EN UYGUN AMASYA YOZGAT ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

AMASYA - YOZGAT OTOBÜS BİLETİ

Amasya Yozgat otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Amasya Yozgat otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Amasya Yozgat Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Amasya Yozgat otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Amasya Yozgat otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Yozgat Amasya Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Amasya Yozgat arası mesafe: 198 Km

Amasya Yozgat arası sefer süresi: Ortalama 2 Saat

Amasya Yozgat arası en ucuz otobüs bileti: TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

AMASYA YOZGAT GÜZERGAHI

Amasya - Yozgat Arası Güzergah Bilgileri

Amasya - Yozgat otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Amasya - Yozgat Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Amasya - Yozgat otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Amasya - Yozgat otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Amasya - Yozgat arası mesafe yaklaşık 197 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 2 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firması bulunmamaktadır. Amasya - Yozgat otobüs bileti fiyatları 0 TL'den başlıyor ancak govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli  Amasya - Yozgat otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için de govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Amasya - Yozgat Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Amasya - Yozgat arasında karayolunu kullandığınızda birçok küçük ilçeden geçeceksiniz. İsterseniz kestirme olarak otoyolu kullanabilir, isterseniz güzergah üstündeki illere saparak yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz. En güzel, en çarpıcı renklerini sergilediği, Tabiat Ana'nın torpil geçtiği Amasya’dan doğanın gülümsediği yer Yozgat’a gitmek için yola çıkmadan önce Ferhat ile Şirin'in yüzyıllardır süre gelen efsanesine ev sahipliği yapan, Yeşilırmak vadisi Harşena Dağı eteklerine kurulan Amasya’nın 7 bin yılın üzerindeki eski tarihi boyunca krallık başkentliği yapmış, bilim adamları, sanatkârlar, şairler yetiştirmiş, şehzadelerin eğitim gördüğü bir belde oluşunun ruhunu yaşayabilir, Amasya'da Taşova ilçesi sınırları içinde yer alan Borabay Gölü kıyısında keyif yapabilir, yayla şenlikleri, güreşler, Kafkas festivali, anma törenleri gibi etkinliklere katılabilirsiniz.

Amasya’dan sonraki durağınız Yozgat olacak. Burada tabii ki öncelikle muhafazakar yapısını kaybetmeden birçok değerini korumayı başaran, el işlemeciliği, kalaycılık, bıçakçılık, gümüş ve bakır işlemeciliği, nalbantlık gibi sanatlarıyla ünlü Yozgat’ta birçok milli parkı, yaylaları, kaplıcaları gezebilir ve öğrenebileceğiniz yerel el sanatları atölyelerinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Hemen bir Amasya - Yozgat otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Yozgat - Amasya otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar