BARTIN ÖZEMNİYET TURİZM HAKKINDA

 

Özemniyet Turizm Otobüs Bileti En Uygun Fiyatlarla govego.com’da!

Özemniyet Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Özemniyet Turizm otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergâh ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

Özemniyet Turizm ile Ulaşımda Konfor!

1954 yılında Bartın – Zonguldak hattında Emniyet Turizm adıyla yolcu taşımacılığı sektöründeki ilk adımını atan Özemniyet Turizm ilk yolculuklarına üç adet BMC marka yapma kasalı küçük otobüsle başlamış olup, altı yıllık bir serüvenin sonunda güzergâhlarına İstanbul ve Ankara’yı da eklemiştir. Sonrasında “Emniyet” isminin önüne "ÖZ" getirilerek, ÖZEMNİYET adıyla faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir.

Kuruluşundan bugüne hizmet performansını yükselen bir ivmeyle artıran Özemniyet Turizm, bugün geldiği noktada Bursa, İzmir, İstanbul, Ankara, Kocaeli, Adapazarı, Balıkesir, İnegöl, Bartın, Çorlu, Bolu, Manisa, Antalya, Yalova, Zonguldak şehirlerine ulaşmakta ve ulaşım ağına her geçen gün daha da genişletmektedir.  Eğitimli ve deneyimli şoförleri, güler yüzlü personelleri ve lezzetli ikramlarıyla size her yolculuğunuzda konforu ve güveni hissettirecek Özemniyet Turizm, yolculuklarınızda aklınıza gelen ilk adres olacak.

Özemniyet Turizm; ihtiyaç ve beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak amacıyla hizmetlerinde kalite ve konforu birleştirerek sunmakta ve yenilikçi anlayışı, çağa ayak uyduruşu ve güvenliğe verdiği önem ile misafirlerine verdiği değeri her an göstermektedir.

Web sitesiyle de online bilet alımı, rezervasyon ve iptal işlemi sunan Özemniyet Turizm, yolcularına her alanda kolaylık sağlamaktadır. Servis noktalarını, servis saatlerini ve daha birçok detayı öğrenebileceğiniz web sitesiyle aynı zamanda soru ve sorunlarınızı ulaştırabileceğiniz bir mail kanalı da bulunmaktadır.

Bursa, İzmir, İstanbul, Ankara, Kocaeli, Adapazarı, Balıkesir, İnegöl, Bartın, Çorlu, Bolu, Manisa, Antalya, Yalova, Zonguldak’ta şubeleri bulunan Özemniyet Turizm’in Çağrı Merkezi’ne Türkiye’nin her yerinden 0850 336 74 74 numaralı telefondan ulaşabilir ve 7/24 soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

BARTIN ÖZEMNİYET TURİZM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

444 55 19
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder