Bilet İptali

OTOBÜS BİLETİMİ NASIL İPTAL EDERİM?

​Govego.com üzerinden, Metro Turizm haricindeki firmalardan satın alınan biletlerin online iptalleri, firmaların kendi uygulamalarına bağlı olarak, hareket saatine belli bir süre kalana kadar yapılabilmektedir. Bu süreler 1 ila 5 saate kadar değişebilmektedir. Bu süreler içerisinde, online iptal işleminizi BİLETLERİM, BİLETLERİMİ GÖRÜNTÜLE İPTAL ET sayfalarından kolaylıkla yapabilirsiniz.

Online olmayan kanallardan yapılacak bilet iptal işlemlerinin koşullarını, satın alma esnasında size sunulan taşıyıcı firmaya özel İPTAL KOŞULLARI’nda bulabilirsiniz. Sözkonusu iptal koşulları firmaların belirledikleri kurallar çerçevesinde değişebilmektedir.

Tarihi geçmiş olan biletlerin iptali kesinlikle yapılamaz.

​​Bilet iptalinden sonra bilet ücret iadesi, satın almanın yapıldığı kredi kartına ilgili taşıyıcı firma tarafından yapılmakta olup iade süresi tamamen taşıyıcı firma tarafından belirlenmektedir.

İDO BİLETİMİ NASIL İPTAL EDERİM?

govego.com üzerinden aldığınız İDO biletlerinin iptaliyle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız. http://www.ido.com.tr/tr/yolculuk-oncesi/bilet-iptal-ve-iade-kosullari/bilet-iptal-talebi

UÇAK BİLETİMİ NASIL İPTAL EDERİM?

​govego.com üzerinden aldığınız uçak biletlerinin iptaliyle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için 0850 360 04 34 numaralı çağrı merkezimizi arayarak uçak biletleri bölümüne bağlanabilirsiniz.

Son Yorumlar
Adem yağız
Bilet iptali müşteri temsilcisi ile yaptım sorun oluşturmaz değil mi
Govego.com
Müşteri Temsilcilerimiz Bilet İptali konusunda sizlere yardımcı olacaktırlar. Sitemizde bilet iptali ile ilgili herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.
Abdullah
Teşekkürler Govego yanlışlıkla biletin tarihini üç gün sonrasına aldım.online işlemlerden biletimi iptal ettim.para aynı gün kartıma iade edildi.kaliteli hizmet için teşekkür ediyorum.
Gökçen gulten
5 gün önce iptal ettiğim bilet ücretim henüz kartıma iade edilmedi. . Bununla birlikte birkaç tane de yanlış tarihe aldigim biletlerimi iptal etmiştim onları sanırım 3 gün fln oldu optal edeli. Nezaman iade olacak
Govego.com
Merhaba, bilet iptalleri ortalama 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.
ahmet can
iade işlemlerinde sorun olmuyor değil mi.
Nihal aktekin
iyi geceler bilet iptal etmek istiyorum safran turizmden aldım yazdığınız gbi biletlerim e tikladim PNR kodu istiorum o ne oluyor nerden bulucam
Govego.com
Merhaba, PNR kodu bilet satın aldıktan sonra mail ve sms ile size iletilen koddur.
onur oktay
iyi günler iyi çalışmalar ben yanlışlık yaparak bi bilet ayırttırmıştım fakat iptal olmasını istiyorum
Govego.com
Govego.com üzerinden, Metro Turizm haricindeki firmalardan satın alınan biletleri online olarak BİLETLERİM, BİLETLERİMİ GÖRÜNTÜLE İPTAL ET sayfalarından kolaylıkla yapabilirsiniz. Metro Turizm için ise Metro Turizm çağrı merkezini aramanız gerekmektedir.
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar