EN UCUZ AKÇAKOCA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

AKÇAKOCA OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Akçakoca otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Akçakoca otobüs bileti 35 TL olup bu sefer Zonguldak - Akçakoca arasında düzenlenmektedir. Akçakoca varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Efe Tur, Pamukkale Turizm, Düzce Güven Seyahat, Kale Seyahat, Metro Turizm, Asya Tur, Sakarya VIB firmalarıdır.

AKÇAKOCA HAKKINDA

Akçakoca Otobüs Biletinizi Alın Geçmişe Kapılarınızı Açın!

Akçakoca için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

Kısa ve uzun tatiller için ideal bir bölge olan Akçakoca, Düzce'ye bağlı, ve Düzce'nin en popüler ilçelerinden biri olarak sizlere keyifli bir tatil olanağı sunuyor. 35 km uzunluğunda geniş ve güzel bir sahile sahiptir. Büyük şehirlere yakınlığı dolayısıyla yılın her anı farklı güzel, gidilmesi kolay ve sakin huzurlu bir bölgedir. Bölgeye dair tarihi kesin bilgiler veya belgeler bulunmamakla birlikte, bölgenin kazınları sonucu ortaya çıkan belirli başlı eşyaların, M.Ö 1220 yıllarına ait Trak Kabilelerine ait olduğu düşünülmektedir. Roma ve Bizansa dönemlerinde bu bölgenin Diapolis ismiyle kıymetli bir ticaret ve liman kenti olmasının yanısıra, 13. asırda Cenevizlilerin eline geçmiş olup, 1323 yılında Osmanlı Devleti eline geçerek günümüze kadar gelmiştir.

El Değmemiş Bir Doğa: Akçakoca

Bozulmamış doğası ve tarih dolu kimliğiyle Akçakoca'nın tatillerinizi planlarken önemli bir yer tutacağını düşünüyoruz. Güzel plajları ve altın kumlarıyla denize girmek isterseniz keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Bunun yanısıra, Kurugöl Kanyonu'nda yürüyüş yaparak atmosferin keyfini çıkarın. Yeşil atmosferinin kıymetini bilerek yürüyüşlere çıkmalı ve bunu ihmal etmemelisiniz. Geziniz sırasında Ceneviz Kalesi'ne de uğrayıp göz atmalısınız. Fakıllı Mağarası, bölgenin görülmesi gereken yerlerin başında geliyor. 1012 metre uzunluğunda olan mağaranın içinde bulunan oluşumları inceleyerek resmedebilir, Mağaranın mistik ve etkileyici atmosferiyle keyifli deneyimler edinebilirsiniz. Ayrıca  adını bulunduğu köyden alarak sizleri büyüleyecek olan Aktaş Şelales, zengin ve engin bitgi örtüsüyle 50 metrelik uzaklıktan düşen suyuyla sizlerin muhakkak gezi listenize almanız gereken yerlerden biridir.

Akçakoca’nın Lezzet Dünyasına Buyurun!

Akçakoca'nın dinlendiren yapısı sizlerin iştahını da açacaktır. Bölgenin en önemli lezzeti balıktır. Birçok noktada bulunan balık lokantalarında öğle veya akşam vakitlerinde yemek için balık tercih edebilirsiniz. Ayrıca düzce köftesi ve Arnavut ciğeri, bölgenin bir diğer ün yapmış lezzetleri arasındadır. Bunları tatmadan Akçakoca'yı terk etmemenizi öneririz. Akçakoca'yı tercih ederek keyifli bir tatil geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Dilerseniz Akçakoca otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Akçakoca hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

AKÇAKOCA OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Akçakoca otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Akçakoca seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Pamukkale Turizm, Düzce Güven Seyahat, Kale Seyahat, Metro Turizm, Asya Tur, Sakarya VIB firmalarıdır.

En ucuz Akçakoca otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Akçakoca varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 35 TL’dir.

AKÇAKOCA KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

AKÇAKOCA - SAKARYA
100 TL
1s 25d
AKÇAKOCA - İZMİT
100 TL
2s 10d
AKÇAKOCA - YALOVA
100 TL
4s 45d
AKÇAKOCA - İSTANBUL
110 TL
5s 30d
AKÇAKOCA - BURSA
130 TL
5s 45d
AKÇAKOCA - BALIKESİR
160 TL
7s 40d
AKÇAKOCA - İZMİR
170 TL
9s 56d
AKÇAKOCA - ZONGULDAK
35 TL
2s 15d

AKÇAKOCA VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

İSTANBUL - AKÇAKOCA
110 TL
4s 50d
İZMİT - AKÇAKOCA
100 TL
2s 35d
ZONGULDAK - AKÇAKOCA
35 TL
1s 45d
SAKARYA - AKÇAKOCA
100 TL
1s 30d
BURSA - AKÇAKOCA
130 TL
5s 15d
YALOVA - AKÇAKOCA
100 TL
4s 15d
İZMİR - AKÇAKOCA
170 TL
10s 10d
BALIKESİR - AKÇAKOCA
160 TL
7s 15d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder