AS MERSİN TURİZM HAKKINDA

Mersin ilinde yeni kurulmuş olan As Mersin Turizm, 6 adet araçlık filosuyla hizmet vermeye başlamıştır. Taşımacılık sektörüne yeni bir soluk getiren ve bu alanda hizmet vermekten sevinç duyan As Mersin Turizm, şehirlerarası yolculuklarda deneyimli kaptanları, host ve hostesleriyle, kaliteli ve son model otobüsleriyle, genç ve güleryüzlü mürettebatıyla, Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir ve Kayseri seferleri ile hizmette faaldir. Yolcularının güvenliği için kaliteli ve güvenli bir yolculuk yaşatmak, kendisini yenileyerek sürekli ileriyi hedefleyen bir turizm şirketidir. Teknolojiden yararlanarak tüm beklentileri karşılamak ve bütün ilişkilerinde topluma faydalı olabilmek için sürekli çalışan ve motivasyonunu tazeleyen bir ekibe sahiptir.

Son model ve gelişmiş teknolojiye sahip As Mersin Turizm otobüslerinde yolcuların rahat bir yolculuk geçirmeleri için bütün imkanlar mevcuttur. Her yolcu koltuğunun arkasında bulunan kişiye özel dokunmatik ve tuşlu ekranlar aracılığıyla ister canlı yayın TV izleyebilir veya istediğiniz filmleri bulunan sinema arşivinden edinebilirsiniz. Yolculuk boyunca araç içerisinde bulunan ücretsiz kablosuz (wi-fi) internet bağlantısı sayesinde mobil cihazları veya bilgisayarlarıyla bağlanıp, sosyal medyadan kopmayık günlük işlerinizi devam ettirebilir, maillerinizi kontrol edebilir, hiç bir aksaklık yaşamadan keyif içinde yolculuğunuzu devam ettirebilirsiniz.

As Mersin Turizm e Türkiye'nin dilediğiniz her yerinden  (0324) 324 15 63 - 444 85 33  numaralı çağrı merkezlerinden ulaşabilirsiniz.

Size en uygun As Mersin Turizm otobüs biletini govego.com’a uğrayıp bulabilirsiniz. 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

AS MERSİN TURİZM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

444 85 33

E-posta:

bilgi@asmersin.com.tr

Genel Merkez:

Korukent Mah., Mimarsinan Bul., No: 190/37, Toroslar / Mersin
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder