 • AFYONKARAHİSAR - SAKARYA
  27.02.2020 - 03:00
  2+1
 • AFYONKARAHİSAR - SAKARYA
  27.02.2020 - 14:45
  2+1
 • AFYONKARAHİSAR - SAKARYA
  27.02.2020 - 23:30
  2+1
 • AFYONKARAHİSAR - SAKARYA
  27.02.2020 - 23:59
  2+1
 • Metro Turizm Afyonkarahisar Sakarya otobüs bileti
  AFYONKARAHİSAR - SAKARYA
  27.02.2020 - 01:15
  2+1
 • Metro Turizm Afyonkarahisar Sakarya otobüs bileti
  AFYONKARAHİSAR - SAKARYA
  27.02.2020 - 03:30
  2+2
 • Metro Turizm Afyonkarahisar Sakarya otobüs bileti
  AFYONKARAHİSAR - SAKARYA
  27.02.2020 - 12:30
  2+1
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

AFYONKARAHİSAR - SAKARYA GÜZARGAHI HAKKINDA

Afyonkarahisar Sakarya otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Afyonkarahisar Sakarya otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Afyonkarahisar Sakarya Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Afyonkarahisar Sakarya otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Afyonkarahisar Sakarya otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Sakarya Afyonkarahisar Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Afyonkarahisar Sakarya arası mesafe: 324 Km

Afyonkarahisar Sakarya arası sefer süresi: Ortalama 4 Saat

Afyonkarahisar Sakarya arası en ucuz otobüs bileti: 63 TL

AFYONKARAHİSAR - SAKARYA SEFERİ DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

Afyon - Sakarya Arası Güzergah Bilgileri

Afyon - Sakarya otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Afyon - Sakarya Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Afyon - Sakarya otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Afyon - Sakarya otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Afyon - Sakarya arası mesafe yaklaşık 324 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 4 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firması Isparta Petrol Turizm, Metro Turizm ve İstanbul Kalesi Seyahat’tir. Afyon - Sakarya otobüs bileti fiyatları 45 TL'den başlıyor ancak govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli  Afyon - Sakarya otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için de govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Afyon - Sakarya Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Afyon - Sakarya arasında karayolunu kullandığınızda Kütahya ve Bilecik’ten geçeceksiniz. İsterseniz kestirme olarak otoyolu kullanabilir, isterseniz güzergah üstündeki illere saparak yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz. Her derde deva kaplıcaları ile tarihini korumakta olan Afyon’dan doğa sporları bakımından birçok alternatifi bulabileceğiniz, serin sularında yüzebileceğiniz ve şehir hayatının tükettiği enerjiyi kısa sürede geri kazanabileceğiniz ender yerlerden olan Sakarya’ya gitmek için yola çıkmadan önce Türkiye'de görülmesi gereken ender yerlerden biri olan Afyon’da tarihi Afyonkarahisar, Sandıklı, Avdalas ve Bayramaliler kalelerinde gezintiye çıkabilirsiniz. Afyon Ulu Camii, Afyon İmaret Camii, Mısri Camii, Ot Pazarı Camii, Yeni Camii, Mevlevi (Türbe) camii, Sandıklı Ulu Camii, Sinan Paşa Camii ve Rüstem Paşa Camii'yi, Ayazini, Ağın Kaya, Memeç Kaya, Eğerli Kaya, Böcü İnleri kiliselerini ve Yedikapılar manastırını görebilirsiniz. Her zevke hitap eden müzik alternatifleri ile çay bahçesi ve cafeleri ile zevkle vakit geçirebilirsiniz. Buraya geldiğinizde özellikle bulgur yemekleri, sakala çarpan çorbası, ilibada dolması, çullama köfte, göce tarhanası, nohut çöreği, Özbek pilavı, göce köftesi, şakşuka, sırt dolması, sulu köfte, Afyon salatası, Afyon kaymağı, lokum ve şekerlemelerinin tatlarına kesinlikle bakmanızı öneririz. Tabii fazla kaçırmamak kaydıyla.

Sonraki durağınız Evliya Çelebi'nin doğduğu yer, Kütahya olacak. Gelişmekte olduğu sanayisi, yeraltı ve yerüstü kaynakları yanı sıra termal kaynakları, el sanatları ve tarihi ile Türkiye'nin önemli turizm bölgelerinden biri olan ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken, yemyeşil coğrafyası ile büyüleyen Kütahya'daki mesire yerlerinde mutlaka ama mutlaka piknik yapıp, doğa ile iç içe zaman geçirmelisiniz. Termal suları ile de ününe ün katan Kütahya'da yılın yorgunluğunu artmak istiyorsanız kaplıcalarda zaman geçirebilir; Frigya Vadileri boyunca düzenlenen bisiklet ve motor turlarına katılabilir, çarşıya çıkıp kendiniz ve sevdikleriniz için porselenden yapılma hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz.

Ve sonrakiğ durağınızda Bilecik’e ulaşacaksınız. Bilecik’e geldiğinizde 2. Abdülhamit döneminde yapılan Hamidiye Camii, yine aynı dönemde yapılan Hamidiye İdadisi, Dar'ul Etyam(Yetimler Yurdu), Sultan Reşat döneminde yapılan Kaymakam Çeşmesi ve 1990 yılında yapılan Söğüt Etnografya Müzesi gezi yerlerinizin arasında olabilir.

Bilecik’ten devam ettiğinizde Sapanca Gölü sakinliği ve dinginliği ile sizi kendine hayran bırakabilir, havanın elverişliliğine göre isterseniz göl kenarında ufak geziler yapabilir veya çevresindeki bir mekânda ısınacak bir şeyler içerken göl manzarasını seyredebilirsiniz. Romatizma, sinir hastalıkları, kadın hastalıkları ve cilt hastalıklarına iyi gelen birçok kaplıcanın bulunduğu Sakarya'dan şifa bulabilir, yöresel ev yemeklerinin tadına bakabilir, müzikli eğlence yerleri, barlar ve cafelerde birçok alternatif seçeneğinden birinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Ve son durağınız Sakarya olacak. Sapanca Gölü sakinliği ve dinginliği ile sizi kendine hayran bırakabilir, havanın elverişliliğine göre isterseniz göl kenarında ufak geziler yapabilir veya çevresindeki bir mekânda ısınacak bir şeyler içerken göl manzarasını seyredebilirsiniz. Romatizma, sinir hastalıkları, kadın hastalıkları ve cilt hastalıklarına iyi gelen birçok kaplıcanın bulunduğu Sakarya'dan şifa bulabilir, yöresel ev yemeklerinin tadına bakabilir, müzikli eğlence yerleri, barlar ve cafelerde birçok alternatif seçeneğinden birinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Hemen bir Afyon - Sakarya otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Sakarya - Afyon otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

AFYONKARAHİSAR SAKARYA OTOBÜS ​SEFERİ DÜZENLEYEN FİRMALARIN EN UCUZ BİLET FİYATLARI

Otobüs Firması En Ucuz Bilet Fiyatı Günlük Sefer Sayısı
İstanbul Kalesi 63 TL 2
Isparta Petrol 69 TL 2
Kontur Turizm 70 TL 2
Buzlu Turizm 75 TL 1
Pamukkale Turizm 88 TL 4
Metro Turizm 90 TL 3

AFYONKARAHİSAR KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

SAKARYA VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

İSTANBUL - SAKARYA
30 TL
3s 30d
ANKARA - SAKARYA
50 TL
3s 30d
İZMİT - SAKARYA
15 TL
0s 30d
BURSA - SAKARYA
120 TL
4s 40d
BOLU - SAKARYA
29 TL
1s 45d
YALOVA - SAKARYA
30 TL
2s 0d
ORDU - SAKARYA
100 TL
11s 45d
KÜTAHYA - SAKARYA
50 TL
3s 30d

AFYONKARAHİSAR HAVA DURUMU

Salı
0℃
/
0℃
Çarşamba
1℃
/
1℃
Perşembe
4℃
/
4℃

SAKARYA HAVA DURUMU

Salı
1℃
/
2℃
Çarşamba
4℃
/
4℃
Perşembe
11℃
/
11℃
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar