AKHİSAR SEYAHAT HAKKINDA

Manisa’ya hayat veren hizmet anlayışı ve yılların kazandırdığı tecrübeyle faaliyetlerini hızla devam eden Akhisar Seyahat 48 araçlık modern filosuyla, Manisa, İzmir ve İstanbul arasında her gün düzenli olarak gidiş - geliş seferler düzenlemektedir.  Özel gün ve davetlerde de araçlarıyla yolcularının yanında olan Akhisar Turizm hizmet anlayışını her geçen gün daha yukarılara hızlı bir ivmeyle taşırken, genişleyen ve büyüyen yapısıyla yolcu taleplerini her noktada en iyi şekilde karşılamaktadır.

Çalışanları ile büyük bir aile olarak sizi en mükemmel şekilde misafir edecek olan Akhisar Seyahat, bu misafirliğin devamı için sıcak ve güven dolu ailesinde size seyahatin en rahat ve mutlu halini yaşatacaktır. Akhisar Seyahat’in rahat servis sağlayan araçlarında ücretsiz wi-fi hizmetiyle hayattan kopmayacak; son vizyon film ve dvd seçenekleri sunan Android işletim sistemli 10.3 inc ekran ile yolculuğunuzda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Güler yüzlü, deneyimli ekibi, yolcularının tüm ihtiyaçlarına anında cevap veren hizmet tarzıyla Akhisar Seyahat, ulusal karayolu ile yolcu taşımacılığında mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içindedir.

Manisa, İzmir ve İstanbul’da şubeleri bulunan Akhisar Seyahat Çağrı Merkezi’ne 0236 414 16 48 numaralı telefondan ulaşabilir ve 7/24 soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

AKHİSAR SEYAHAT POPÜLER DURAKLARI

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder