EN UYGUN AMASYA ÇORUM ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Lüks Hitit Turizm Amasya Çorum otobüs bileti
  AMASYA - ÇORUM
  26.08.2019 - 07:15
 • Lüks Hitit Turizm Amasya Çorum otobüs bileti
  AMASYA - ÇORUM
  26.08.2019 - 08:00
 • Lüks Hitit Turizm Amasya Çorum otobüs bileti
  AMASYA - ÇORUM
  26.08.2019 - 09:15
 • Lüks Hitit Turizm Amasya Çorum otobüs bileti
  AMASYA - ÇORUM
  26.08.2019 - 10:00
 • Lüks Hitit Turizm Amasya Çorum otobüs bileti
  AMASYA - ÇORUM
  26.08.2019 - 13:45
 • Lüks Hitit Turizm Amasya Çorum otobüs bileti
  AMASYA - ÇORUM
  26.08.2019 - 15:15
 • Lüks Hitit Turizm Amasya Çorum otobüs bileti
  AMASYA - ÇORUM
  26.08.2019 - 18:00
 • Metro Turizm Amasya Çorum otobüs bileti
  AMASYA - ÇORUM
  26.08.2019 - 23:59
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

AMASYA - ÇORUM OTOBÜS BİLETİ

Amasya Çorum otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Amasya Çorum otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Amasya Çorum Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Amasya Çorum otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Amasya Çorum otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Çorum Amasya Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Amasya Çorum arası mesafe: 137 Km

Amasya Çorum arası sefer süresi: Ortalama 1 Saat

Amasya Çorum arası en ucuz otobüs bileti: 22 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

AMASYA ÇORUM GÜZERGAHI

Amasya - Çorum Arası Güzergah Bilgileri

Amasya - Çorum otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Amasya - Çorum Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Amasya - Çorum otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Amasya - Çorum otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Amasya - Çorum arası mesafe yaklaşık 137 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 1 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Esadaş Turizm Lüks Erova Turizm ve Metro Turizm’dir. Amasya - Çorum otobüs bileti fiyatları 15 TL'den başlıyor ancak govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli  Amasya - Çorum otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için de govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Amasya - Çorum Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Amasya - Çorum arasında karayolunu kullandığınızda birçok küçük ilçeden geçeceksiniz. İsterseniz kestirme olarak otoyolu kullanabilir, isterseniz güzergah üstündeki illere saparak yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz. En güzel, en çarpıcı renklerini sergilediği, Tabiat Ana'nın torpil geçtiği Amasya’dan  uygarlıkların başkenti, Karadeniz Bölgesi'nin İç Anadolu Bölgesi'ne açılan kapısı Çorum’a gitmek için yola çıkmadan önce Ferhat ile Şirin'in yüzyıllardır süre gelen efsanesine ev sahipliği yapan, Yeşilırmak vadisi Harşena Dağı eteklerine kurulan Amasya’nın 7 bin yılın üzerindeki eski tarihi boyunca krallık başkentliği yapmış, bilim adamları, sanatkârlar, şairler yetiştirmiş, şehzadelerin eğitim gördüğü bir belde oluşunun ruhunu yaşayabilir, Amasya'da Taşova ilçesi sınırları içinde yer alan Borabay Gölü kıyısında keyif yapabilir, yayla şenlikleri, güreşler, Kafkas festivali, anma törenleri gibi etkinliklere katılabilirsiniz.

Ve sonrasında Çorum’a varacaksınız. Günümüzden 7 bin yıl öncesine ait kültürel verilere rastlanan ve Anadolu'da ilk organize devleti kuran Hititlerin Başkenti ve Hattuşaş, Anadolu'nun kalbinde UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesine alınmış ülkemizin 9 değerinden biridir Hattuşaş’ı gezip görmeyi unutmayın deriz.

Hemen bir Amasya - Çorum otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Çorum - Amasya otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar