BİLET REZERVASYON

Bilet Rezervasyon

Bilet rezervasyonunuzu govego ile yapın ve daha sonra sayfanın üst kısmında yer alan arama motorundan tarih ve güzergah seçiminizi yaparak biletinizi alın!

Bilet rezervasyon işlemi hayatımıza gerçekten çok fazla pratiklik katan ve hayatımızı kolaylaştıran bir işlemdir. Günümüzde eskiye nazaran çok çok daha faydalı olan bu sistem ile seyahat edeceğimiz tarihten önce, daha erkenden bilet rezerve etme avantajını yakalayabiliyor ve hem daha ucuza bilet alma şansı elde ediyoruz hem de istediğimiz koltukta rahatça seyahat edebiliyoruz. govego.com da işte bu noktada sizi otobüs firmaları arasında saatlerce arama yapma derdinden kurtarıyor.

Bilet bulamama veya acil bilet arama durumlarını ortadan kaldırarak daha geniş zamanda, tek bir sorguda size en uygun ve ucuz bileti bulma ve bilet rezervasyon işlemi yapma farkını yaşatıyor. Eğer seyahat tarihinizle ilgili bir tereddüdünüz var ise ya da o an bilet satın almak istemiyor ama o otobüs biletinin de daha sonradan satılmasından korkuyorsanız işte bu noktada govego tüm sorularınızı cevaplamış oluyor. govego.com ile tüm otobüs seferlerini ve tüm otobüs firmaları tek bir sorguda bulabiliyor, istediğiniz bir bileti rezervasyon yaptırıp sonradan satın alabiliyorsunuz. Hem otobüs firmaları için hem de yolcular için büyük bir kolaylık sağlayan bilet rezervasyon sistemi ile müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla talebi artan otobüs firmaları da memnun müşteriler de kazançlı çıkmaktadır. Çünkü örneğin bilet rezervasyonu yapmış bir kişi son gün bu rezervasyondan vazgeçtiğinde o güzergahta yolculuk yapmak isteyen kişi, govego.com sorgularında iptal edilen bileti ve boş koltuğu son ada görecek ve yolculuğuna keyifle başlayabilecektir. Bu ve bunu gibi birçok avantaj sağlayan bilet rezervasyon sistemi sizlerle govego’da buluşuyor; govego.com, rahat yolculuk için iyi bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. govego.com’un bilet rezervasyon sistemi dışında bilet sorgulama sistemi de bu başlangıçta sizlere bir kolaylık daha sunmuş oluyor. İstediğiniz otobüs firmasının hangi otobüsünün koltuk düzeni nasıl, otobüs özellikleri neler, hepsini görmenizi sağlıyor. Size kalan da sadece 3 adımda otobüs biletinizi güvenle almak oluyor!

govego.com’da kolaylıklar bilet rezervasyon sistemi ile sınırlı değil! govego.com ile otobüs biletinizi indirimli bir şekilde alabilir, dönem dönem gerçekleştirilen otobüs bileti kampanyaları ile firmaların satış fiyatlarının daha da altında fiyatlara otobüs biletinizi satın alabilirsiniz. govego.com ile aldığınız otobüs biletlerinin ödemelerini yaparken de işleminizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. govego.com’da ödemeleriniz şifreli ödeme yani “3D Secure” sistemi veya 256 BIT SSL güvenli ödeme sistemi kullanılarak gerçekleşir. Böylece otobüs bileti, uçak bileti veya İDO bileti alırken girdiğiniz kişisel bilgileriniz ve ödemeleriniz korunur, size de %100 güvenli alışverişin keyfine varmak kalır. Ücretsiz online bilet iptal imkanı ve 7/24 aktif satış sonrası destek ekibi ile govego.com, seyahatlerinizi ayrıcalıklı kılıyor!

govego.com 0850 360 0 434 çağrı merkezi ile “satış sonrası destek” veriyor ve her konuda soru ve sorunlarınıza çözümler sunuyor. Siz de hem vakitten hem de nakitten kazanmak için govego’yu tercih edebilir, sevdiklerinize ulaşırken en güvenli, en keyifli ve pratik yolculuğu tercih edebilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

Son Yorumlar
FERİHA PARLAKURUGER
ANTALYA DAN ADANAYA BİLET BULAMIYORUM 2 KİŞİLİK BULURSANIZ ÇOOK SEVİNİRİM
Selim
Telefon ile bilet rezervasyonu yaptırabiliyor muyuz.
Govego.com
Selim Bey sitemizde otobüs bileti rezervasyonu yapılmamaktadır. Bilginize sunarız.
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar