EN UYGUN ANTALYA GAZİANTEP ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Can Diyarbakır Turizm Antalya Gaziantep otobüs bileti
  ANTALYA - GAZİANTEP
  21.11.2019 - 17:00
  2+1
 • Has Diyarbakır Seyahat Antalya Gaziantep otobüs bileti
  ANTALYA - GAZİANTEP
  21.11.2019 - 11:00
  2+1
 • Özlem Diyarbakır Antalya Gaziantep otobüs bileti
  ANTALYA - GAZİANTEP
  21.11.2019 - 14:00
  2+1
 • Astor Seyahat Antalya Gaziantep otobüs bileti
  ANTALYA - GAZİANTEP
  21.11.2019 - 17:01
  2+2
 • Özlem Diyarbakır Antalya Gaziantep otobüs bileti
  ANTALYA - GAZİANTEP
  21.11.2019 - 18:00
  2+1
 • Yeni Mardin Dilmenler Antalya Gaziantep otobüs bileti
  ANTALYA - GAZİANTEP
  21.11.2019 - 19:30
  2+1
 • Isparta Petrol Antalya Gaziantep otobüs bileti
  ANTALYA - GAZİANTEP
  21.11.2019 - 14:30
  2+2
 • Ben Turizm Antalya Gaziantep otobüs bileti
  ANTALYA - GAZİANTEP
  21.11.2019 - 21:00
  2+2
 • Öz Erciş Seyahat Antalya Gaziantep otobüs bileti
  ANTALYA - GAZİANTEP
  21.11.2019 - 12:30
  2+2
 • Özlem Batman Turizm Antalya Gaziantep otobüs bileti
  ANTALYA - GAZİANTEP
  21.11.2019 - 17:29
  2+2
 • Metro Turizm Antalya Gaziantep otobüs bileti
  ANTALYA - GAZİANTEP
  21.11.2019 - 23:00
  2+1
 • Ben Turizm Antalya Gaziantep otobüs bileti
  ANTALYA - GAZİANTEP
  21.11.2019 - 17:00
  2+2
 • Ben Turizm Antalya Gaziantep otobüs bileti
  ANTALYA - GAZİANTEP
  21.11.2019 - 19:30
  2+2
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ANTALYA - GAZİANTEP OTOBÜS BİLETİ

Antalya Gaziantep otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Antalya Gaziantep otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Antalya Gaziantep Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Antalya Gaziantep otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Antalya Gaziantep otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Gaziantep Antalya Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Antalya Gaziantep arası mesafe: 866 Km

Antalya Gaziantep arası sefer süresi: Ortalama 10 Saat

Antalya Gaziantep arası en ucuz otobüs bileti: 90 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

ANTALYA GAZİANTEP GÜZERGAHI

Antalya - Gaziantep Arası Güzergah Bilgileri

Antalya - Gaziantep otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Antalya - Gaziantep Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Antalya - Gaziantep otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Antalya - Gaziantep otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Antalya - Gaziantep arası mesafe yaklaşık 866 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 11 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Karaman, Adana ve Osmaniye illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Metro TurizmYeni Diyarbakır SeyahatYeni Diyarbakır TurizmStar Diyarbakır TurizmStar Batman TurizmHas Diyarbakır TurizmÖz Diyarbakır TurizmÖzlem Diyarbakır Turizm’dir. Antalya - Gaziantep otobüs bileti fiyatları 46 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Antalya - Gaziantep otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Antalya - Gaziantep Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Antalya - Gaziantep otobüs bileti alarak başlayacağınız bu yolculukta tatilin başkentinden Doğu’nun anlı ve şanlı tarihi ile, sofralarının lezzeti ile ün salmış köklü bir şehir olan Gaziantep’e ulaşacaksınız. Yolculuğunuz boyunca alacağınız yolların güzelliklerini yaşamayı ihmal etmezseniz sizleri keyif dolu dakikalar ve anılar bekliyor olacaktır. Antalya - Gaziantep otobüs biletiniz sayesinde hem tarihe, hem lezzete hem de farklı kültürlerin keşfine doyacaksınız.

Antalya - Gaziantep arası alacağınız yollara ilk olarak Antalya’dan çıkıp, Manavgat’a ulaşarak başlayacaksınız. Manavgat’a kadar aldığınız Akdeniz kıyı şeridi yolları engebeli ve virajı bol olacağından dikkatli ve yavaş bir sürüş gerçekleştirmeniz gerekecektir. Ancak yolların maviye ve yeşile çalan renkleri ile yolculuğunuz doğanın tüm görselliği ile devam edecektir. Antalya - Gaziantep otobüs biletiniz sizleri daha sonra İç Anadolu’nun özel şehirlerinden biri olan Karaman’dan geçirecek ve Konya’nın Ereğli ilçesine ulaştıracaktır. Karaman ve Ereğli’de pek çok tarihi miras keşfi gerçekleştirebilir, Beylikler döneminden kalma anıtlar ve mezarlar ile tanışabilirsiniz. Eğer zamanında Ereğli’de olursanız ise meşhur kirazından kesinlikle tatmalısınız. Antalya - Gaziantep otobüs biletiniz ile sonraki durağınız Adana olacaktır. Tam bir lezzet durağı edasında olan Adana’da bir mola vermek isterseniz Seyhan Nehri’ne karşı Adana Kebap yiyebilir, yanında başka hiçbir yerde Adana’dan başka bir yerde tadamayacağınız hakiki lezzetteki şalgamdan yudumlayabilirsiniz. Daha sert bir lezzet peşinde iseniz, Şırdan’ı tercih edebilirsiniz. Eğer mevsim yazsa ve siz Toroslar’ın en sıcak şehri Adana iseniz, buzlu servis edilen bici bici lezzeti ile de serinleyebilirsiniz.

Antalya - Gaziantep otobüs biletiniz ile tüm bu güzellikleri ve hatta daha fazlasını yaşayabilirsiniz. Yolculuğunuz uzun olsa da yollarınızın üzerindeki güzellikler sayesinde yorgunluğunuzu hissedemeyeceksiniz. Daha sonraki durağınız tam bir liman şehri olan Osmaniye olacak ve sizi doğrudan fıstık ağaçları içerisindeki, her yanı tarih ve kültür kokan şehir Gaziantep’e ulaştıracaktır. Gaziantep’e geldiğinizde Dünya’nın en büyük mozaik müzesini tanıyacak, eşsiz lezzetlerle günlerinizi dolduracak ve her gününüzü dolu dolu geçireceksiniz.

Hemen bir Antalya - Gaziantep otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Gaziantep - Antalya otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar