1. Ana Sayfa
  2. Otobüs Bileti
  3. Bodrum Otobüs Bileti

EN UCUZ BODRUM ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

BODRUM OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Bodrum otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Bodrum otobüs bileti 20 TL olup bu sefer Aydın - Bodrum arasında düzenlenmektedir. Bodrum varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Isparta Petrol Turizm Yeni, Metro Turizm, Efe Tur, Pamukkale Turizm, İstanbul Kalesi, Güney Akdeniz Seyahat, Yeni Mardin Dilmenler, Ali Osman Ulusoy, Aras Seyahat, Varan Turizm, Asya Tur, Çanakkale Truva, Buzlu Turizm, İzmir Turizm, Nilüfer Turizm firmalarıdır. Yukarıdaki sefer arama bölümümüzden yapacağınız arama ile bulunduğunuz yerden Bodrum seferi olup olmadığını görebilir, sizin için en uygun seferi seçerek otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

BODRUM HAKKINDA

Bodrum Otobüs Bileti ile Biraz Deniz Biraz Uyku ve Biraz da Zeki Müren!

Yaz aylarında gazetelerin magazin eklerinin yayın merkezi olan Bodrum için otobüs firmaları, en ucuz bilet fiyatları, otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com'dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

1970’lere kadar az nüfuslu şirin bir balıkçı kasabası olan Muğla’nın Bodrum ilçesi, 1980’lerden sonra popülerleşmeye başlamış ve takip eden yıllarda Türkiye’nin en fazla tercih edilen tatil mekânlarından biri olmuştur. Bu popülerleşmedeki en önemli reklam sebebi bazı yazarlara göre Zeki Müren’dir. Zeki Müren önceleri yazlarını geçirdiği ve överek bitiremediği bu beldeye 80’lerin ortasında tamamen yerleşmiş ve adı Bodrum’la beraber anılmaya başlamıştır. Hal böyle olunca çevresindeki sanat camiası da ziyaret ve tatil sebebiyle buraya gelerek Bodrum’un gazetelerin başköşesinde yer almasını sağlamıştır. Daha sonra yapılan yatırımlarla ortaya çıkan tesisler insanların tatil ihtiyacını fazlasıyla karşılar olmuştur.

Bodrum’u Keşfetmeye Koylarından Başlayın!

Yarımada olmasının verdiği elverişli durum ile her yanı kendine has bir alan oluşturan koylara sahip Bodrum’a gidiyorsanız, ya bu koyların bazılarında yer alan plaj veya kulüplere gitmelisiniz ya da kimsenin pek de uğramadığı daha az bilinen koylarda denize girmelisiniz. Güvercinlik, Göltürkbükü, Türkübükü, Turgutreis, Gümüşlük, Gümbet, Yalıkavak gezilebilecek popüler koylardan bazılarıdır. Eğer daha sakin bir ortam istiyorsanız Aspat, Karaincir, Kadıkalesi, Bağla, Bardakçı ve Bitez bu ihtiyacınızı doğanın bahşettiği güzelliklerle fazlasıyla karşılayacaktır.

Mekânın yerine göre değişiklik gösteren tatlar ve fiyatlar olsa da herkese hitap eden mekânlar bulmak mevcuttur. Çarşısında çeşitli mağazalar ve caféler bulmak mümkün. Bodrum geneline hakım olan begonvilli beyaz kireç dış yapı ve dar sokaklar çarşı içinde de hâkim ve gezerken kendinizi tipik bir Ege kasabasında hissedebilirsiniz. Eğlenmek için lüks gece kulüpleri veya daha bohemé mekânlar da seçenekler arasında sizi beklemektedir. Bodrum’da sizin isteklerinizi karşılayacak etkinlik ve tatlar için çekinmeden bir sokağından başlayarak kalbinizin götürdüğü yere doğru düşünmeden gitmeniz gerekmektedir.

Uğruna Şarkılar Yazılan Bodrum’a Govego’yla Ulaşın!

Alacağınız bir Bodrum otobüs bileti ile Halil Bey’in Bitez’de yalısının bulunduğu, Hande Yener’in üzerine ilişki analizi yaptığı, MFÖ’nün biraz deniz biraz uyku bulduğu Bodrum’a doğru yola çıkmak ve Bodrum Kalesi’ndeki amforaların içinden geçmişten kulağınıza fısıldanan müziği duymak için geç kalmayın!

govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde size en uygun indirimli Bodrum otobüs bileti satın alarak yolculuğunuza bir adım önde başlayabilirsiniz. Bunun için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret etmeniz yeterli!

Dilerseniz Bodrum otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Şehirlerarası Yolculuklarda Başınıza Gelebilecek Şeyler hakkında hazırlanan keyifli yazıyı okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

BODRUM OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Bodrum otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Bodrum seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Isparta Petrol Turizm Yeni, Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Efe Tur, Pamukkale Turizm, İstanbul Kalesi, Güney Akdeniz Seyahat, Yeni Mardin Dilmenler, Ali Osman Ulusoy, Aras Seyahat, Varan Turizm, Asya Tur, Çanakkale Truva, Buzlu Turizm, İzmir Turizm firmalarıdır.

En ucuz Bodrum otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Bodrum varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 20 TL’dir.

BODRUM KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

BODRUM - İZMİR
55 TL
4s 0d
BODRUM - DENİZLİ
100 TL
5s 0d
BODRUM - AYDIN
33 TL
2s 45d
BODRUM - BURSA
149 TL
8s 45d
BODRUM - İSTANBUL
190 TL
10s 0d
BODRUM - ADANA
170 TL
17s 0d
BODRUM - KONYA
110 TL
11s 15d
BODRUM - BALIKESİR
100 TL
7s 0d

BODRUM VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

İZMİR - BODRUM
55 TL
4s 0d
DENİZLİ - BODRUM
35 TL
3s 15d
İSTANBUL - BODRUM
189 TL
13s 4d
ANKARA - BODRUM
130 TL
11s 45d
BURSA - BODRUM
135 TL
9s 5d
AYDIN - BODRUM
20 TL
1s 45d
ADANA - BODRUM
160 TL
22s 0d
KONYA - BODRUM
110 TL
10s 15d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder