1. Ana Sayfa
  2. Otobüs Bileti
  3. Burdur Otobüs Bileti

EN UCUZ BURDUR ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

BURDUR OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Burdur otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Burdur otobüs bileti 30 TL olup bu sefer Isparta - Burdur arasında düzenlenmektedir. Burdur varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Isparta Petrol Turizm Yeni, Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Buzlu Turizm, Özkaymak, Es Es İsmail Ayaz, Tokat Yıldızı, Ede Turizm, Lüks Karadeniz Seyahat, Ali Osman Ulusoy, Aras Seyahat, Has Diyarbakır Seyahat, Alanyalılar Turizm, Lüks Erova Turizm firmalarıdır. Yukarıdaki sefer arama bölümümüzden yapacağınız arama ile bulunduğunuz yerden Burdur seferi olup olmadığını görebilir, sizin için en uygun seferi seçerek otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

BURDUR HAKKINDA

Burdur Otobüs Bileti Alın Akdeniz’in En Uç Güzelliğini Yaşayın!

Akdeniz’in güzellerinden Burdur için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

Şehirde yapılan arkeolojik kazılar, bu bölgenin tarihini Neolotik Çağ’a dayandırmaktadır. M.Ö. 7000 yıllarına uzanan tarihinde, Burdur, Frig, Roma, Bizans ve Osmanlı uygarlıklarını barındırmıştır. Ege ve Akdeniz medeniyetlerini merak eden gezgin ruhların, Burdur gezisinden büyük keyif alacağını söyleyebiliriz. Büyük Milli Mücadele Dönemi’nde Burdur halkı Nazilli cephesinde büyük mücadeleler vermiştir. Mehmet Akif Ersoy, 1920 Büyük Millet Meclisin’ne Burdur’dan milletvekili olmuştur. Burdur’da zamana yenilmeyen güzellikler olduğuna da yakından tanıklık edeceksiniz. Burdur otobüs biletiniz ile Akdeniz’in eşsiz atmosferini tüm ruhunuzda hissetmeye hazır olun!

Burdur’a Bir Kaçamak Da Siz Yapın!

Burdur otobüs biletiniz ile sergilediği elli binin üzerindeki tarihi eser ile ülkemizin ilk on müzesi içinde bulunan Burdur Müzesi, tarih meraklılarını fazlasıyla doyuracak kapasitede. Müzede sergilenen eserler Akdeniz, Ege ve İç Anadolu Uygarlıklarının ortak özelliklerini taşımakta ve M.Ö. 7000’li yıllara dayanmaktadır. Şehir merkezinde bulunan müze, pazartesi hariç her gün 08:00-17:00 arasında ziyaret edebilirsiniz. On yedinci yüzyıla dayanan tarihi yapı, geleneksel Osmanlı sivil mimarisinin örneklerindendir.  Burdur Taş Oda Etnoğrafya müzesinde, Akdeniz, Ege ve İç Anadolu’ya ait kültürel eserler bulunmaktadır. Müze şehir merkezinde bulunmakta ve pazartesi haricinde her gün 08:00-17:00 saatlerinde gezebilirsiniz. Burdur Gölü,serin mi serin havası ve büyüleyici manzarasıyla Burdur’un görülmeye değer yerlerindendir. Etrafında piknik alanları ve yemek yenilebilecel yerleri de bulunan Burdur Gölü, şehre çok yakındır. Bu nedenle, şehir turunuzu tamamladığınızda, tek bir otobüsle kolayca buraya ulaşabilmeniz mümkün.

 

Burdur’da Masmavi Günler Yaşayacaksınız!

Burdur Akdeniz’den aldığı mavi-yeşil güzelliğini sizlere tamamen sunuyor. Burdur otobüs bileti alarak başlattığınız gezinizde on sekizinci yüzyıl geleneksel Osmanlı sivil mimarisi özelliği taşımaktadır. Konağın içindeki oymalı ağaç ve altın- gümüş varak işçilikleri büyüleyicidir. Şehir merkezine oldukça yakın olan konak, pazartesi haricinde her gün 08:00-17:00 saatleri arasında gezip görebilirsiniz. On dokuzuncu yüzyıl geleneksel Osmanlı sivil mimarisine sahip konak, çiçek motifleri, ağaç işlemeleri ile görülmeye değerdir. Şehir merkezine oldukça yakın olan konak, pazartesi haricinde her gün 08:00-17:00 saatleri arasında gezilebilmektedir. Burdur- Antalya karayolunun on üçüncü kilometresinde bulunan İnsuyu Mağarası’na şehirden kalkan otobüslerle yapılacak kısa bir yolculuk ile kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Ülkemizin turizme açılan ilk mağaralarından biri olan İnsuyu Mağarası’nın iç kısımlarında irili ufaklı göller bulunmaktadır. Mağaranın temiz ve serin havasının içinizi ferahlatacağından hiç kuşkunuz olmasın. Burdur dolu günlerinizde Akdeniz’in tüm atmosferini yaşamak için acele edin!

govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde size en uygun indirimli Burdur otobüs bileti satın alarak yolculuğunuza bir adım önde başlayabilirsiniz. Bunun için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret etmeniz yeterli!

Dilerseniz Burdur otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Burdur hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

BURDUR OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Burdur Otogarı İle, Akdeniz’in En Uç Güzelliğini Keşfe Başlayın!

Burdur Akdeniz Bölgesi’nin en uç kısmında yer alıp, hem önemli şehirlere geçiş noktasında bulunuyor hem askeri hem de transit taşımacılık yıl içerisinde pek çok misafire ev sahipliği yapıyor. Burdur Otogarı gelen misafirlerin ilk karşılandığı yer olarak 2013 yılında yenilenerek 20 adet yazıhane ve 20 adet iş yeri ile pek çok yerel ve ulusal firmanın hizmetlerini sunmaktadır. Burdur Otogarı şehrin merkezinde olup, Çevreyolu Bulvarı üzerinde Özgür Mahallesi’nde bulunup, kolay bir ulaşım sağlamaktadır.


Burdur Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0248 233 87 67

Adres:

  • Özgür, 15040 Burdur Merkez/Burdur

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
637 Km
7 Saat
464 Km
5 Saat
475 Km
5 Saat
339 Km
4 Saat
382 Km
4 Saat
1251 Km
15 Saat
558 Km
6 Saat
913 Km
11 Saat

BURDUR OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

BURDUR HAVA DURUMU

Pazartesi
10℃
/
10℃
Salı
12℃
/
12℃
Çarşamba
11℃
/
11℃

BURDUR OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Burdur otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Burdur seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Pamukkale Turizm, Isparta Petrol Turizm Yeni, Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Buzlu Turizm, Özkaymak, Es Es İsmail Ayaz, Tokat Yıldızı, Güney Akdeniz Seyahat, Ede Turizm, Lüks Karadeniz Seyahat, Ali Osman Ulusoy, Aras Seyahat, Has Diyarbakır Seyahat firmalarıdır.

En ucuz Burdur otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Burdur varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 30 TL’dir.

BURDUR KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

BURDUR - ANKARA
100 TL
5s 45d
BURDUR - ANTALYA
100 TL
0s 45d
BURDUR - İSTANBUL
140 TL
10s 0d
BURDUR - BURSA
110 TL
6s 45d
BURDUR - ESKİŞEHİR
100 TL
5s 16d
BURDUR - İZMİT
100 TL
7s 30d
BURDUR - KIRIKKALE
120 TL
8s 15d

BURDUR VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

İSTANBUL - BURDUR
100 TL
11s 30d
ANTALYA - BURDUR
30 TL
1s 45d
ANKARA - BURDUR
100 TL
6s 25d
BURSA - BURDUR
100 TL
7s 46d
ESKİŞEHİR - BURDUR
100 TL
4s 30d
KÜTAHYA - BURDUR
40 TL
3s 15d
DENİZLİ - BURDUR
58 TL
3s 30d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder