EN UCUZ BODRUM ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

BODRUM OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Bodrum otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Bodrum otobüs bileti 33 TL olup bu sefer Aydın - Bodrum arasında düzenlenmektedir. Bodrum varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Isparta Petrol Turizm Yeni, Metro Turizm, Efe Tur, Pamukkale Turizm, İstanbul Kalesi, Güney Akdeniz Seyahat, Yeni Mardin Dilmenler, Ali Osman Ulusoy, Aras Seyahat, Bizim Iğdır Seyahat, Varan Turizm, Asya Tur, Çanakkale Truva, Astor Seyahat, Nilüfer Turizm firmalarıdır.

BODRUM HAKKINDA

Bodrum Otobüs Bileti ile Biraz Deniz Biraz Uyku ve Biraz da Zeki Müren!

Yaz aylarında gazetelerin magazin eklerinin yayın merkezi olan Bodrum için otobüs firmaları, en ucuz bilet fiyatları, otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com'dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

1970’lere kadar az nüfuslu şirin bir balıkçı kasabası olan Muğla’nın Bodrum ilçesi, 1980’lerden sonra popülerleşmeye başlamış ve takip eden yıllarda Türkiye’nin en fazla tercih edilen tatil mekânlarından biri olmuştur. Bu popülerleşmedeki en önemli reklam sebebi bazı yazarlara göre Zeki Müren’dir. Zeki Müren önceleri yazlarını geçirdiği ve överek bitiremediği bu beldeye 80’lerin ortasında tamamen yerleşmiş ve adı Bodrum’la beraber anılmaya başlamıştır. Hal böyle olunca çevresindeki sanat camiası da ziyaret ve tatil sebebiyle buraya gelerek Bodrum’un gazetelerin başköşesinde yer almasını sağlamıştır. Daha sonra yapılan yatırımlarla ortaya çıkan tesisler insanların tatil ihtiyacını fazlasıyla karşılar olmuştur.

Bodrum’u Keşfetmeye Koylarından Başlayın!

Yarımada olmasının verdiği elverişli durum ile her yanı kendine has bir alan oluşturan koylara sahip Bodrum’a gidiyorsanız, ya bu koyların bazılarında yer alan plaj veya kulüplere gitmelisiniz ya da kimsenin pek de uğramadığı daha az bilinen koylarda denize girmelisiniz. Güvercinlik, Göltürkbükü, Türkübükü, Turgutreis, Gümüşlük, Gümbet, Yalıkavak gezilebilecek popüler koylardan bazılarıdır. Eğer daha sakin bir ortam istiyorsanız Aspat, Karaincir, Kadıkalesi, Bağla, Bardakçı ve Bitez bu ihtiyacınızı doğanın bahşettiği güzelliklerle fazlasıyla karşılayacaktır.

Mekânın yerine göre değişiklik gösteren tatlar ve fiyatlar olsa da herkese hitap eden mekânlar bulmak mevcuttur. Çarşısında çeşitli mağazalar ve caféler bulmak mümkün. Bodrum geneline hakım olan begonvilli beyaz kireç dış yapı ve dar sokaklar çarşı içinde de hâkim ve gezerken kendinizi tipik bir Ege kasabasında hissedebilirsiniz. Eğlenmek için lüks gece kulüpleri veya daha bohemé mekânlar da seçenekler arasında sizi beklemektedir. Bodrum’da sizin isteklerinizi karşılayacak etkinlik ve tatlar için çekinmeden bir sokağından başlayarak kalbinizin götürdüğü yere doğru düşünmeden gitmeniz gerekmektedir.

Uğruna Şarkılar Yazılan Bodrum’a Govego’yla Ulaşın!

Alacağınız bir Bodrum otobüs bileti ile Halil Bey’in Bitez’de yalısının bulunduğu, Hande Yener’in üzerine ilişki analizi yaptığı, MFÖ’nün biraz deniz biraz uyku bulduğu Bodrum’a doğru yola çıkmak ve Bodrum Kalesi’ndeki amforaların içinden geçmişten kulağınıza fısıldanan müziği duymak için geç kalmayın!

govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde size en uygun indirimli Bodrum otobüs bileti satın alarak yolculuğunuza bir adım önde başlayabilirsiniz. Bunun için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret etmeniz yeterli!

Dilerseniz Bodrum otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Şehirlerarası Yolculuklarda Başınıza Gelebilecek Şeyler hakkında hazırlanan keyifli yazıyı okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

BODRUM OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Bodrum otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Bodrum seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Isparta Petrol Turizm Yeni, Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Efe Tur, Pamukkale Turizm, İstanbul Kalesi, Güney Akdeniz Seyahat, Güney Akdeniz Seyahat, Yeni Mardin Dilmenler, Ali Osman Ulusoy, Aras Seyahat, Bizim Iğdır Seyahat, Varan Turizm, Asya Tur, Çanakkale Truva firmalarıdır.

En ucuz Bodrum otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Bodrum varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 33 TL’dir.

BODRUM KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

BODRUM - İZMİR
55 TL
4s 0d
BODRUM - DENİZLİ
40 TL
2s 0d
BODRUM - AYDIN
33 TL
2s 45d
BODRUM - BURSA
155 TL
8s 30d
BODRUM - İSTANBUL
210 TL
10s 25d
BODRUM - ADANA
120 TL
17s 0d
BODRUM - KONYA
100 TL
11s 45d
BODRUM - BALIKESİR
100 TL
7s 15d

BODRUM VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

İZMİR - BODRUM
60 TL
4s 30d
DENİZLİ - BODRUM
100 TL
5s 0d
İSTANBUL - BODRUM
220 TL
12s 25d
BURSA - BODRUM
160 TL
8s 30d
ANKARA - BODRUM
175 TL
14s 50d
AYDIN - BODRUM
33 TL
2s 0d
ADANA - BODRUM
145 TL
15s 2d
KONYA - BODRUM
170 TL
10s 15d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder