EN UYGUN ARDAHAN ARTVİN ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ARDAHAN - ARTVİN OTOBÜS BİLETİ

Ardahan Artvin otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Ardahan Artvin otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Ardahan Artvin Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Ardahan Artvin otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Ardahan Artvin otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Artvin Ardahan Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Ardahan Artvin arası mesafe: 121 Km

Ardahan Artvin arası sefer süresi: Ortalama 1 Saat

Ardahan Artvin arası en ucuz otobüs bileti: TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

ARDAHAN ARTVİN GÜZERGAHI

Ardahan - Artvin Arası Güzergah Bilgileri

Ardahan - Artvin otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Ardahan - Artvin Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Ardahan - Artvin otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Ardahan - Artvin otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Ardahan - Artvin arası mesafe yaklaşık 120 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 1 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firması Yeşil Artvin Turizm’dir.Ardahan - Artvin otobüs bileti fiyatları 35 TL'den başlıyor ancak govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli  Ardahan - Artvin otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için de govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Ardahan - Artvin Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Ardahan - Artvin arasında karayolunu kullandığınızda birçok küçük ilçeden geçeceksiniz. İsterseniz kestirme olarak otoyolu kullanabilir, isterseniz güzergah üstündeki illere saparak yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz. Birbirinden güzel yaylaları, hırçın Çoruh Nehri, yüksek dağları, yemyeşil ormanları, krater gölleri, zengin fauna ve florası, 5000 yıllık tarihi mirası ile yer yüzü cenneti Artvin’e ulaşmak için çok önemli tarihi, doğal ve turistik değerlere sahip Ardahan’dan yola çıkmadan önce antik çağlardan günümüze kadar Ardahan'da hüküm sürmüş Urartu, Med, Pers, Roma, Sasani, Selçuklu, İlhanlı, Karakoyunlu, Akkoyunlu, Safavi ve Osmanlı uygarlıklarına ev sahipliği yapan yörede bu uygarlıklara ait birçok tarihi eser ve kalıntı bulunmakta ve ziyaret etmeniz için sizleri beklemektedir. Tüm bu tarihi dokuya sahip mekanlarının yanında yıl içerisinde en çok yerli ve yabancı turisti çeken doğal güzelliklerden olan Çıldır Gölü ile de ünlü Ardahan’da dolu dolu bir gezi programı yapabilirsiniz.

Ve son olarak Artvin’e varacaksınız. Birbirinden güzel yaylaları, hırçın Çoruh Nehri, yüksek dağları, yemyeşil ormanları, krater gölleri, zengin fauna ve florası, 5000 yıllık tarihi mirası ile yer yüzü cenneti Artvin’de yapacak öyle çok şey var ki! Özellikle yayla şenlikleriyle bilinen Artvin’in Kaçkar Turizm Merkezi, Kafkasör Turizm Merkezi, Mersivan Yaylası, Borçka-Karagöl, Şavşat-Karagöl, Sahara Yaylası, Bilbilan Yaylası ve Arsiyan Yaylası’nda festival ve şenliklere katılarak eğlenebilir; Artvin’in meşhur Kalelerine çıkabilir ya da Hatila Vadisi Milli Parkı, Sahara-Karagöl Milli Parkı, Maçahel-Gorgit-Efeler Tabiatı Koruma Alanları gibi doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Hemen bir Ardahan - Artvin otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Artvin - Ardahan otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!,

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar