AKSOĞANOĞLU ZAFER TURİZM HAKKINDA

1947 yılında Malatya Merkez’de Mustafa AKSOĞAN tarafından büyük bir heyecanla kurularak kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne Elazığ – Malatya güzergahında adım atan ve hizmetleriyle Malatya’ya hayat veren Aksoğanoğlu Zafer Turizm adını Malatya Zafer Turizm olarak değiştirmiş ve faaliyetlerine bu isimle devam etmiştir. Hizmet anlayışı ve yılların kazandırdığı tecrübeyle her gün Gaziantep, Kayseri, Malatya, Elazığ arasında düzenli olarak gidiş - geliş seferler düzenleyen Aksoğanoğlu Zafer Turizm hizmet anlayışını her geçen gün daha yukarılara hızlı bir ivmeyle taşırken, genişleyen ve büyüyen yapısıyla yolcu taleplerini her noktada en iyi şekilde ve anında karşılamaktadır.

1961 ile 1971 yılları arasında Hacca karayolu ile yolcu taşımaya başlayan Zafer Turizm 1976 yılından sonra büyüyen araç filosu ile karayolu ağını daha da genişletmiş ve ülkemizin dört bir yanına açılmıştır. 90’lı yıllarda ise Yönetim Kurulu Başkanı İlhan AKSOĞAN tarafından dönemin son model araçları hizmete sunulmuş ve müşterilere kusursuz hizmet sunma anlayışıyla faaliyetlere devam edilmiştir.

Aksoğanoğlu Zafer Turizm’in kullandığı dinlenme tesisleri; Gökgözler Tesisleri, Mavikent Tesisleri, Tursan Tesisleri, Turpet Tesisleri, STR Tesisleri ve Velioğlu Tesisleridir.

Gaziantep, Kayseri, Malatya, Elazığ’da şubeleri bulunan Aksoğanoğlu Zafer Turizm Çağrı Merkezi’ne 0422 238 19 05 numaralı telefondan ulaşabilir ve 7/24 soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Size en uygun Aksoğanoğlu Zafer Turizm otobüs biletinizi www.govego.com’da bulun! 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

AKSOĞANOĞLU ZAFER TURİZM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

0 216 342 12 07
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder