AMASYA DÜZCE OTOBÜS ​SEFERİ ÖZET BİLGİLERİ

En Hızlı Sefer 5s 0d
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 6
En Ucuz Fiyat 120 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Yeni As Bayburt

EN UYGUN AMASYA DÜZCE ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Yeni As Bayburt Amasya Düzce otobüs bileti
  AMASYA - DÜZCE
  14.08.2020 - 19:45
  2+2
 • AMASYA - DÜZCE
  14.08.2020 - 09:45
  2+1
 • AMASYA - DÜZCE
  14.08.2020 - 20:15
  2+1
 • Asil Ardahan Amasya Düzce otobüs bileti
  AMASYA - DÜZCE
  14.08.2020 - 22:00
  2+1
 • Iğdırlı Turizm Amasya Düzce otobüs bileti
  AMASYA - DÜZCE
  14.08.2020 - 00:00
  2+2
 • Iğdırlı Turizm Amasya Düzce otobüs bileti
  AMASYA - DÜZCE
  14.08.2020 - 03:00
  2+2
 • Iğdırlı Turizm Amasya Düzce otobüs bileti
  AMASYA - DÜZCE
  14.08.2020 - 21:45
  2+2
 • Iğdırlı Turizm Amasya Düzce otobüs bileti
  AMASYA - DÜZCE
  14.08.2020 - 23:45
  2+2
 • Topçam Turizm Amasya Düzce otobüs bileti
  AMASYA - DÜZCE
  14.08.2020 - 20:45
  2+1
 • Tokat Almus Turizm Amasya Düzce otobüs bileti
  AMASYA - DÜZCE
  14.08.2020 - 20:00
  2+2
 • Tokat Almus Turizm Amasya Düzce otobüs bileti
  AMASYA - DÜZCE
  14.08.2020 - 22:30
  2+2
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

AMASYA - DÜZCE GÜZARGAHI HAKKINDA

Amasya Düzce otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Amasya Düzce otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Amasya Düzce Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Amasya Düzce otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Amasya Düzce otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Düzce Amasya Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Amasya Düzce arası mesafe: 473 Km

Amasya Düzce arası sefer süresi: Ortalama 5 Saat

Amasya Düzce arası en ucuz otobüs bileti: 120 TL

AMASYA - DÜZCE SEFERİ DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

Amasya - Düzce Arası Güzergah Bilgileri

Amasya - Düzce otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Amasya - Düzce Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Amasya - Düzce otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Amasya - Düzce otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Amasya - Düzce arası mesafe yaklaşık 474 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 5 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Amasya İtimat Turizm, Ağrı Kösedağı Turizm, Erbaa Turizm, Esadaş Turizm, Lüks Erova Turizm, Metro Turizm, Net Turizm ve Özlem Ardahan Turizm’dir. Amasya - Düzce otobüs bileti fiyatları 50 TL'den başlıyor ancak govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli  Amasya - Düzce otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için de govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Amasya - Düzce Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Amasya - Düzce arasında karayolunu kullandığınızda Merzifon, Çankırı ve Bolu gibi şehir ve illerden geçeceksiniz. İsterseniz kestirme olarak otoyolu kullanabilir, isterseniz güzergah üstündeki illere saparak yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz. En güzel, en çarpıcı renklerini sergilediği, Tabiat Ana'nın torpil geçtiği Amasya’dan pırıl pırıl denizi, ince kara kumu, şelaleleri, kaplıcaları ve doğal alanları ile göz kamaştıran Düzce'ye gitmek için yola çıkmadan önce Ferhat ile Şirin'in yüzyıllardır süre gelen efsanesine ev sahipliği yapan, Yeşilırmak vadisi Harşena Dağı eteklerine kurulan Amasya’nın 7 bin yılın üzerindeki eski tarihi boyunca krallık başkentliği yapmış, bilim adamları, sanatkârlar, şairler yetiştirmiş, şehzadelerin eğitim gördüğü bir belde oluşunun ruhunu yaşayabilir, Amasya'da Taşova ilçesi sınırları içinde yer alan Borabay Gölü kıyısında keyif yapabilir, yayla şenlikleri, güreşler, Kafkas festivali, anma törenleri gibi etkinliklere katılabilirsiniz.

Amasya’dan sonraki durağınız Merzifon olacak. Burada da mola vermek isterseniz ziyarte edebileceğiniz çok güzel tarihi iki mekan var. Merzifon Bedestini ve Merzifon Saat Kulesi. 

Ve Çankırı’ya varacaksınız. Çankırı’ya geldiğinizde Hattiler, Luviler, Hititler, Akalar, Paflagonlar, Kimmerler, Lidayalılar, Pontus Rumlar'ı, Roma, Bizans, Anadolu Selçukluları ve Osmanlı imparatorluklarından kalma bu toprakları karış karış gezmeden; Çankırı Evleri ve Cumhuriyet'in ilk yıllarından miras kalan Atatürk Odası’nı görmeden ayrılmayın deriz. Özellikle termal turizmi ön plana çıkan Çankırı’da ayrıca Ilgaz Dağı ve yaylaları da gezip görebileceğiniz yerlerden. Dilerseniz Çankırı Kalesi’ni, Buğday Pazarı Medresesi’ni, Osmanlı döneminden kalan camileri, hamamları, medreseleri gezebilirsiniz. Buğday Pazarı Medresesi’ni gezebilir, burada yer alan hediyelik eşyalardan satın alabilirsiniz. Çankırı genelinde sayıları toplam 108 olan tarihi Çankırı Evleri’ni görebilir, Türk evi mimarisinin en güzel örneklerinden olan bu yapıları gezebilirsiniz. Anadolu medeniyetlerinden kalan eserlerin sergilendiği Çankırı Müzesi’ni gezebilirsiniz. Çankırı Kalesi’ni gezebilir, kale etrafında yer alan mesire yerinde keyifle vakit geçirebilirsiniz. Ülkemizin en büyük kaya tuzu rezervine sahip 5 bin yıllık Tuz Mağarası’nı keşfedebilirsiniz. Bizans ve Roma döneminden kalan Kaya Mezarları’nı gezebilirsiniz. Beşdut Kaya Mezarları, İndağı Kaya Mezarları, Sakaeli Kaya Mezarları ve Hüyük Yeraltı Şehri’ni rotanıza ekleyebilirsiniz. Çankırı, termal kaynaklar bakımından oldukça zengin bir şehirdir. Dilerseniz Çavundur Termali, Acısu Termali, Şıhlar Nezle Suyu, Bozan Hamamı, Kükürt Köyü Kaynağı, Bayramören İçmesi ve Hışıldayık İçmesi gibi termalleri gezebilirsiniz. Doğa ile iç içe bir gezi yapmak isterseniz Yapraklı Dağları’nda bulunan Büyük Yayla’yı, Kırkpınar Yaylası’nı, Bozan Yaylası’nı, Ilgaz Dağı Milli Parkı’nı gezebilir, doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz.

Sonrasında Bolu’ya ulaşacaksınız ve tabii bu güzel doğada mola vermeden duramayacaksınız. Dilerseniz Abant Gölü kenarında yemek yiyebilir ya da cazip bir ücret karşılığı at ile gezinti yapabilirsiniz. 

Bolu’dan ve geçtikten sonra son olarak Düzce’ye ulaşacaksınız. Düzce'ye geldiğinizde Karadeniz'in serin sularında serinleyebilir, kumsalında güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Konuralp müzesinde geçmiş döneme ait bir çok eşya bulabilirsiniz. Cenevizliler tarafından yapılan ve şuan mesire yeri olarak da kullanılan tarihi Ceneviz kalesini görebilir, çevrede bulunan gölleri, mağaraları ve şelalelerde bir gezintiye çıkabilirsiniz. Birçok kamp ve piknik yerinin bulunduğu bölgede, doğa ile iç içe bir tatil yapabilirsiniz. Her derde deva kaplıcalarında şifa bulabilir, birçok mağarasında keşfe çıkabilirsiniz. Eğlence mekanları yönünden de zengin olan ilde, birçok eğlence alternatifi ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Su sporları meraklılarına profesyonelce rafting ve kano yapma imkanı bulabileceğiniz gibi, golf tutkunları içinde golf sahası bulunmaktadır.

Hemen bir Amasya - Düzce otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Düzce - Amasya otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

AMASYA DÜZCE OTOBÜS ​SEFERİ DÜZENLEYEN FİRMALARIN EN UCUZ BİLET FİYATLARI

Otobüs Firması En Ucuz Bilet Fiyatı Günlük Sefer Sayısı
Yeni As Bayburt 120 TL 1
Lüks Erova Turizm 130 TL 2
Asil Ardahan 150 TL 1
Iğdırlı Turizm 160 TL 4
Topçam Turizm 170 TL 1
Tokat Almus Turizm 180 TL 2

AMASYA KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

AMASYA - İSTANBUL
100 TL
9s 30d
AMASYA - ANKARA
60 TL
6s 0d
AMASYA - KAVAK
20 TL
1s 0d
AMASYA - HAVZA
16 TL
0s 45d
AMASYA - TURHAL
20 TL
1s 15d
AMASYA - GEBZE
100 TL
8s 32d
AMASYA - ÇORUM
22 TL
1s 45d

DÜZCE VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

İZMİT - DÜZCE
140 TL
1s 15d
İSTANBUL - DÜZCE
140 TL
4s 10d
FATSA - DÜZCE
100 TL
10s 15d
ORDU - DÜZCE
100 TL
11s 15d
ALAPLI - DÜZCE
20 TL
1s 5d
BOLU - DÜZCE
21 TL
0s 45d
BURSA - DÜZCE
120 TL
5s 40d
}

AMASYA HAVA DURUMU

Çarşamba
18℃
/
18℃
Perşembe
17℃
/
17℃
Cuma
17℃
/
17℃

DÜZCE HAVA DURUMU

Çarşamba
20℃
/
20℃
Perşembe
19℃
/
19℃
Cuma
19℃
/
19℃
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar