EN UYGUN ANAMUR ANKARA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Metro Turizm Anamur Ankara otobüs bileti
  ANAMUR - ANKARA
  26.08.2019 - 07:30
 • Metro Turizm Anamur Ankara otobüs bileti
  ANAMUR - ANKARA
  26.08.2019 - 19:35
 • Metro Turizm Anamur Ankara otobüs bileti
  ANAMUR - ANKARA
  26.08.2019 - 21:30
 • Özkaymak Anamur Ankara otobüs bileti
  ANAMUR - ANKARA
  26.08.2019 - 06:30
 • Özkaymak Anamur Ankara otobüs bileti
  ANAMUR - ANKARA
  26.08.2019 - 09:00
 • Özkaymak Anamur Ankara otobüs bileti
  ANAMUR - ANKARA
  26.08.2019 - 19:00
 • Özkaymak Anamur Ankara otobüs bileti
  ANAMUR - ANKARA
  26.08.2019 - 22:00
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ANAMUR - ANKARA OTOBÜS BİLETİ

Anamur Ankara otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Anamur Ankara otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Anamur Ankara Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Anamur Ankara otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Anamur Ankara otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Ankara Anamur Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Anamur Ankara arası mesafe: ~

Anamur Ankara arası sefer süresi: Ortalama ~

Anamur Ankara arası en ucuz otobüs bileti: 100 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

ANAMUR ANKARA GÜZERGAHI

Anamur - Ankara Arası Güzergah Bilgileri

Anamur - Ankara otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Anamur - Ankara Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Anamur - Ankara otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Anamur - Ankara otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Anamur - Ankara arası mesafe yaklaşık 566 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 8 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Karaman ve Konya illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Metro Turizm’dir. Anamur - Ankara otobüs bileti fiyatları 50 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Anamur - Ankara otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Anamur - Ankara Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Anamur - Ankara arası yollar boyunca Akdeniz’in tüm renklerini tadacak, İç Anadolu huzuruna biraz uzun süreli olsa da keyif dolu anlarla kavuşacaksınız. Mersin’in en renkli ve sıcak ilçelerinden biri olan ve ülkemizde de muzun başkenti olan Anamur’dan özgürlüğümüzün ve bağımsızlığımızın sembol şehri Ankara’ya doğru çıkarak alacağınız yollar boyunca tarihi, lezzeti ve doğayı iç içe bulacaksınız. Anamur - Ankara otobüs biletinizi alarak başlatacağınız bu seyahatin tüm güzelliklerini yaşamayı ihmal etmeyin.

Anamur - Ankara otobüs biletiniz ve valiziniz ile birlikte başlatacağınız bu seyahate ilk olarak Akdeniz kıyı şeridi boyunca biraz ilerledikten sonra Mut’a ulaşacaksınız. Daha sonraki yollar sizleri yormayacak Konya Ovası’nın sadeliği sayesinde keyif dolu bir sürüş gerçekleştireceksiniz. Yollar sizi Karaman’a ulaştırdığında bir mola vermek isterseniz Osmanlı padişahlarından II.Beyazıt’ın annesi adına inşa ettirdiği Hatuniye Medresesi’ni ziyaret edebilir, Yerköprü Şelalesi’nin renkleri ile tanışabilirsiniz. İç Anadolu yollarının verdiği huzur ile yolları almaya devam ettiğinizde Konya’ya doğru ilerleyeceksiniz. Anamur - Ankara otobüs biletiniz sayesinde Konya’da bir mola vermek isterseniz, etli ekmek, su böreği, bamya çorbası sizlere eşlik edecektir. Mevlana ruhunu hala hissedeceğiniz bu tarihi şehrimizde Mevlevilik olgusunu daha yakından hissedecek ve bu seyahatinize kültürümüzün demirbaşlarından olan en özel yönlerinden biriyle daha tanışmış olacaksınız. Konya Mevlana Camisinin yeşil kubbeleri ile sizleri uğurladıktan sonraki yollarda sadeliğini korumaya devam edecektir.

Anamur - Ankara otobüs biletiniz sayesinde ilerlemeye devam ettiğinizde yolculuğun yavaş yavaş sonuna gelmeye başlayacaksınız. Gölbaşı üzerinden Ankara’ya doğru çevirdiğiniz rotanız Ankara’nın renkli ışıklarına ve eşsiz güzellikteki caddelerine sizleri kısa bir sürede ulaştıracaktır. Ankara başka hiçbir şehre benzemeyen, başkentliğin de vermiş olduğu sorumluluk duruşuyla sizleri ağırladığında her mevsim ayrı bir ruha sahip olan bu şehrin renklerine kendinizi bırakmayı unutmayın!

Hemen bir Anamur - Ankara otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Ankara - Anamur otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar