EN UYGUN ANKARA GÜMÜŞHANE ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ANKARA - GÜMÜŞHANE OTOBÜS BİLETİ

Ankara Gümüşhane otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Ankara Gümüşhane otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Ankara Gümüşhane Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Ankara Gümüşhane otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Ankara Gümüşhane otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Gümüşhane Ankara Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Ankara Gümüşhane arası mesafe: 708 Km

Ankara Gümüşhane arası sefer süresi: Ortalama 8 Saat

Ankara Gümüşhane arası en ucuz otobüs bileti: TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

ANKARA GÜMÜŞHANE GÜZERGAHI

Ankara - Gümüşhane Arası Güzergah Bilgileri

Ankara - Gümüşhane otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Ankara - Gümüşhane Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Ankara - Gümüşhane otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Ankara - Gümüşhane otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Ankara - Gümüşhane arası mesafe yaklaşık 708 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 8 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Lüks Gümüşhane Turizm’dir. Ankara - Gümüşhane otobüs bileti fiyatları 70 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli  Ankara - Gümüşhane otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için de govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Ankara - Gümüşhane Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Ankara Gümüşhane arasında karayolunu kullandığınızda Kırıkkale, Yozgat ve son olarak Sivas gibi şehir ve illerden geçeceksiniz. İsterseniz kestirme olarak otoyolu kullanabilir, isterseniz güzergah üstündeki illere saparak yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz. İç Anadolu’nun merkezinde yer alan, memurlar kenti ve başkent Ankara’dan çıkıp da Doğu Anadolu ve Karadeniz’in ortasında bulunan Gümüşhane’ye ulaşmak için çıktığınız bu yolda ilk mola yeriniz Kırıkkale olacak. Kırıkkale'nin hemen hemen her bölgesinde tarihi camiler, türbeler, kaleler ve mağaralar bulunmaktadır.  Şehirde ilk olarak tertemiz hava sunan yaylalar keşif noktalarının başında gelir. Sulakyurt'taki Kozlu Yöresi Antik Kenti, Ceritkale Köyü'ndeki Ceritkale Kaya Mezarları, Silah Sanayi Müzesi, Yine Sulakyurt ilçesinde bulunan Şeyh Şamil Camii ve Türbesi, Merkez ilçede bulunan Hasandede Camii ve Türbesi, Karakeçili ilçesindeki Çeşnigir Köprüsü, Keskin ilçesindeki Sulu Mağara, Küçükkafşar Türbesi, Tokuş Baba Türbesi, Halil Dede Türbesi, Kırıkkale'nin gezilecek yerleri arasındadır.

Kırıkkale’yi epey bir geçtikten sonra ise sizleri doğanın gülümsediği yer, Yozgat karşılayacak. 14 ilçeden ve 750 bin nüfustan oluşan Yozgat, Milli park, yaylalar, kaplıcalar, yerel el sanatları, spor müsabakaları ve mağaraları aynı il sınırları içinde görebileceğiniz nadir yerlerdendir. Dolayısıyla bunca yoldan sonra burada bir durup Yozgat’ın havasını solumak size iyi gelecektir. Yozgat’ın devamında Gümüşhane’ye ulaşmadan önceki son durağınız Cumhuriyet'in kuruluşu için ilk buluşulan, Anadolu insanının bir araya geldiği, milli mücadelenin en önemli kongrelerinden birini gerçekleştirmiş bir şehir olan Sivas olacak. Sivas’ta Kangal ilçesine 14 kilometre uzaklıkta bulunan ve en büyüğü 10 cm boyunda olan binlerce balığın yaşadığı kaplıcaya gidebilir ve birçok hastalığa şifa bulabilirsiniz.

Sivas’tan sonra son olarak ismini, yakınlarında bulunan gümüş madenlerinden alan Gümüşhane’ye ulaşacak ve harika lezzetlerin ve büyüleyici tarihin sırlarına kendinizi bırakacaksınız. Gümüşhane’de kesinlikle dolu dolu bir gezi programı yapabilirsiniz. Evelek dolması, siron, pirinçli börek ve kalem dolması gibi harika lezzetlerinin yanında Canca Kalesi, Kov Kalesi, Akçakale, Keçi Kalesi, Torul Kalesi, Gümüşkaya Kalesi, Küçük Camii, Hagios Georgios Manastırı gibi tarihi yerleri de size kendini hayran bırakacak.

Hemen bir Ankara - Gümüşhane otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Gümüşhane - Ankara otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar