BİLET ONLİNE

Bilet Online

Biletinizi online olarak govego ile bulun ve sayfanın üst kısmında yer alan arama motorundan tarih ve güzergah seçiminizi yaparak biletinize ulaşın!

Yolda giderken aklınızda hafta sonu yapacağınız yolculuk ya da iş seyahati; eğer öğrenciyseniz ailenizi görmek gibi düşünceniz varsa ve otobüs bileti almak için eve gidip bilgisayar başına geçmeyi planlıyorsanız henüz goivego.com ile tanışmamış olabilirsiniz. govego.com ile isterseniz yolda, isterseniz evde, dilediğiniz an bilgisayarınızdan veya akıllı mobil cihazlarınızdan sadece 3 adımda kolayca ve güvenle otobüs biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.

Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Varan Turizm gibi Türkiye’nin lider otobüs firmalarını ve 70’ten fazla farklı otobüs firmasını tek bir noktada buluşturan govego ile siz de online bilet aramalarınıza bir son verip direkt olarak govego ile tüm seyahatlerinizi hem güvenle hem de ekonomik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Online bilet satış sistemini sürekli geliştiren ve bünyesine her geçen gün yeni firmaları ekleyen govego.com otobüs biletlerinizi online olarak satın almanız mümkün. Yolculuklarınızda nasıl ki konfor ve kaliteli hizmet arıyorsanız, govego ile daha yolculuk başlamadan o konfor ve hizmet kalitesini bulacaksınız.

Örneğin İstanbul’dan Ankara’ya gitmek istediğinizde ilk yapacağınız şey, arama motoruna İstanbul Ankara otobüs bileti yazmak ve sorgu yapmak olacaktır. İşte bu noktada karşınıza onlarca otobüs firması sitesi ve bilet satış sitesi gelecek ancak siz hangi firmanın biletinin daha ucuz olacağınız veya koltuk tiplerinin nasıl olduğunu, hangi saatlerde sefer düzenlediklerini bulmak için saatlerce araştırma yapmak zorunda kalacaksınız. govego ile tüm bunları 3 adımda tek bir tıklamayla gerçekleştiriyor ve online otobüs biletinize hemen sahip olabiliyorsunuz.

govego.com ile online biletinizi satın almak için;

Adım 1: Otobüs bileti arama kısmından tarih aralığını ve şehri belirleyin,
Adım 2: Size en uygun otobüs firması, saat ve koltuk seçeneğini belirleyin,
Adım 3: Ödemenizi govego.com güvencesiyle yapın.

govego.com yalnızca biletinizi online alarak satın almanızı sağlamıyor aynı zamanda seyahat edeceğiniz güzergahlarla ilgili özel olarak oluşturduğu sayfalar sayesinde, daha oraya gitmeden güzergah boyunca nelerle karşılaşacağınızı ve yolculuk süresi, yolun mesafesi ve dinlenme tesisleri gibi bilgileri sizlere sunuyor. Mobil cihazlarınızdan veya bilgisayarlarınızdan bu sayfalara rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Örneğin bu yazının devamında yaz aylarına girdiğimizi bu dönemde Çeşme ile ilgili sayfamızı inceleyebilirsiniz.

govego.com'un otobüs firmalarıyla dönemsel olarak düzenlediği otobüs bileti kampanyaları sayesinde indirimli otobüs bileti olarak satın alabilirsiniz.

Dilerseniz govego.com ile seyahatlerinizde kampanyalardan faydalanmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!