1. Ana Sayfa
  2. Otobüs Bileti
  3. Bayburt Otobüs Bileti

EN UCUZ BAYBURT ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

BAYBURT OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Bayburt otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Bayburt otobüs bileti 30 TL olup bu sefer Erzurum - Bayburt arasında düzenlenmektedir. Bayburt varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Metro Turizm, Ali Osman Ulusoy, Cesur Bingöl Turizm, Öz Has Bingöl, Lüks Bayburt Seyahat, Yeni As Bayburt, Kars Turgutreis Turizm, Aras Seyahat, Nilüfer Turizm, Kamil Koç, Özlem Cizre Nuh, Van Kalesi Turizm, Bayburt Uçar Turizm firmalarıdır. Yukarıdaki sefer arama bölümümüzden yapacağınız arama ile bulunduğunuz yerden Bayburt seferi olup olmadığını görebilir, sizin için en uygun seferi seçerek otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

BAYBURT HAKKINDA

Bayburt Otobüs Bileti Alın Karadeniz’in Bambaşka Yönleri İle Tanışın!

Karadeniz’in farklı yönlerinden Bayburt için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

Bayburt Oğuzlar’dan itibaren Selçuklu ve Osmanlı Devletleri’ne de ev sahipliği yapmış topraklarının zenginliğiyle tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Xenophan, Anabasis adlı eserinde Bayburt hakkında büyük, kalabalık ve zengin bir şehir tanımlamasında bulunmuştur. O zamanki adı Gymnias olan Bayburt bir İskit şehridir. Marko Polo ve Evliya Çelebi’nin Seyahatnameler’inde de adı geçen bu ilimiz taşıdığı tarihi ve kültürel mirası ile bizlere kendisini tüm güzelliğini yaşamamız bizlere sunmakta. Bayburt Ovası, akarsuların ve dağların arasına konumlanmış bu şehir küçük fakat doğa ile bütünleşmiş yapısı ile sizlere Karadeniz’in çok farklı yönlerini açıyor. Karadeniz ve karasal iklimin beraber yaşandığı Bayburt’ta tarihimizin en derin izlerini en yakından gireceksiniz!

 

Tarihi Dede Korkut Hikayelerini Hala Yaşatan Şehir İle Tanışın!

Bayburt otobüs bileti alarak başlayacağınız bu yolculukta; Dede Korkut Hikayeleri ile kaynağında tanışacaksınız. Dede Korkut Hikayeleri atalarımızın göçebe hayattan yerleşik hayata geçişini, İslamiyet’i kabul ediş sürecini ve göçebe hayattan yerleşik hayata geçiş süreçlerini temsil ettiği için, “Geçiş Hikayeleri” olarak bilinir ve bize Türk Kültürü’nün en eski özelliklerini gösterirler. Bayburt taşıdığı tarihi birikimler ile bizlere çok özel mekanlar sunmaktadır. Bayburt Kalesi halk arasında bilinen adıyla Çinimaçin Kalesi’ni ziyaret ettiğinizde Roma, Bizans, Ermeni, Kommenos ve Arap kültürüne ev sahipliği yapmış bu bölgede yaşayan tarihi kalenin duvarının her noktasında görebileceksiniz. Eğer Temmuz ayında Bayburt’ta olursanız uluslararası düzeyde gerçekleştirilen Korkut Kültür ve Sanat Şöleni’ne katılabilirsiniz. Dede Korkut Türbesini ziyaretinizde Türk Tarihi kültürü hakkında yakından bilgi edinebilir, Aydıntepe Yeraltı Şehri’nde Antik Çağ insanlarının yaşayış şekillerine günümüzde tanıklık edebilir, Sarıkayalar Şelaleleri’nin huzurunda ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Bayburt otobüs bileti ile kendinize Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgeleri’nin mutfağı ile harmanlanmış mükemmel bir ziyafet de çekebilirsiniz. Yalancı dolmanın sahici lezzetini, Ekşi Lahana’nın doyuran güzelliğini, Galacoş, Kesme Çorba veya  Lor Dolması ile tamamlayabileceksiniz. Tel Helva’nın başka hiçbir yerde tadamayacağınız lezzetini de Bayburt’ta bulacaksınız. Bu eşsiz lezzetleri kaçırmayın, hemen Bayburt otobüs biletiniz ile yola çıkın!

 

Çoruh Nehri’nin Güzelliği İle Büyüleyen Şehir Bayburt’a Gelin!

Alacağınız bir Bayburt otobüs bileti ile maneviyatıyla ve hala tarihin izlerini taşıyan mekanlarıyla, eşsiz damak tadıyla, sahip çıkılmış Türk ve Osmanlı kültürüyle, Çoruh Nehri’nin en güzel yönlerinden olan bu şehre Bayburt otobüs biletinizi hemen alın!

govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde size en uygun indirimli Bayburt otobüs bileti satın alarak yolculuğunuza bir adım önde başlayabilirsiniz. Bunun için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret etmeniz yeterli!

Dilerseniz Bayburt otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Bayburt hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

BAYBURT OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Bayburt Otogarı İle, Doğu Karadeniz Kapılarına Ulaşın!

Bayburt Doğa Karadeniz Bölgesi’nin en küçük şehri olup, dağların uzanışı ve yeraltı yapısından dolayı Karadeniz’in diğer şehirlerine göre büyük farklılıklar göstermektedir.  13.000 m2lik bir alanda bulunan Bayburt Otogarı tam donanımlı haliyle 2008 yılında hizmetlerine başlamıştır. Bayburt Otogarı, Turgut Özal Bulvarı üzerinde, Zahit Mahallesi’nde bulunuyor olup şehrin merkezinde olduğu için ulaşımı kolaydır. Geniş ulaşım hizmetleri ile Bayburt Otogarı pek çok firmaya ev sahipliği yapmaktadır.


Bayburt Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0458 211 29 38

Adres:

  • Akşemsettin, 69000 Merkez/Bayburt

POPÜLER BAYBURT OTOBÜS FİRMALARI

Tümünü Gör Kapatmak için tıklayın.

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
126 Km
1 Saat
1418 Km
17 Saat

BAYBURT OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

BAYBURT HAVA DURUMU

Çarşamba
5℃
/
5℃
Perşembe
2℃
/
2℃
Cuma
5℃
/
5℃

BAYBURT OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Bayburt otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Bayburt seferi düzenleyen otobüs firmaları; Metro Turizm, Ali Osman Ulusoy, Cesur Bingöl Turizm, Öz Has Bingöl, Lüks Bayburt Seyahat, Yeni As Bayburt, Kars Turgutreis Turizm, Aras Seyahat, Nilüfer Turizm, Kamil Koç, Özlem Cizre Nuh, Van Kalesi Turizm, Bayburt Uçar Turizm firmalarıdır.

En ucuz Bayburt otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Bayburt varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 30 TL’dir.

BAYBURT KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

BAYBURT - TRABZON
40 TL
3s 30d
BAYBURT - ERZURUM
40 TL
1s 30d
BAYBURT - SAMSUN
100 TL
8s 15d
BAYBURT - GİRESUN
80 TL
5s 45d
BAYBURT - ORDU
85 TL
5s 40d
BAYBURT - RİZE
70 TL
4s 45d
BAYBURT - BİNGÖL
100 TL
5s 0d
BAYBURT - IĞDIR
120 TL
8s 35d

BAYBURT VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

ERZURUM - BAYBURT
30 TL
2s 0d
TRABZON - BAYBURT
100 TL
3s 0d
SAMSUN - BAYBURT
100 TL
9s 30d
GİRESUN - BAYBURT
100 TL
5s 15d
ORDU - BAYBURT
100 TL
6s 30d
GÜMÜŞHANE - BAYBURT
110 TL
0s 45d
İSTANBUL - BAYBURT
200 TL
19s 10d
RİZE - BAYBURT
70 TL
4s 45d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder