ANAMUR ZAFER TURİZM HAKKINDA

Anamur Zafer Turizm, mükemmel deniziyle Mersin ilinin bir ilçesi olan Anamur’da 1992 yılında kurulmuş olup, hala en özel hizmetleriyle yöresinin ve çevresinin halkına hizmetlerini en özel şekilde sunmaktadır. Genişleyen ve büyüyen yapısıyla yolcu talepleri doğrultusunda, müşterilerinin beklenti ve istekleri yönünde gelişmelerine ve değişimlerine devam etmektedir. Çağın gerekliliği olan dünya standartlarında verdiği hizmetleriyle Anamur Zafer Turizm, teknoloji ile donatılmış en modern araçlarda sizlere en kaliteli hizmetlerini sunmaktadır. Sağladığı güvenli yolculuğun paralelinde konforlu ve keyifli seyahat de sunarak sizlerden aldığı memnuniyetle yoluna devam etmektedir. Anamur Zafer Turizm, yöresinin sıcaklığını, samimiyetini ve dürüstlüğünü hizmet anlayışına yansıtarak sizlere yolculuğun en içten halini sunmaktadır. Beklentilerinizin farkındalığı ve bu doğrultuda aldığı kararlarla gerçekleştirdiği her yenilikten başarıyla çıkan Anamur Zafer Turizm, çalışma arkadaşları ile bir aile ortamında sizlere sunduğu hizmetlerine devam edecektir.  

Anamur Zafer Turizm, evinizin koltuğunda TV izlerken hissedeceğiniz, kahvenizi yudumlarken internet hizmetlerinden faydalanabileceğiniz, dilediğiniz müzik eşliğinde yolculuk yapmanız için herşeyi düşünmüştür. Koltuğunuza yaslanarak en sevdiğiniz dizinizi izleyecek, geniş ekranlı TV’lerde usb girişlerinden kendi özel arşivinizle de buluşabileceksiniz. Anamur Zafer Turizm ile yolculuklarınızda artık dizilerinizi kaçırmayacak, maillerinize cevap verebilecek, sosyal medyadan uzakta olmayacak ve dilediğinizi izleyebilecek, dinleyebileceksiniz. Üstelik bunları yaparken varmak istediğiniz yol üzerinde olacaksınız. Anamur Zafer Turizm, en özel dokunmatik, geniş TV ekranlarıyla, sağladığı internet servisiyle sizlere bu keyfi yaşatmaktadır. Aralıksız sağladığı uydu yayını ve arşivindeki sinema filmlerinin yanında her yaşa hitap eden oyunlarıyla da eğlencenizi daha da arttırarak sağladığı olanaklar elinizin altında ve tamamen size özel olarak sunulmuştur. Sıcak - soğuk içecekleri, tatlı - tuzlu ikramlarıyla açık büfe hizmette bulunan Anamur Zafer Turizm, yolcularının güvenliğini en üst sıralarda tutarak bunun paralelinde sağlığınızı da düşünüyor. Anamur Zafer Turizm tüm araçlarında bilgisayar kontrollü hız sabitleyici kullanmaktadır. 30 saniyede bir otobüslerinin içinde havayı yenileyen klima sistemleriyle sağlığınıza verdiği önemi göstermekte ve sizlere daha iyi bir atmosferde seyahat yapma olanağı sağlamaktadır. Astım ya da alerjik hastalar için düşünülmüş zararlı gaz ve alerjik maddelerden arındıran filtre sistemi ile otobüs içinde ferah bir atmosfer yaratılmaktadır. Sağladığı güven kriterleri ile birlikte, sizlere keyifli bir yolculukdan da fazlası sunuluyor. Türkiye'nin en özel yanlarından olan Anamur'a tropikal bir yolculukta ulaşacaksınız.

En kaliteli hizmetle yolculuk yapmanızı sağlayan ve en keyifli yolculuklarda vakit geçirmek, Anamur’un eşsiz doğası eşliğinde Akdeniz’le buluşmak için Anamur Zafer Turizm’e Türkiye’nin her yerinden 0 (324) 814 15 22 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Size en uygun Anamur Zafer Turizm otobüs biletini alarak ayrıcalıklı bir yolculuk yapmak ve seyahatlerinizi daha keyifli kılmak için ulaşımın tek adresi www.govego.com’a uğramayı unutmayın! 

 

 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

ANAMUR ZAFER TURİZM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

0 324 814 15 22

E-posta:

-

Genel Merkez:

Anamur Otogarı, No: 1-3-4 / Mersin
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder