EN UCUZ ANKARA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ANKARA OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Ankara otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Ankara otobüs bileti 25 TL olup bu sefer Kırıkkale - Ankara arasında düzenlenmektedir. Ankara varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Varan Turizm, Lüks Karadeniz Seyahat, Isparta Petrol Turizm Yeni, Efe Tur, Nilüfer Turizm, Özkaymak, Astor Seyahat, Özlem Batman Turizm, Sahil Seyahat, Mersin Nur Turizm, Has Turizm A.Ş., Topçam Turizm firmalarıdır. Yukarıdaki sefer arama bölümümüzden yapacağınız arama ile bulunduğunuz yerden Ankara seferi olup olmadığını görebilir, sizin için en uygun seferi seçerek otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

ANKARA HAKKINDA

Ankara Otobüs Bileti Alın Türkiye’nin Merkezine Yolculuğunuz Başlasın!

Kurtuluşun ve özgürlüğün sembolü olan bir şehir, Ankara için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego yönlendirmesiyle  hızlıca satın alabilirsiniz. 

Ankara’nın bilinen en eski tarihi Eski Taş Çağı’na kadar dayanmaktadır. Hititler, Frigler, Lidyalılar, Ahamenişler, Galatlar ve Romalılara kadar uzanan eski tarihinden sonra yakın tarihinde Selçuklu ve Osmanlı insanlarına ev sahipliği yapmış bu topraklar günümüzde Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti olmuştur. Cumhuriyetle beraber başkent olduktan sonra planlanan bu şehrin çevre düzenlemesi Alman mimarlar tarafından yapılmıştır, haliyle son derece düzenlidir. Sokaklar ve caddeler birbiri ardında öyle bir dizilir ki çok çabalamazsanız, kaybolmanız imkansızdır. Bu düzen bürokrasi şehri olmasıyla alakadar mıdır bilinmez ama Ankaralıların düzenli olan aktiviteleri vardır. Tiyatro, opera, bale gibi salon etkinliklerine düzenli uğrayanlar, şehrin gece hayatını renklendiren öğrenciler, dünyanın dört bir yanından gelen ve çeşitliliği arttıran ülke konsoloslukları bütün bunlar Ankara’ya ulaştığınızda sizi karşılayan insan profillerinden bazılarıdır.

 

Ankara’nın Yüksek Enerjisi Sizi De Sarsın!

Ankara otobüs biletinizi alarak başlattığınız bu seyahat sonunda sizleri ışıklı geniş caddeleri, metrosu ve her köşesine sıkıştırdığı güzellikleri ile Ankara sizleri karşılayacak. Ankara günleriniz boyunca büyük bir dünyada küçük bir insan olduğunuzu hissedeceksiniz. Çünkü Ankara tüm haşmeti ve heybeti ile sizlere bunu hissettirecektir. Ankara otobüs biletiniz ile bazen gri bazen yeşil bir atmosferi olan bu şehirde isterseniz şehrin kalbinde yer alan Kuğulu Park’a ulaşabilir ve oranın verdiği narin atmosfer ile bambaşka bir ruh haline varabilirsiniz. Eğlence ve zaman geçirmek için Sakarya Caddesi’ne gidebilir, hatrı sayılır ölçüde kitleler edinmiş alternatif rock yapan yerel grupların müziklerine kulak verebilirsiniz. Kültürel bir gezi yapmak istiyorsanız Anıtkabir, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Etnografya Müzesi, Odtü Bilim ve Teknoloji Müzesi, Gordion Müzesi gezebileceğiniz çoğu müzeden birkaçıdır. Ayrıca akademik bir araştırma için gidiyorsanız Ankara'nın ODTÜ, Hacettepe, Başkent, Gazi gibi köklü üniversitelerinin kütüphaneleri ve araştırma merkezleri sizi tüm ağırbaşlılığı ile bekliyor olacaktır. Eğer bürokratik bir işiniz varsa Çankaya’ya veya Gaziosmanpaşa’ya yolunuz düşecektir.

 

Ankara Kültürüne Sizler De Yakın Hissedeceksiniz!

Ankara otobüs biletiniz ile Ankara türkülerinin neşeli ve sitemkar heyecanını yanınıza alarak geri döneceksiniz. Ankara kültürünün eğlence anlayışı sizleri de kendisine hayran bırakacaktır. Ankara kalabalıklılığına kendinizi bıraktığınız andan itibaren bu şehrin yüksek enerjisini sizler de hissedeceksiniz. Ankara büyük olayların, büyük insanların, devlet meselelerinin şehri olsa da sizlere kendisini o kadar yakından açacaktır ki bu şehrin ne metropollüğü ne de ciddiyeti ona yakın hissetmenize engel olmayacaktır. Çünkü Ankara hala küçük bir çocuk samimiyetinde tüm güzelliğini korumaktadır. Ankara otobüs biletiniz ile kendinizi bu şehrin en eşsiz hallerine bırakın, Ankara aşığı olduğunuzda bu şehri neden böyle sevdiğinizi sizler de anlamayacaksınız. Başkent olmasının verdiği popülerlikle hemen herkesin o veya bu sebeple ziyaret ettiği düzenli ve bürokrasi şehri Ankara'ya doğru yol almaktan korkmayın! Ankara, herkesin ihtiyacını karşılamak için Türkiye'nin merkezinde, sizi tüm asaleti ve ciddiyetiyle bekliyor olacaktır.

Dilerseniz Ankara otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Ankara hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

ANKARA OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Ankara Otogarı İle, Başkent’in Enerjisine Ulaşın!

Başkent olmanın verdiği ağırlık ve sorumlulukla her yıl milyonlarca insanın farklı sebepler ile ziyaret ettiği, bürokrat şehrimiz Ankara’ya ilk ulaştığınız anda sizleri karşılayan büyük ve ihtişamlı yapısı ile Ankara Otogarı olacaktır. 128.520 m2lik kapalı alanı ve 100 bin m2lik açık alanı ile Ankara Otogarı Türkiye’nin sayılı büyüklükteki otogarlarındandır. Günlük 2500’den fazla sefer ve 100 binden fazla yolcu taşıma kapasitesi ile karayolu ulaşım sektöründe köklü bir yapıya sahiptir.

 

Ankara Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0312 207 10 00

Adres:

  • Beştepeler Mah. Mevlana Blv, 06560 Ankara

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
454 Km
5 Saat
394 Km
4 Saat
261 Km
3 Saat
584 Km
7 Saat
1371 Km
17 Saat
880 Km
11 Saat
613 Km
7 Saat
730 Km
9 Saat

ANKARA OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

ANKARA HAVA DURUMU

Pazar
-3℃
/
-3℃
Pazartesi
-3℃
/
-3℃
Salı
-1℃
/
-1℃

ANKARA OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Ankara otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Ankara seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Pamukkale Turizm, Varan Turizm, Lüks Karadeniz Seyahat, Isparta Petrol Turizm Yeni, Efe Tur, Nilüfer Turizm, Özkaymak, Astor Seyahat, Özlem Batman Turizm, Sahil Seyahat, Mersin Nur Turizm, Has Turizm A.Ş. firmalarıdır.

En ucuz Ankara otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Ankara varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 25 TL’dir.

ANKARA KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

ANKARA - İSTANBUL
100 TL
6s 0d
ANKARA - SAMSUN
100 TL
5s 20d
ANKARA - BURSA
100 TL
5s 30d
ANKARA - AFYONKARAHİSAR
100 TL
3s 45d
ANKARA - İZMİT
100 TL
4s 0d
ANKARA - ESKİŞEHİR
28 TL
3s 30d
ANKARA - ÇORUM
40 TL
3s 0d
ANKARA - İZMİR
100 TL
7s 15d

ANKARA VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

İSTANBUL - ANKARA
100 TL
6s 56d
KIRIKKALE - ANKARA
25 TL
1s 0d
BURSA - ANKARA
100 TL
5s 15d
SAMSUN - ANKARA
100 TL
7s 15d
İZMİR - ANKARA
100 TL
8s 0d
AFYONKARAHİSAR - ANKARA
100 TL
2s 45d
ÇORUM - ANKARA
130 TL
3s 30d
ESKİŞEHİR - ANKARA
100 TL
3s 0d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder