EN UCUZ AKÇAY ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

AKÇAY OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Akçay otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Akçay otobüs bileti 40 TL olup bu sefer Çanakkale - Akçay arasında düzenlenmektedir. Akçay varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Pamukkale Turizm, Çanakkale Truva, Balıkesir Uludağ, Metro Turizm, Balıkesir Vip Turizm, Isparta Petrol Turizm Yeni, Rize Ses Seyahat, VIP Uludağ Taşımacılık, Ali Osman Ulusoy, Golden Turizm, Astor Seyahat, Nilüfer Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Van Kalesi Turizm, Sakarya VIB firmalarıdır.

AKÇAY HAKKINDA

Akçay Otobüs Bileti Alın Doğa’nın Güzelliğine Şahit Olun!

Türkiye’nin ilk turizm beldelerinden, Kuzey Ege’nin incisi, Akçay için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

Adını Akçay deresinden alan Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı olan turizm beldesi Akçay, Kazdağları’nın muhteşem doğası ve Ege’nin masmavi sularının bir araya geldiği görmeye değer bir tatil beldesidir.

 

Ege’nin Gözde Tatil Beldesinde Huzuru Bulun!

Bol oksijeni, tertemiz havası, denizi, doğal güzellikleri ve içme suyunun bol oluşuyla Edremit körfezinin tam merkezinde konuşlanan Akçay, Kuzey Ege’nin gözde tatil beldelerinden birisi haline gelmiştir. Hem sıcak hem soğuk su zenginliği yaşatan nadir beldelerden biri olan Akçay, nüfusun içme suyu ihtiyacını karşılaması ve 60-80 metre derinliklerden elde edilen sıcak sularıyla şifa dağıtması özelliğiyle tatilcilerin ve yerli halkın da gözdesi haline gelmiştir. Bugün havası, doğası, tarihi, doğal güzellikleri ve suyuyla insanları kendine hayran bırakan Akçay’da gezilip görülecek ve yapılacak çok şey var. Akçay otobüs biletiniz ile yaptığınız seyahatinizde öncelikle görmeniz gereken yerlerden biri Kordon boyu. İğde ağaçlarıyla dolu tertemiz havası olan Kordon boyunda restoranlar, kafeler ve eğlence merkezleri de mevcut. Akçay’ın sembolü haline gelmiş ve Kaz dağlarına ait bir efsane olan Sarıkız heykelini görmeyi ve önündeki küçük havuza bozuk para atıp dilek tutmadan dönmeyin.

 

Akçay’da Yapılacak Çok Şey Var!

Akçay sahilinin her yerinden denize girmek mümkün olmasıyla birlikte; Sarıkız plajı, Belediye Halk Plajı ve Zeytinli Belediyesi Halk Plajı gibi birçok halka açık plajları var. Turizme hizmet sunan Altınkum mevkii; plajı, çay bahçeleri, otel, motel, pansiyon, yeme-içme mekânları ve eğlence yerleriyle birçok turistin uğrak yeri konumunda. Hem sıcak hem soğuk su zenginliği yaşatan nadir beldelerden biri olan Akçay, nüfusun içme suyu ihtiyacını karşılaması ve 60-80 metre derinliklerden elde edilen sıcak sularıyla şifa dağıtması özelliğiyle tatilcilerin ve yerli halkın da gözdesi haline gelmiştir. Akçay otobüs biletiniz ile seyahatinizde şifa bulmak için gidilen ve birçok hastalığa iyi gelen ve Akçay’a birkaç km uzaklıkta olan termal su bulunan kaplıcaları deneyimleyebilirsiniz. Birbirinden farklı bitki örtüsü ve doğal güzellik barındıran ve tertemiz havasıyla insanı mest eden Kaz dağlarına mutlaka uğrayın. Doğaseverler için de birçok alternatif barındıran Akçay’da Kaz dağlarına bakan bölgelerinde oldukça fazla dinlence ve piknik alanları da mevcut, güzel ve dinlendirici saatler geçirmek isteyenler için muhteşem bir tercih.

Dilerseniz Akçay otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Akçay hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

AKÇAY OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Akçay otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Akçay seferi düzenleyen otobüs firmaları; Pamukkale Turizm, Kamil Koç, Pamukkale Turizm, Çanakkale Truva, Balıkesir Uludağ, Metro Turizm, Balıkesir Vip Turizm, Isparta Petrol Turizm Yeni, Rize Ses Seyahat, VIP Uludağ Taşımacılık, Ali Osman Ulusoy, Golden Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Astor Seyahat, Nilüfer Turizm, Güney Akdeniz Seyahat firmalarıdır.

En ucuz Akçay otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Akçay varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 40 TL’dir.

AKÇAY KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

AKÇAY - BALIKESİR
250 TL
2s 30d
AKÇAY - ÇANAKKALE
50 TL
1s 45d
AKÇAY - İZMİR
100 TL
4s 0d
AKÇAY - AYDIN
100 TL
5s 30d
AKÇAY - DENİZLİ
110 TL
7s 45d
AKÇAY - TEKİRDAĞ
123 TL
4s 45d
AKÇAY - ANTALYA
190 TL
12s 15d
AKÇAY - BURSA
100 TL
3s 20d

AKÇAY VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

BALIKESİR - AKÇAY
250 TL
1s 45d
ÇANAKKALE - AKÇAY
40 TL
2s 0d
İZMİR - AKÇAY
60 TL
3s 0d
İSTANBUL - AKÇAY
185 TL
7s 15d
AYDIN - AKÇAY
110 TL
5s 15d
DENİZLİ - AKÇAY
120 TL
7s 45d
TEKİRDAĞ - AKÇAY
130 TL
5s 45d
BURSA - AKÇAY
100 TL
4s 0d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder