EN UCUZ ARTVİN ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ARTVİN OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Artvin otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Artvin otobüs bileti 70 TL olup bu sefer Ardahan - Artvin arasında düzenlenmektedir. Artvin varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Yeşil Artvin Ekspres, Lüks Artvin Seyahat, Cesur Bingöl Turizm, Metro Turizm, Öz Has Bingöl, Sakarya VIB, Öz Diyarbakır, Prenskale Seyahat, Artvin Ses Seyahat, Özlem Ardahan Turizm firmalarıdır.

ARTVİN HAKKINDA

Artvin Otobüs Bileti Alın Karadeniz’in En Uç Güzelliği İle Tanışın!

Karadeniz’in en yeşil hali Artvin için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego yönlendirmesiyle  hızlıca satın alabilirsiniz. 

Artvin ve çevresinde yapılan arkeolojik kazılar, yörenin tarihinin Milattan Önce üç binli yıllara dayandığını kanıtlamaktadır. Kolkhlar, Makaronlar, Taoklar, Romalılar, Bizanslılar, Aksaklılar, Sasanlar, Selçuklular ve Osmanlılar’ın yaşayıp hüküm sürdüğü Artvin toprakları tam manasıyla tarih kokmaktadır. Osmanlı’nın son dönemlerinde Ruslar’ın eline geçen Artvin, 1921 yılında Türkiye topraklarına dahil olmuştur. 1924 yılında il statüsüne kavuşan Artvin, ülkemizin gezginlerce keşfedilmeyi bekleyen enfes manzaralarına sahip en güzel kentlerinden biridir. Doğa ve tarihle iç içe bir yolculuk yapmak ve gizli kalmış bir manzaranın sabahında uyanmak için Artvin otobüs biletinizi hemen alın!

 

Karadeniz Mevsimi Dolu Günler Artvin’de!

Artvin otobüs biletiniz ile Karadeniz’in ruhunu tamamen hissedecek ve geziniz boyunca buraya has hinkal, Laz böreği ve puçuko yemeklerini tadacak, Barhal Kilise’sini ve Şavşat Karagöl’ünü keşfedecek, Kafkaskör, Şavşat Sahara, Aedanuç Çurisbik, Meydancık Sateve festivallerinde doya sıya eğleneceksiniz. Artvin Livane Kalesi’ne tırmanarak, Artvin’nin buz gibi ve tertemiz havasını ciğerlerinize doldururken Artvin’e tepeden bakmanın lezzetine varacak, Gevhernik Kalesi’ndeyse kendinizi tarihi bir kral gibi hissedeceksiniz. Osmanlı Dönemi’nde yönetim yeri olarak da kullanılmış olan Gevhernik Kalesi’nde Kanuni Sultan Süleyman’a ait bir kitabe ile tanışacak, Artvin’nin buz gibi ve tertemiz havasını ciğerlerinize doldururken Artvin’den keş bakışı bir fotoğraf alabileceksiniz. Ayrıca Hz. Osman Dönemi, beşinci yüzyılda inşa edilmiş olan İskender Paşa Camii ve Türbelerini ziyaret ederek yıllara meydan okuyarak hala ayakta kalan ve hala ibadete açık olan bu caminin uhrevi havasını soluyacaksınız. 10.yy’dan kalma İşhan Manastır Kilisesi, Ortaçağ klasik mimarisinin önemli eserlerinden olan Yeni Rabat Kilisesi’ni keşfetme imkanı da Artvin otobüs biletiniz ile gerçek olacak. Artvin’de muhteşem doğa yürüyüşleri yaparken tarihi birçok köprü ile karşılaşacaksınız. Bunlar Osmanlılar Dönemi’nden beri hala ayakta ve kullanılmakta olan Berta, on sekizinci yüzyılda inşa edilip hala kullanılmakta olan Borçka Düzköy, Arhavi İlçesi’ndeki Arhavi Ortacalar Çifte, Berta Suyu üzerinde bulunan ve tarihi on dokuzuncu yüzyıla dayanıp hala kullanılagelen Berta, Bocanat Deresi üzerindeki Meydancık Kemer Köprüleri olup, tarihi adımladığınızı hissetmenize sebep olacak!

 

Karadeniz’in Festival Tadı: Artvin!

Karadeniz’in turizm açısından en yoğun şehirlerinden biri olan Artvin’de huzur ve eğlenceli dolu zamanlar sizleri karşılayacak. Artvin otobüs biletiniz ile Kaçkar Dağı’nın yamaçlarındaki Kaçkar Yaylası’nda Karadeniz’in eşsiz yeşilliğinin en güzel örneklerinden biri ile birlikte olacaksınız. Kaçkar Yaylası doğa aşığı birçok yerli ve yabancı turisti yaz kış ağırlıyor. Kafkasör Yaylası’nda Artvin’in muhteşem doğasının tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bir atmosferde sizlerin oluyor. 1250m yükseklikte olan Kafkasör Yaylası’nda yeryüzünden çok uzaklarda bir yerde hissedeceksiniz. Eğer Haziran ayında Artvin’de iseniz meşhur Kafkasör Yaylası Festivali’ne katılarak Artvin yöresine has kültürleri öğrenecek, gezinize eğlence ve coşku katabileceksiniz. Kafkasör Yaylası’na çıkmışken de yörenin şifalı suları olarak bilinen Acısu, Yalnız Hasan ve Cizkaro şifalı sularını tattığınızda Karadeniz’in tüm güzelliklerini içinize doldurmuş olacaksınız!

Dilerseniz Artvin otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Artvin hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

ARTVİN OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Artvin Otogarı İle, Karadeniz Havasına Doyun!

Doğu Karadeniz’in ve ülkemizin en uç noktalarından olan Artvin eşsiz doğası ve kültürü ile ziyaretçilerini beklemektedir. Artvin Otogarı şehrin merkezinde olup, 2010 yılında hizmete açılmıştır. 2500 m2lik açık alan ve 1500 m2lik kapalı alanıyla hizmet veren Artvin Otogarı, Çarşı Mahallesi’nde inşa edilmiştir. Küçük kapasitesi olmasına rağmen tam zamanlı çalışmalarını sürdürmektedir. Artvin Otogarı şehrin karayolu ulaşım ihtiyaçlarını yıllardır en kapsamlı haliyle karşılamayı sürdürmektedir.


Artvin Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0466 511 49 49
  • 0466 511 46 66

 

Adres:

  • Çarşı, 08000 Artvin Merkez/Artvin

POPÜLER ARTVİN OTOBÜS FİRMALARI

Tümünü Gör Kapatmak için tıklayın.

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
1304 Km
16 Saat
977 Km
12 Saat
1315 Km
16 Saat
1130 Km
14 Saat
566 Km
7 Saat
201 Km
2 Saat
1580 Km
19 Saat

ARTVİN OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

ARTVİN HAVA DURUMU

Pazartesi
-4℃
/
-4℃
Salı
-11℃
/
-11℃
Çarşamba
-2℃
/
-2℃

ARTVİN OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Artvin otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Artvin seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Yeşil Artvin Ekspres, Lüks Artvin Seyahat, Cesur Bingöl Turizm, Metro Turizm, Öz Has Bingöl, Sakarya VIB, Öz Diyarbakır, Prenskale Seyahat, Artvin Ses Seyahat, Prenskale Seyahat, Özlem Ardahan Turizm firmalarıdır.

En ucuz Artvin otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Artvin varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 70 TL’dir.

ARTVİN KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

ARTVİN - TRABZON
80 TL
2s 45d
ARTVİN - RİZE
59 TL
2s 56d
ARTVİN - ERZURUM
80 TL
3s 0d
ARTVİN - SAMSUN
150 TL
10s 0d
ARTVİN - ORDU
100 TL
8s 30d
ARTVİN - GİRESUN
110 TL
7s 30d
ARTVİN - ÇORUM
190 TL
13s 0d
ARTVİN - ANKARA
250 TL
15s 30d

ARTVİN VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

TRABZON - ARTVİN
75 TL
6s 0d
RİZE - ARTVİN
70 TL
3s 30d
ORDU - ARTVİN
130 TL
6s 40d
ERZURUM - ARTVİN
70 TL
3s 0d
SAMSUN - ARTVİN
150 TL
9s 40d
ÇORUM - ARTVİN
190 TL
11s 55d
ANKARA - ARTVİN
250 TL
16s 10d
İSTANBUL - ARTVİN
250 TL
21s 20d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder