EN UYGUN AMASYA ERZİNCAN ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Metro Turizm Amasya Erzincan otobüs bileti
  AMASYA - ERZİNCAN
  26.08.2019 - 20:45
 • Metro Turizm Amasya Erzincan otobüs bileti
  AMASYA - ERZİNCAN
  26.08.2019 - 01:30
 • Bizim Iğdır Seyahat Amasya Erzincan otobüs bileti
  AMASYA - ERZİNCAN
  26.08.2019 - 01:45
 • Metro Turizm Amasya Erzincan otobüs bileti
  AMASYA - ERZİNCAN
  26.08.2019 - 03:00
 • Bizim Iğdır Seyahat Amasya Erzincan otobüs bileti
  AMASYA - ERZİNCAN
  26.08.2019 - 03:30
 • Bizim Iğdır Seyahat Amasya Erzincan otobüs bileti
  AMASYA - ERZİNCAN
  26.08.2019 - 21:45
 • Bizim Iğdır Seyahat Amasya Erzincan otobüs bileti
  AMASYA - ERZİNCAN
  26.08.2019 - 23:45
 • Metro Turizm Amasya Erzincan otobüs bileti
  AMASYA - ERZİNCAN
  26.08.2019 - 02:15
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

AMASYA - ERZİNCAN OTOBÜS BİLETİ

Amasya Erzincan otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Amasya Erzincan otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Amasya Erzincan Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Amasya Erzincan otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Amasya Erzincan otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Erzincan Amasya Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Amasya Erzincan arası mesafe: 372 Km

Amasya Erzincan arası sefer süresi: Ortalama 4 Saat

Amasya Erzincan arası en ucuz otobüs bileti: 75 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

AMASYA ERZİNCAN GÜZERGAHI

Amasya - Erzincan Arası Güzergah Bilgileri

Amasya - Erzincan otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Amasya - Erzincan Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Amasya - Erzincan otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Amasya - Erzincan otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Amasya - Erzincan arası mesafe yaklaşık 372 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 4 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Ağrı Kösedağı Turizm, Dadaş Turizm, Esadaş Turizm, Lüks Erzincan Turizm, Metro Turizm, Tokat Turizm, Vangölü Turizm ve Öz Erciş Turizm’dir. Amasya - Erzincan otobüs bileti fiyatları 50 TL'den başlıyor ancak govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli  Amasya - Erzincan otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için de govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Amasya - Erzincan Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Amasya - Erzincan arasında karayolunu kullandığınızda birçok küçük ilçeden geçeceksiniz. İsterseniz kestirme olarak otoyolu kullanabilir, isterseniz güzergah üstündeki illere saparak yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz. En güzel, en çarpıcı renklerini sergilediği, Tabiat Ana'nın torpil geçtiği Amasya’dan bereketli toprakları, büyüleyici doğası ve geçmişten miras kalan kültürüyle Erzincan’a gitmek için yola çıkmadan önce Ferhat ile Şirin'in yüzyıllardır süre gelen efsanesine ev sahipliği yapan, Yeşilırmak vadisi Harşena Dağı eteklerine kurulan Amasya’nın 7 bin yılın üzerindeki eski tarihi boyunca krallık başkentliği yapmış, bilim adamları, sanatkârlar, şairler yetiştirmiş, şehzadelerin eğitim gördüğü bir belde oluşunun ruhunu yaşayabilir, Amasya'da Taşova ilçesi sınırları içinde yer alan Borabay Gölü kıyısında keyif yapabilir, yayla şenlikleri, güreşler, Kafkas festivali, anma törenleri gibi etkinliklere katılabilirsiniz.

Ve son olarak İpek yoluna ve Anadolu’nun en köklü uygarlıklarına ev sahipliği yapmış bir şehre yani Erzincan’a ulaşacaksınız. Çevresi dağ ortası bağ olarak adlandırılan bu şehirde efsanevi Munzur Dağları’nı izlemeden dönmeyin deriz. En sağlam Urartu antik kentlerinden biri olan Altıntepe Ören Yeri, Keban Baraj Gölü kıyısında bulunan Kemaliye, Endiçi Kalesi, Roma mezarlığı, Topkapı Cami, Orta Cami, Hıdır Abdal Sultan Türbesi, Erzincan'ın en önemli tarihi eserlerinin başında geliyor ve merkeze sadece 15 km uzaklıkta yer alıyor. Tapınak, saray, kabul salonu, açık hava tapınağı, depo ve mezarlık kalıntılarını görmeden, 1854 tarihli Abrenk Kilisesi, Orta Çağ Türk mimarisinin en önemlilerinden birisi olan Mama Hatun Türbesi ziyaret etmenden; Girlevik Şelalesi’nin heybetini izlemeden, Kemah Kalesi’ne çıkmadan, Otlukbeli Gölü kenarında keyif yapmadan bu eşsiz şehirden dönmeyin deriz.  

Hemen bir Amasya - Erzincan otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Erzincan - Amasya otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar