Otobüs Bileti Otobüs Seferleri
TELEFON KODU
466
NUFÜS
167.082
YÜZ ÖLÇÜMÜ
7.393 m2
PLAKA
8
İLÇE SAYISI
8
OTOGAR SAYISI
1

ARTVİN OTOBÜS BİLETİ SATIN ALMA

En uygun Artvin otobüs biletini hemen satın al!


Artvin seferi düzenleyen tüm otobüs firmalarını inceleyin, size en uygun otobüs biletini 3 adımda güvenle satın alın. Artvin otobüs bileti aramasını yukarıdaki arama kısmını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Artvin’a sefer düzenleyen otobüs firmalarını yan tarafta bulabilir, üzerlerine tıklayarak firmalarla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfanın alt kısmında Artvin Otogarı, 3 günlük Artvin Hava Durumu ve iller arası mesafelerle ilgilli detayları bulabilirsiniz. Keyifli yolculuklar!

ARTVİN HAKKINDA

Artvin Otobüs Bileti Alın Karadeniz’in En Uç Güzelliği İle Tanışın!

Karadeniz’in en yeşil hali Artvin için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

Artvin ve çevresinde yapılan arkeolojik kazılar, yörenin tarihinin Milattan Önce üç binli yıllara dayandığını kanıtlamaktadır. Kolkhlar, Makaronlar, Taoklar, Romalılar, Bizanslılar, Aksaklılar, Sasanlar, Selçuklular ve Osmanlılar’ın yaşayıp hüküm sürdüğü Artvin toprakları tam manasıyla tarih kokmaktadır. Osmanlı’nın son dönemlerinde Ruslar’ın eline geçen Artvin, 1921 yılında Türkiye topraklarına dahil olmuştur. 1924 yılında il statüsüne kavuşan Artvin, ülkemizin gezginlerce keşfedilmeyi bekleyen enfes manzaralarına sahip en güzel kentlerinden biridir. Doğa ve tarihle iç içe bir yolculuk yapmak ve gizli kalmış bir manzaranın sabahında uyanmak için Artvin otobüs biletinizi hemen alın!

 

Karadeniz Mevsimi Dolu Günler Artvin’de!

Artvin otobüs biletiniz ile Karadeniz’in ruhunu tamamen hissedecek ve geziniz boyunca buraya has hinkal, Laz böreği ve puçuko yemeklerini tadacak, Barhal Kilise’sini ve Şavşat Karagöl’ünü keşfedecek, Kafkaskör, Şavşat Sahara, Aedanuç Çurisbik, Meydancık Sateve festivallerinde doya sıya eğleneceksiniz. Artvin Livane Kalesi’ne tırmanarak, Artvin’nin buz gibi ve tertemiz havasını ciğerlerinize doldururken Artvin’e tepeden bakmanın lezzetine varacak, Gevhernik Kalesi’ndeyse kendinizi tarihi bir kral gibi hissedeceksiniz. Osmanlı Dönemi’nde yönetim yeri olarak da kullanılmış olan Gevhernik Kalesi’nde Kanuni Sultan Süleyman’a ait bir kitabe ile tanışacak, Artvin’nin buz gibi ve tertemiz havasını ciğerlerinize doldururken Artvin’den keş bakışı bir fotoğraf alabileceksiniz. Ayrıca Hz. Osman Dönemi, beşinci yüzyılda inşa edilmiş olan İskender Paşa Camii ve Türbelerini ziyaret ederek yıllara meydan okuyarak hala ayakta kalan ve hala ibadete açık olan bu caminin uhrevi havasını soluyacaksınız. 10.yy’dan kalma İşhan Manastır Kilisesi, Ortaçağ klasik mimarisinin önemli eserlerinden olan Yeni Rabat Kilisesi’ni keşfetme imkanı da Artvin otobüs biletiniz ile gerçek olacak. Artvin’de muhteşem doğa yürüyüşleri yaparken tarihi birçok köprü ile karşılaşacaksınız. Bunlar Osmanlılar Dönemi’nden beri hala ayakta ve kullanılmakta olan Berta, on sekizinci yüzyılda inşa edilip hala kullanılmakta olan Borçka Düzköy, Arhavi İlçesi’ndeki Arhavi Ortacalar Çifte, Berta Suyu üzerinde bulunan ve tarihi on dokuzuncu yüzyıla dayanıp hala kullanılagelen Berta, Bocanat Deresi üzerindeki Meydancık Kemer Köprüleri olup, tarihi adımladığınızı hissetmenize sebep olacak!

 

Karadeniz’in Festival Tadı: Artvin!

Karadeniz’in turizm açısından en yoğun şehirlerinden biri olan Artvin’de huzur ve eğlenceli dolu zamanlar sizleri karşılayacak. Artvin otobüs biletiniz ile Kaçkar Dağı’nın yamaçlarındaki Kaçkar Yaylası’nda Karadeniz’in eşsiz yeşilliğinin en güzel örneklerinden biri ile birlikte olacaksınız. Kaçkar Yaylası doğa aşığı birçok yerli ve yabancı turisti yaz kış ağırlıyor. Kafkasör Yaylası’nda Artvin’in muhteşem doğasının tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bir atmosferde sizlerin oluyor. 1250m yükseklikte olan Kafkasör Yaylası’nda yeryüzünden çok uzaklarda bir yerde hissedeceksiniz. Eğer Haziran ayında Artvin’de iseniz meşhur Kafkasör Yaylası Festivali’ne katılarak Artvin yöresine has kültürleri öğrenecek, gezinize eğlence ve coşku katabileceksiniz. Kafkasör Yaylası’na çıkmışken de yörenin şifalı suları olarak bilinen Acısu, Yalnız Hasan ve Cizkaro şifalı sularını tattığınızda Karadeniz’in tüm güzelliklerini içinize doldurmuş olacaksınız!

govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde size en uygun indirimli Artvin otobüs bileti satın alarak yolculuğunuza bir adım önde başlayabilirsiniz. Bunun için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret etmeniz yeterli!

Dilerseniz Artvin otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Artvin hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

ARTVİN OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Artvin Otogarı İle, Karadeniz Havasına Doyun!

Doğu Karadeniz’in ve ülkemizin en uç noktalarından olan Artvin eşsiz doğası ve kültürü ile ziyaretçilerini beklemektedir. Artvin Otogarı şehrin merkezinde olup, 2010 yılında hizmete açılmıştır. 2500 m2lik açık alan ve 1500 m2lik kapalı alanıyla hizmet veren Artvin Otogarı, Çarşı Mahallesi’nde inşa edilmiştir. Küçük kapasitesi olmasına rağmen tam zamanlı çalışmalarını sürdürmektedir. Artvin Otogarı şehrin karayolu ulaşım ihtiyaçlarını yıllardır en kapsamlı haliyle karşılamayı sürdürmektedir.


Artvin Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0466 511 49 49
  • 0466 511 46 66

 

Adres:

  • Çarşı, 08000 Artvin Merkez/Artvin

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
İstanbul
1304 Km
16 Saat
Ankara
977 Km
12 Saat
Bursa
1315 Km
16 Saat
Konya
1130 Km
14 Saat
Van
566 Km
7 Saat
Erzurum
201 Km
2 Saat
Edirne
1580 Km
19 Saat

OTOGARI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

ARTVİN HAVA DURUMU

Çarşamba
23℃
/
24℃
Perşembe
19℃
/
19℃
Cuma
18℃
/
18℃

ARTVİN KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

ARTVİN - TRABZON
70 TL
2s 45d
ARTVİN - RİZE
60 TL
1s 45d
ARTVİN - ERZURUM
70 TL
5s 10d
ARTVİN - SAMSUN
120 TL
10s 15d
ARTVİN - ORDU
100 TL
7s 45d
ARTVİN - GİRESUN
100 TL
7s 0d
ARTVİN - ANKARA
180 TL
15s 45d
ARTVİN - BOLU
200 TL
15s 30d

ARTVİN VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

TRABZON - ARTVİN
60 TL
4s 0d
RİZE - ARTVİN
60 TL
3s 30d
ERZURUM - ARTVİN
70 TL
4s 0d
SAMSUN - ARTVİN
120 TL
8s 45d
ÇORUM - ARTVİN
150 TL
12s 0d
ANKARA - ARTVİN
170 TL
16s 0d
KIRIKKALE - ARTVİN
170 TL
14s 30d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar