EN UYGUN ARTVİN BİNGÖL ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ARTVİN - BİNGÖL OTOBÜS BİLETİ

Artvin Bingöl otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Artvin Bingöl otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Artvin Bingöl Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Artvin Bingöl otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Artvin Bingöl otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Bingöl Artvin Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Artvin Bingöl arası mesafe: 384 Km

Artvin Bingöl arası sefer süresi: Ortalama 4 Saat

Artvin Bingöl arası en ucuz otobüs bileti: TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

ARTVİN BİNGÖL GÜZERGAHI

Artvin - Bingöl Arası Güzergah Bilgileri

Artvin - Bingöl otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Artvin - Bingöl Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Artvin - Bingöl otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Artvin - Bingöl otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Artvin - Bingöl arası mesafe yaklaşık 384 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 4 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firması Cesur Bingöl Turizm’dir. Artvin - Bingöl otobüs bileti fiyatları 70 TL'den başlıyor ancak govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli  Artvin - Bingöl otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için de govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Artvin - Bingöl Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Artvin - Bingöl arasında karayolunu kullandığınızda Erzurum’dan geçeceksiniz. İsterseniz kestirme olarak otoyolu kullanabilir, isterseniz güzergah üstündeki illere saparak yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz. Birbirinden güzel yaylaları, hırçın Çoruh Nehri, yüksek dağları, yemyeşil ormanları, krater gölleri, zengin fauna ve florası, 5000 yıllık tarihi mirası ile yer yüzü cenneti olan Artvin’den ev sahipliği yaptığı Yolçatı kayak merkezi ile her mevsim ziyaret edilebilen Bingöl’e gitmek için yola çıkmadan önce özellikle yayla şenlikleriyle bilinen Artvin’in Kaçkar Turizm Merkezi, Kafkasör Turizm Merkezi, Mersivan Yaylası, Borçka-Karagöl, Şavşat-Karagöl, Sahara Yaylası, Bilbilan Yaylası ve Arsiyan Yaylası’nda festival ve şenliklere katılarak eğlenebilir; Artvin’in meşhur Kalelerine çıkabilir ya da Hatila Vadisi Milli Parkı, Sahara-Karagöl Milli Parkı, Maçahel-Gorgit-Efeler Tabiatı Koruma Alanları gibi doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz.

Sonrasında ilk durağınızda dadaşlar diyarı olarak ünlenen Erzurum’a varacaksınız. Doğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük kenti olan Erzurum’da oltu taşından yapılan bilezik, tespih, ağızlık, gerdanlık, broş, küpe ve saç tokası gibi aksesuarlardan satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ayrıca 1179 yılında yapılan ve yedi geniş avlusu ile benzeri olmayan bir mimariye sahip Ulu Camii’ni de gezebilirsiniz. 

Ev sahipliği yaptığı Yolçatı kayak merkezi ile her mevsim ziyaret edilebilen Bingöl’e ulaşacaksınız.

Hemen bir Artvin - Bingöl otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Bingöl - Artvin otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar