EN UCUZ AĞRI ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

AĞRI OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Ağrı otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Ağrı otobüs bileti 40 TL olup bu sefer Iğdır - Ağrı arasında düzenlenmektedir. Ağrı varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Vangölü Turizm, Kamil Koç, Mek Ağrı Dağı Turizm, Vanyolu Seyahat, Nilüfer Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Cesur Bingöl Turizm, Van Kalesi Turizm, Öz Has Bingöl, Star Diyarbakır, Kanberoğlu Turizm, Öz Erciş Seyahat, Patnos İtimat Turizm, Öz Diyarbakır, Has Diyarbakır Seyahat, Ağrı Ses Turizm firmalarıdır.

AĞRI HAKKINDA

Ağrı Otobüs Bileti Almanızla Beraber Türkiye’nin En Yüksek Noktasına Seyahatinizi Başlatın!

 Ağrı için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir, online otobüs biletinizi govego yönlendirmesiyle satın alabilirsiniz. 

Tam manasıyla medeniyetler arası geçiş noktası olan Ağrı’da Milattan Önce ikinci yüzyıldan bu yana yerleşik uygarlıklar yaşamıştır. Hurriler, Urartular, Asurlular, Medler, Persler, Sakalar, Abbasiler, Bizanslılar, Sökmenliler, İlhanlılar, Celayirliler, Moğollar, Karakoyunlular, Akkoyunlular ve Osmanlılar Ağrı tarihinde hüküm sürmüş ve kente arkalarından paha biçilemez tarihi eserler bırakmışlardır. Ağrı, 1927 yılında il olmuştur. Ağrı yolculuğuna hemen başlayabilmek için otobüs ya da uçak bileti satın almanızı ve gezi anılarınıza bu muhteşem tarihi kenti dahil etmenizi öneririz.

 

Ağrı Yolculuğunuzla Doğu’ya Kapılarınızı Açın!

Ağrı Dağı’nın eteğinde uçan güvercin olmaya var mısınız? Ağrı seyahatinizde, Ağrı Dağı'na gitmeyi, tarihe meydan okuyan Doğubeyazıt'ı keşfetmeyi, şifalı Diyadin Kaplıcalarında dinlenmeyi, İshak Paşa Sarayı’nı ziyaret etmeyi, Ağrı mutfağının enfes lezzetleri gosteberg, selekeli ve hengel yemeklerini tatmayı ihmal etmemenizi öneririz. Uygarlık tarihi Urartulara’a dek uzanan Doğubeyazıt, ülkemizin tam manasıyla medeniyetler beşiği olduğunun kanıtıdır. Açık hava müzesi niteliğinde olan Doğubeyazıt gezinizde, çeşitli uygarlıklara ait cami, tapınak, saray ve kale kalıntılarına rastlamak mümkündür. Doğubeyazıt ayrıca Osmanlı’nın Doğu’ya açılan kapısı olarak nitelendirilmektedir. Ağrı kent merkezinden yapacağınız otobüs yolculuğu ile kolayca ulaşabileceğiniz Doğubeyazıt’ta tarih içinde yolculuk yaparken enfes fotoğraflar çekebilirsiniz. Ayrıca, Ağrı’nın Doğubeyazıt ilçesinde bulunan İshak Paşa Sarayı, ihtişamlı yapısıyla, Ağrı’ya gelen gezginleri adeta büyüler. On sekizinci yüzyıldan bu yana tüm heybetiyle ayakta kalabilmiş olan İshak Paşa Sarayı, Osmanlı mimarisinin en önemli eserlerindendir. Ağrı kent merkezinden yapacağınız otobüs yolculuğu ile kolayca ulaşabileceğiniz İshak Paşa Sarayı gezinizi Doğubeyazıt gezinize dahil edebilir, zamandan kazanarak Ağrı’ya has daha fazla eser görebilirsiniz. 

 

Siz de Ağrı’nın Büyüsüne Kapılacaksınız!

Doğa hayranı gezginlerinin Ağrı yolculuklarına dahil etmekten büyük mutluluk duyacaklarını düşündüğümüz Ağrı Kuş Gözlem Alanı, doğanın insanlığa sunduğu bir armağan niteliğindedir. Ülkemizin en önemli yüz kuş gözlem alanlarından biri olan bu alanda, yüzlerce çeşit kuş cinsi doğal yaşamlarında gözlemlenebilir, fotoğraflanabilir ve Ağrı Dağı'nın tertemiz havası ve manzarasının tadına varılabilir. Gezilip görülecek yerlerinin bitmediği Ağrı’nın Diyadin ilçesinde bulunan Diyadin’deki Yılanlı, Davut ve Köprü kaplıcalarında yorgunluk atıp şifa kazanmanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Bu termal şifa kaynaklarından ister konaklamalı ister günübirlik olarak faydalanabilirsiniz. Tabi ki Ağrı’da Ağrı Dağı’na gitmemek olmaz. Ülkemizin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı’nı Ağrı seyahatinize ekleyerek, gezinize farklılık katabilirsiniz. Karın hiç eksik olmadığı Ağrı Dağı’nda kamp kurabilir, buradaki tesislerde konaklayabilir ve Ağrı Dağı’nın tertemiz havasını ciğerlerinize çekerek enfes doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Ağrı Dağı’na Ağrı’dan bineceğiniz otobüsler ile ulaşabilirsiniz. Ağrı Dağı gezisine çıkarken sıkı giyinmeniz gerektiğini de vurgulamak isteriz.

Dilerseniz Ağrı otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Ağrı hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

AĞRI OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Ağrı Otogarı İle, Türkiye’nin En Yüksek Noktasına Yakın Olun!

Ağrı farklı mimarisi ve Türkiye’nin en yüksek dağına sahip olma özelliği ile diğer şehirlerimizden ayrılmaktadır. 2013 yılında inşa edilen Yeni Ağrı Otogarı ise şehre modern bir hava vermiş olup, tüm şehirlerarası karayolu ulaşım ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 27 bin m2lik bir alana kurulmuş olan Yeni Ağrı Otogarı, Erzurum Bulvarı üzerindeki Fırat Mahallesi’nde kurulmuştur. 10 adet yerel firmanın hizmet verdiği Ağrı Otogarı’nda 20 adet yazıhane bulunmakta olup, geniş kapsamlı hizmetleri ile sizlere Ağrı’yı yakın etmektedir.


Ağrı Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0472 215 18 25

Adres:

  • Abide, 04100 Ağrı Merkez/Ağrı

POPÜLER AĞRI OTOBÜS FİRMALARI

Tümünü Gör Kapatmak için tıklayın.

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
1419 Km
17 Saat
1061 Km
13 Saat
1116 Km
13 Saat
231 Km
2 Saat
183 Km
2 Saat

AĞRI OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

AĞRI HAVA DURUMU

Pazartesi
-19℃
/
-19℃
Salı
-21℃
/
-21℃
Çarşamba
-13℃
/
-13℃

AĞRI OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Ağrı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Ağrı seferi düzenleyen otobüs firmaları; Vangölü Turizm, Kamil Koç, Mek Ağrı Dağı Turizm, Vanyolu Seyahat, Nilüfer Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Cesur Bingöl Turizm, Van Kalesi Turizm, Öz Has Bingöl, Star Diyarbakır, Kanberoğlu Turizm, Öz Erciş Seyahat, Patnos İtimat Turizm, Öz Diyarbakır, Has Diyarbakır Seyahat, Ağrı Ses Turizm firmalarıdır.

En ucuz Ağrı otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Ağrı varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 40 TL’dir.

AĞRI KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

AĞRI - ERZİNCAN
119 TL
5s 40d
AĞRI - SİVAS
200 TL
8s 45d
AĞRI - ANKARA
250 TL
14s 30d
AĞRI - KIRIKKALE
250 TL
14s 0d
AĞRI - BİTLİS
100 TL
4s 30d
AĞRI - ERZURUM
120 TL
3s 0d
AĞRI - RİZE
180 TL
8s 0d
AĞRI - KAYSERİ
200 TL
11s 15d

AĞRI VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

ERZİNCAN - AĞRI
100 TL
5s 30d
SİVAS - AĞRI
120 TL
10s 0d
ERZURUM - AĞRI
49 TL
3s 15d
BİTLİS - AĞRI
70 TL
3s 45d
ANKARA - AĞRI
189 TL
15s 30d
VAN - AĞRI
69 TL
3s 50d
YOZGAT - AĞRI
100 TL
13s 0d
SAMSUN - AĞRI
140 TL
14s 45d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder