ANADOLU ULAŞIM HAKKINDA

2003 yılında “Keyifli Yolculuk” sloganıyla yola çıkan Anadolu Ulaşım, İzmir-Ankara-İstanbul seferleriyle başlayan yolcu taşımacılığı serüvenine bugün her zamankinden daha büyük bir heyecan ve hizmet aşkıyla devam ediyor. Genç ve dinamik ekibiyle kısa zamanda Ege Bölgesi’nin tamamı, Marmara Bölgesi’nin güneyi, Batı Akdeniz ve Batı İç Anadolu’yu içine alan bir alanda sektörün önemli oyuncularından biri haline gelen Anadolu Ulaşım, yolcularına her anında en üst düzeyde keyifle geçen bir yolculuk vadediyor. Gerçek patronların konukların olması vizyonuyla 'Koşulsuz konuk memnuniyeti ilkesini' yıllardır benimseyen Anadolu Ulaşım yaşamı kolaylaştırmayı ve toplumsal verimi arttırmayı kendisine bir görev haline getirmiştir. Yolcularına sadece seyahat etmeyi değil, bu yolculuklardan keyif almayı da vaadeden Anadolu Ulaşım tüm ihtiyaçlarınıza cevap vererek sektörde emin adımlarla ilerliyor. 

Anadolu Ulaşım, tüm araçlarında mini bir kütüphane, Migraine Therapy Cooling Gel Patch mentollü ve su bazlı ağrı bandı, görme engellilere özel Anadolu Keyifli Yolculuk Dergisi, özel bebek koltuğu, laptop kiralama servisi, 3G hızında ücretsiz kablosuz internet gibi çok özel ayrıcalıklar sunuyor. Ayrıca Anadolu Ulaşım araçlarında her koltukta misafirlerin kullanımına sunulan 220 Voltluk prizler bulunuyor. Böylece yolcular istedikleri an telefonlarını veya elektronik aletlerini şarj edebiliyorlar. Yalnızca Anadolu Ulaşım araçlarına özel, 10 inc ekranlarda canlı yayın tv ya da Hd kalitesi ile film/fragman izleme, müzik veya radyo dinleyebilme, onlarca sayıda oyun seçeneği, hatta koltuklar arası oyun oynayabilme, usb girişinden kişisel verilere ulaşabilme özellik ve uygulamalarıyla yolculuğunuzda ihtiyacınız olan her şey ve daha fazlasını bulabiliyorsunuz. Tüm bu özellikler yolculuğunuz sırasında başınıza gelebilecek aksilikeri en aza indirgerken, seyahatinizin daha keyifli bir hale dönüşmesini sağlayacaktır.

Yolculukların güzel anılara dönüşmesi ve daha keyifli bir hale gelmesi için hizmet anlayışını sürekli geliştiren Anadolu Ulaşım’ın sektörde benzeri olmayan uygulamalarından biri de “İkiz Koltuk” uygulaması. Özellikle bayan yolcular için tasarlanan uygulamada yolcular mevcut bilet ücretine % 50 ilave ücret ödeyerek ikili koltukta bireysel yolculuk yapabiliyorlar. Anadolu Ulaşım ayrıca engelli vatandaşlar için, düzenlenen ücret tarifesi üzerinden %30 indirim sağlarak toplumsal desteğini sürdürüyor. Her zaman müşteri huzuru ve memnuniyetini en başta tutarak her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor. 

Türkiye’nin dört bir yanına uzana ulaşım ağına sahip Anadolu Ulaşım’ın kullandığı başlıca dinlenme Tesisleri; Anadolu Mola Dinlenme Tesisi, Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Metin Dinlenme Tesisleri, Hıghway Dinlenme Tesisleri, Yıldız Dinlenme Tesisleri’dir.

Anadolu Ulaşım çağrı merkezine 0850 333 35 64 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Govego.com yönlendirmesiyle Anadolu Ulaşım biletinizi kolayca satın alabilirsiniz. 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

ANADOLU ULAŞIM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

0 850 333 35 64

E-posta:

anadolu@anadolu.com.tr

Genel Merkez:

Kemalöz Mah., Belediye Otogar İçi, No: 100 / Uşak

ANADOLU ULAŞIM EN UCUZ OTOBÜS SEFERLERİ

ANTALYA - ISPARTA
25 TL
2s 30d
ANTALYA - BURDUR
27 TL
1s 45d
BURDUR - ANTALYA
27 TL
2s 0d
AYDIN - DENİZLİ
29 TL
2s 25d
DENİZLİ - AYDIN
29 TL
2s 20d
İZMİR - AYDIN
32 TL
1s 20d

POPÜLER ANADOLU ULAŞIM OTOBÜS SEFERLERİ

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder