AS BAYBURT TURİZM HAKKINDA

Bayburt’un  yollarından geçerek doğan As Bayburt Turizm doğan, yıllardır verdiği hizmetler ve kalite standartları doğrultusunda gerçekleştirdiği değişim ve yeniliklerle sizlerle olmaya devam ediyor. Geniş ulaşım ağı ve yüksek yolcu taşıma kapasitesiyle, güvenliğiniz için değiştirdiği teknolojik donanımlı otobüs filoları ile sizlere olan en özel hizmetlerini aralıksız sürdüren As Bayburt  Turizm, dünya standartlarındaki araçlarında, yaşayacağınız her seyahat yoruculuktan ziyade, keyifli bir seyahat olması için tasarlanmıştır. Deneyimli kaptan kadrosu, güler yüzlü personelleri ile bilet alımınızdan, yolculuk bitene kadar sizlere olan hizmetlerini en üst seviyede tutan bu firma ile yapacağınız her yolculuktan sonra tekrar As Bayburt Seyahat’i tercih edeceksiniz. Vizyonu gereği, hizmetlerindeki mükemmelliyet seviyesini yüksek tutan As Bayburt Turizm, müşteri memnuniyeti kararlılığında, üstün nitelikli ekibi ve çağdaş değişimleriyle Türkiye’nin köklü firmalarından olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. As Bayburt Turizm; Afyon, Bayburt, Giresun, İstanbul, Konya, Sivas, Aksaray, Burdur, Gümüşhane, İzmir, Manisa, Uşak, Ankara, Bursa, Isparta, Kayseri, Nevşehir, Yalova, Antalya, Eskişehir, Kocaeli ve Sakarya’ya karşılıklı olarak  seferler düzenleniyor ve her geçen gün ulaşım ağını genişletiyor. Ulaşım miktarını arttırmak için her geçen gün çalışmalarını arttıran ve beklenen ihtiyaçlara göre en uygun çözümler üreten bir firma olarak sizlerin yıllardır karşısında bulunuyor.

As Bayburt Turizm, evinizin koltuğunda TV izlerken hissedeceğiniz, kahvenizi yudumlarken internet hizmetlerinden faydalanabileceğiniz, dilediğiniz müzik eşliğinde yolculuk yapmanız için her şeyi düşünmüştür. Koltuğunuza yaslanarak en sevdiğiniz dizinizi izleyecek, geniş ekranlı TV’lerde usb girişlerinden kendi özel arşivinizle de buluşabileceksiniz. 

En kaliteli hizmetle yolculuk yapmanızı sağlayan ve en keyifli yolculuklarda vakit geçirmek için As Bayburt Turizm’e Türkiye’nin her yerinden 0 (458) 211 64 69 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Govego.com'da As Bayburt Turizm otobüs biletinizi kolayca bulabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

AS BAYBURT TURİZM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

0 356 715 10 63
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder