EN UYGUN ANTALYA KAYSERİ ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Öz Sivas Huzur Antalya Kayseri otobüs bileti
  ANTALYA - KAYSERİ
  14.11.2019 - 19:00
 • Beydağı Turizm Antalya Kayseri otobüs bileti
  ANTALYA - KAYSERİ
  14.11.2019 - 18:00
 • Yükseller Aksaray Birlik Antalya Kayseri otobüs bileti
  ANTALYA - KAYSERİ
  14.11.2019 - 21:30
 • Lüks Ereğli Turizm Antalya Kayseri otobüs bileti
  ANTALYA - KAYSERİ
  14.11.2019 - 23:59
 • Metro Turizm Antalya Kayseri otobüs bileti
  ANTALYA - KAYSERİ
  14.11.2019 - 09:00
 • Metro Turizm Antalya Kayseri otobüs bileti
  ANTALYA - KAYSERİ
  14.11.2019 - 19:30
 • Metro Turizm Antalya Kayseri otobüs bileti
  ANTALYA - KAYSERİ
  14.11.2019 - 22:00
 • Metro Turizm Antalya Kayseri otobüs bileti
  ANTALYA - KAYSERİ
  14.11.2019 - 23:59
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ANTALYA - KAYSERİ OTOBÜS BİLETİ

Antalya Kayseri otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Antalya Kayseri otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Antalya Kayseri Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Antalya Kayseri otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Antalya Kayseri otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Kayseri Antalya Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Antalya Kayseri arası mesafe: 612 Km

Antalya Kayseri arası sefer süresi: Ortalama 7 Saat

Antalya Kayseri arası en ucuz otobüs bileti: 80 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

ANTALYA KAYSERİ GÜZERGAHI

Antalya - Kayseri Arası Güzergah Bilgileri

Antalya - Kayseri otobüs bileti alabileceğiniz, sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergâhta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Antalya - Kayseri Arası Güzergah Bilgileri " sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden  Antalya - Kayseri otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir,  Antalya - Kayseri otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Antalya - Kayseri arası mesafe ortalama 602 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 7 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Konya, Aksaray, Nevşehir illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları  Metro TurizmHuzur TurizmÖz Sivas TurizmAksaray Birlik TurizmYeni Aksaray Turizm'dir. Antalya- Kayseri otobüs bileti fiyatları 42 TL' den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Antalya- Kayseri otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Antalya - Kayseri Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Antalya’dan Kayseri’ye giderken iki alternatif yol seçeneğini kullanabilirsiniz. Birincisi genelllikle otobüs firmalarının da tercih ettiği Konya üzerinden Nevşehir ve Aksaray’ı geçerek aşarak ulaşmak; ikincisi ise Antalya’dan Mersin’e sahil şeridinden ilerleyerek oradan Kayseri’ye devam etmektir. Mersin Antalya yolu çok kıvrımlı ve uçurum olduğu için genellikle yaz aylarında tercih edilmektedir. Sık kullananların üst yol diye tabi ettiği Konya üzerinden ulaşmak daha güvenli ve hızlı şekilde bir alternatif sunmaktadır.

Antalya’dan çıktığınızda Manavgat’a kadar ilerleyerek oradan Torosları aşmak için kuzeye doğru gitmeniz gerekmektedir. Bu sayede Konya il sınırlarına girmiş olacaksınız. Seydişehir ve Beyşehir’i takip ederek Konya’ya ulaşabilirsiniz. Ya da isterseniz Beyşehir Gölü’nde biraz zaman geçirerek kendinizi dinlendirebilirsiniz. Eğer yol sizi yorarsa Konya’nın meşhur etli ekmeğini yerken soluklanabilir bunun sonrasında oldukça ruhani bir şehir olan Konya’nın türbelerini veya müzelerini gezebilirsiniz.

Daha sonra Aksaray üzerinden geçerek Nevşehir’e doğru ilerleyebilirsiniz, hazır bu kadar gitmişken Kapadokya’ya da uğrayabilirsiniz. Kapadokya’da kendine has keskin tatlı yemeklerini deneyebilir ve bölgede bulunan şarap yapım merkezlerinin üretim yerinden şarap tadımı yapabilirsiniz. Nevşehir’in alışık olmadığınız atmosferi ve güzelliğinden kurtulabilirseniz, biraz ilerleyip pastırmalar diyarı Kayseri’ye doğru ilerleyebilirsiniz. Kayseri’de sizi Erciyes Dağı tüm heybeti ile karşılayacaktır

Hemen bir Antalya Kayseri  otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz

Dilerseniz Kayseri Antalya otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar