1. Ana Sayfa
  2. Otobüs Firmaları
  3. Alpar Turizm Otobüs Bileti

ALPAR TURİZM HAKKINDA

Alpar Turizm, 1972 yılında kurulmasından bu yana gün geçtikçe büyüyerek ve Türkiye’den Bulgaristan, Makedonya, Kosova, Yunanistan, Arnavutluk, Karadağ, Azerbaycan ülkelerine düzenli seferler hizmete sunmaya başlayarak köklü ve güvenilir bir firma olmuştur. Balkanlara ve Avrupa’ya devamlı olarak düzenlediği başarılı seferler ile sizleri sevdiklerinizle kavuşturan Alpar Turizm, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışına sahip bir firmadır. Müşteri memnuniyetine de oldukça önem veren ve bu memnuniyeti yakalamayı her zaman başarmış olan Alpar Turizm, yolcu taşımacılığı sektöründe güvenilirliği, üstün hizmet ve ürün kalitesi, kalıcı konforu, dakik ulaşımı ile daima ilk tercih edilen ve danışılan kurum olmak vizyonunu benimsemiştir. Hizmet verimliliğini devamlı olarak arttırarak konuklarına her zaman en iyisini sunan firma, güvenli ve rahat ulaşım adına tüm önlemleri almaktadır. Alpar Turizm, her zaman sektördeki tüm gelişmeleri yakalayıp, uzman ekibiyle birlikte yeniliklere duyarlı bir şekilde kendi sektöründeki tüm gereklilikleri yerine getirmeyi amaçlamaktadır.

Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz zaman Alpar Turizm’e ulaşabileceğiniz 0090 212 658 18 51  ve 0090 212 658 35 40 numaralı çağrı merkezleri bulunmaktadır.

Alpar Turizm  otobüs biletini alarak ayrıcalıklı bir yolculuk yapmak ve seyahatlerinizi daha keyifli kılmak için www.govego.com’a uğramayı unutmayın! 

 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder