EN UYGUN ANTALYA DİYARBAKIR ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Has Diyarbakır Seyahat Antalya Diyarbakır otobüs bileti
  ANTALYA - DİYARBAKIR
  17.12.2019 - 11:00
  2+1
 • Özlem Batman Turizm Antalya Diyarbakır otobüs bileti
  ANTALYA - DİYARBAKIR
  17.12.2019 - 17:29
  2+2
 • Özlem Diyarbakır Antalya Diyarbakır otobüs bileti
  ANTALYA - DİYARBAKIR
  17.12.2019 - 14:00
  2+1
 • Can Diyarbakır Turizm Antalya Diyarbakır otobüs bileti
  ANTALYA - DİYARBAKIR
  17.12.2019 - 17:00
  2+1
 • Özlem Diyarbakır Antalya Diyarbakır otobüs bileti
  ANTALYA - DİYARBAKIR
  17.12.2019 - 18:00
  2+1
 • Isparta Petrol Antalya Diyarbakır otobüs bileti
  ANTALYA - DİYARBAKIR
  17.12.2019 - 14:30
  2+2
 • Öz Erciş Seyahat Antalya Diyarbakır otobüs bileti
  ANTALYA - DİYARBAKIR
  17.12.2019 - 12:30
  2+2
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ANTALYA - DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETİ

Antalya Diyarbakır otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Antalya Diyarbakır otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Antalya Diyarbakır Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Antalya Diyarbakır otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Antalya Diyarbakır otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Diyarbakır Antalya Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Antalya Diyarbakır arası mesafe: 1167 Km

Antalya Diyarbakır arası sefer süresi: Ortalama 14 Saat

Antalya Diyarbakır arası en ucuz otobüs bileti: 100 TL

ANTALYA - DİYARBAKIR SEFERİ DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

ANTALYA DİYARBAKIR GÜZERGAHI

Antalya - Diyarbakır Arası Güzergah Bilgileri

Antalya - Diyarbakır otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Antalya - Diyarbakır Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Antalya - Diyarbakır otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Antalya - Diyarbakır otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Antalya - Diyarbakır arası mesafe yaklaşık 1167 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 14 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Karaman, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Lüks Batman Seyahat, Star Batman Turizm, Vangölü Turizm, Has Diyarbakır Turizm, Öz Diyarbakır Turizm’dir. Antalya - Diyarbakır otobüs bileti fiyatları 70 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Antalya - Diyarbakır otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Antalya - Diyarbakır Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Antalya - Diyarbakır otobüs bileti alarak başlayacağınız bu yolculukta tatilin başkentinden Doğu’nun anlı ve şanlı tarihi ile, sofralarının lezzeti ile ün salmış köklü bir şehir olan Diyarbakır’a ulaşacaksınız. Yolculuğunuz boyunca alacağınız yolların güzelliklerini yaşamayı ihmal etmezseniz sizleri keyif dolu dakikalar ve anılar bekliyor olacaktır. Antalya - Diyarbakır otobüs biletiniz sayesinde hem tarihe, hem lezzete hem de farklı kültürlerin keşfine doyacaksınız.

Antalya - Diyarbakır arası alacağınız yollara ilk olarak Antalya’dan çıkıp, Manavgat’a ulaşarak başlayacaksınız. Manavgat’a kadar aldığınız Akdeniz kıyı şeridi yolları engebeli ve virajı bol olacağından dikkatli ve yavaş bir sürüş gerçekleştirmeniz gerekecektir. Ancak yolların maviye ve yeşile çalan renkleri ile yolculuğunuz doğanın tüm görselliği ile devam edecektir. Antalya - Diyarbakır otobüs biletiniz sizleri daha sonra İç Anadolu’nun özel şehirlerinden biri olan Karaman’dan geçirecek ve Konya’nın Ereğli ilçesine ulaştıracaktır. Karaman ve Ereğli’de pek çok tarihi miras keşfi gerçekleştirebilir, Beylikler döneminden kalma anıtlar ve mezarlar ile tanışabilirsiniz. Antalya - Diyarbakır otobüs biletiniz ile sonraki durağınız Adana olacaktır. Tam bir lezzet durağı edasında olan Adana’da bir mola vermek isterseniz Seyhan Nehri’ne karşı Adana Kebap yiyebilir, yanında başka hiçbir yerde Adana’dan başka bir yerde tadamayacağınız hakiki lezzetteki şalgamdan yudumlayabilirsiniz. Eğer mevsim yazsa ve siz Toroslar’ın en sıcak şehri Adana iseniz, buzlu servis edilen bici bici lezzeti ile de serinleyebilirsiniz.

Antalya - Diyarbakır otobüs biletiniz ile tüm bu güzellikleri ve hatta daha fazlasını yaşayabilirsiniz. Yolculuğunuz uzun olsa da yollarınızın üzerindeki güzellikler sayesinde yorgunluğunuzu hissedemeyeceksiniz. Daha sonraki durağınız tam bir liman şehri olan Osmaniye olacak ve sizi doğrudan fıstık ağaçları içerisindeki, her yanı tarih ve kültür kokan şehir Gaziantep’e ulaştıracaktır. “Peygamberler Şehri” Şanlıurfa’da sizlere kendisini sunduktan sonraki yollar sizleri Diyarbakır’ın anlı şanlı surlarına ve tarihine ulaştıracaktır. Bu şehrin samimiyetine sizler de hayran olmaya hazır olun!

 

Hemen bir Antalya - Diyarbakır otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Diyarbakır - Antalya otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar