BOSS TURİZM HAKKINDA

 

Boss Turizm’den Govego Yönlendirmesiyle Kolayca Otobüs Bileti Al!

Boss Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Boss Turizm otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergah ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

 

Adana’nın En Özel Yüzü: Boss Turizm

Boss Turizm, yıllardır ulaşım hizmeti sektöründeki vizyonu, misyonu ve duruşuyla farklılığını ortaya koymuştur. Sektöre yeni bir soluk getirmek amacıyla, küreselleşen dünyanın gereklilikleri doğrultusunda standart üstü hizmetleriyle müşterilerinin yükselen ihtiyaçlarına en özel şekillerde karşılık vermektedir. Uzman eğitim kadrosu tarafından çalışma arkadaşlarına sunduğu eğitim zorunluluğu ile sizleri en güvenli ellere teslim etmeyi hedefleyerek, kalitenin eğitim ile buluşmasını sağlıyor. Uzman kaptanları, en güvenilir otobüs filoları ve güler yüzlü takım arkadaşlarıyla bu firmayla olan her birlikteliğinizde kendinize vakit ayırabilecek, zamanınızı güven dolu, ev konforunda bir rahatlıkta geçirecek ve en özel hizmetlerle ağırlanacaksınız. Her geçen gün çalışmalarının temposunu arttırarak ilerleyen Boss Turizm, ulaşım ağını zamanla maksimum olarak genişletmiş, bu sayede daha fazla yolcu kapasitesi ve güveni sağlamıştır. Non - Stop ve molalı yolculuk seçenekleri bulunan Boss Turizm’de telefon ve faks ayrıcalıklarına da sahip olduğunuzu unutmayın. Boss Turizm ailesi güvenin, konforun ve lüksün seyahat ile birleştiği halini sizlere sunarken, siz sadece bu dünya standartlarınında üstündeki karayolu yolcu taşımacılığında çığır aşan ilklere imza atan bu firmanın size sunduğu en özel hizmetlerle keyifli anılar elde edin!

Class Bir Seyahat için Boss Turizm!

Boss Turizm kalitesini ve sektörel duruşunu en iyi şekilde göstermek için en özel filolarıyla sizlere hizmetlerini sunuyor. 2+1 araçlarda Business Class otobüs yolculuğu yaşayabilmeniz Boss Turizm ile fazlasıyla mümkün. Yolcularının güvenliğini en üst sırada tutan Boss Turizm tüm araçlarında bilgisayar kontrollü hız sabitleyici kullanmaktadır. 30 saniyede bir otobüslerinin içinde havayı yenileyen klima sistemleriyle de sağlıklı bir seyahat geçirmenizi sağlamaktadır. Astım ya da alerjik hastalar için düşünülmüş zararlı gaz ve alerjik maddelerden arındıran filtre sistemi ile otobüs içinde ferah bir atmosfer yaratılmaktadır. Karlı, buzlu yollarda kaymayı önleyen ASR, fren esnasında akıllıca yöneten EBS gibi güvenlik sistemleriyle donatılan Boss Turizm araçları  dünya standartlarındaki hizmetlerine her geçen gün yenisini ekleyerek ilerlemektedir. Sağladığı kişi güvenliğinin yanında, keyifli bir yolculuk da Boss Turizm ile sizlerle olacak. Artık yolculuğunuz sırasında dizilerinizi kaçırmayacak, maillerinize cevap verebilecek, sosyal medyadan uzakta olmayacak ve dilediğinizi izleyebilecek, dinleyebileceksiniz. Üstelik bunları yaparken varmak istediğiniz yol üzerinde olacaksınız. Boss Turizm, en özel dokunmatik, geniş TV ekranlarıyla, sağladığı internet servisiyle sizlere bu keyfi yaşatmaktadır. Aralıksız sağladığı uydu yayını ve arşivindeki sinema filmlerinin yanında her yaşa hitap eden oyunlarıyla ve müzik listeleriyle her şey elinizin altında ve tamamen size özel olarak sunulmuştur. Sıcak - Soğuk içecekleri, tatlı - tuzlu tamamen Boss Turizm’e ait ikramlarıyla açık büfe hizmette bulunan Boss Turizm, tüm bu hizmetlerinin yanında yolculuğunuz bittiğinde de en özel hizmetlerine devam etmektedir. Şehiriçi servis araçlarıyla sizlere hem zamandan kazandıracak hem de daha az yorucu bir seyahat sunacaktır. Siz sadece bir Boss Turizm otobüs bileti alın ve yola çıkın, yaşayacağınız bu seyahat deneyiminiz beklentilerinizin de ötesinde bir anı olarak kalacak ve bu anıyı her seyahatinizde tazelemek isteyeceksiniz!

Yolların Gerçek Patronu: Boss Turizm’in Ayrıcalıklarla Dolu Dünyasına Girin!

Boss Turizm ile tanışmak ve dönemsel olarak gerçekleştirdiği indirimlerden faydalanmak, online otobüs biletinizi en güvenli şekilde, dilediğiniz her yerden rahatça almak için Boss Turizm’in internet sitesini ziyaret edin!

Standartlarınızın yükseldiği ve hayal ettiklerinizden fazlasını sunan Boss Turizm’e Türkiye’nin her yerinden 444 26 77  numaralı çağrı merkezinden ulaşabilir, dilerseniz bilet alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

BOSS TURİZM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

0 212 658 20 17
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder