BURSA ÇORUM OTOBÜS ​SEFERİ ÖZET BİLGİLERİ

En Hızlı Sefer 9s 0d
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 9
En Ucuz Fiyat 80 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Yeniden As Bafra Seyahat

EN UYGUN BURSA ÇORUM ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Yeniden As Bafra Seyahat Bursa Çorum otobüs bileti
  BURSA - ÇORUM
  19.02.2020 - 18:30
  2+2
 • Öz Vezirköprü Turizm Bursa Çorum otobüs bileti
  BURSA - ÇORUM
  19.02.2020 - 19:30
  2+2
 • Yeni As Bayburt Bursa Çorum otobüs bileti
  BURSA - ÇORUM
  19.02.2020 - 12:30
  2+2
 • BURSA - ÇORUM
  19.02.2020 - 10:30
  2+1
 • Ali Osman Ulusoy Bursa Çorum otobüs bileti
  BURSA - ÇORUM
  19.02.2020 - 12:30
  2+1
 • Topçam Turizm Bursa Çorum otobüs bileti
  BURSA - ÇORUM
  19.02.2020 - 17:30
  2+1
 • Mis Amasya Tur Bursa Çorum otobüs bileti
  BURSA - ÇORUM
  19.02.2020 - 18:00
  2+1
 • Rize Ses Seyahat Bursa Çorum otobüs bileti
  BURSA - ÇORUM
  19.02.2020 - 18:00
  2+1
 • Ali Osman Ulusoy Bursa Çorum otobüs bileti
  BURSA - ÇORUM
  19.02.2020 - 19:00
  2+1
 • Metro Turizm Bursa Çorum otobüs bileti
  BURSA - ÇORUM
  19.02.2020 - 19:00
  2+2
 • Metro Turizm Bursa Çorum otobüs bileti
  BURSA - ÇORUM
  19.02.2020 - 21:00
  2+1
 • Metro Turizm Bursa Çorum otobüs bileti
  BURSA - ÇORUM
  19.02.2020 - 23:59
  2+2
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

BURSA - ÇORUM GÜZARGAHI HAKKINDA

Bursa Çorum otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Bursa Çorum otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Bursa Çorum Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Bursa Çorum otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Bursa Çorum otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Çorum Bursa Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Bursa Çorum arası mesafe: 644 Km

Bursa Çorum arası sefer süresi: Ortalama 8 Saat

Bursa Çorum arası en ucuz otobüs bileti: 80 TL

BURSA - ÇORUM SEFERİ DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

Bursa - Çorum Arası Güzergah Bilgileri

Bursa - Çorum otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Bursa - Çorum Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Bursa - Çorum otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Bursa - Çorum otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Bursa - Çorum arası mesafe yaklaşık 644 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 8 saat sürüyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Topçam Turizm, Niksarkale Turizm, Metro Turizm, Mis Amasya Tur, Özgül Bafra Turizm, Lüks Erova Turizm, As Bafra Turizm ve Ali Osman Ulusoy Turizm’dir. Bursa - Çorum otobüs bileti fiyatları 50 TL'den başlıyor ancak govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli  Bursa - Çorum otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için de govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilir ve güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bursa - Çorum Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Bursa Çorum arasında, karayolunu kullandığınızda Sakarya, Düzce, Bolu ve son olarak Çankırı gibi şehir ve illerden geçeceksiniz. İsterseniz kestirme olarak otoyolu kullanabilir, isterseniz güzergah üstündeki illere saparak yolculuğunuzu renklendirebilirsiniz. Yüzlerce yıllık bir tarihi günümüze taşıyan, yemyeşil bir şehir Bursa’dan, uygarlıkların başkenti, Karadeniz Bölgesi'nin İç Anadolu Bölgesi'ne açılan kapısı Çorum’a gitmek için yola çıkmadan önce Bursa’nın Tarihi Bursa Kapalı Çarşısı’nda hediyelik eşyadan kıyafete, rengârenk, göz kamaştırıcı ipeklerden, özel yapım havlulara her keseye uygun seçenekler bulunduran mağazaları gezebilir, Kapalıçarşı dönüşünde Bursa Koza Han’ın avlusunda kahvenizi yudumlayıp, günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Bursa’yı tepeden izlemek istiyorsanız en doğru adreslerden biri de yüzyıllık ağaçların gölgesinde, tarihi yapıların büyüsündeki Tophane’dir. Çam ve zeytin ormanlarıyla çevrili, denizin kokusunun her yerden duyulabileceği, zaman ve mekan kavramının yitip, gittiği eşsiz güzellikte bir yer olan Tirilye’de çarşısında, deniz kenarında sıra sıra dizilmiş onlarca meyhaneden birinde oturup, dalga seslerinin dinleyerek leziz mezelerin, balıkların ve rakının süslediği bir masa da oturup, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Son olarak Türkiye’nin en popüler kayak merkezlerinden olan ve Bursa’nın rengine renk, güzelliğine güzellik katan yerlerinin başında gelen Uludağ’da eğer daha önce hiç kaymadıysanız, profesyonel hocalar eşliğinde kısa sürede öğrenebilir, karın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bursa’dan çıkınca ilk durağınızda Sakarya ve Düzce’den geçerek İstanbul ve Ankara'nın ortasında, yeşilin ve beyazın dans ettiği, hafta sonu tatillerinin uğrak noktası Bolu’ya ulaşacaksınız ve tabii bu güzel doğada mola vermeden duramayacaksınız. Dilerseniz Abant Gölü kenarında yemek yiyebilir ya da cazip bir ücret karşılığı at ile gezinti yapabilirsiniz. Ayrıca Göynük ve Mudurnu ilçelerindeki Türk evleri ile Seban Kaya evlerini görmeden, Kartalkaya'da kayak, Abant'ta yamaç paraşütü yapmadan ve Bolu yemeklerini tatmadan Bolu'dan ayrılmayın deriz.

Bolu’dan geçtikten sonra son olarak Çankırı’ya varacaksınız. Çankırı’ya geldiğinizde Hattiler, Luviler, Hititler, Akalar, Paflagonlar, Kimmerler, Lidayalılar, Pontus Rumlar'ı, Roma, Bizans, Anadolu Selçukluları ve Osmanlı imparatorluklarından kalma bu toprakları karış karış gezmeden; Çankırı Evleri ve Cumhuriyet'in ilk yıllarından miras kalan Atatürk Odası’nı görmeden ayrılmayın deriz. Özellikle termal turizmi ön plana çıkan Çankırı’da ayrıca Ilgaz Dağı ve yaylaları da gezip görebileceğiniz yerlerden. Dilerseniz Çankırı Kalesi’ni, Buğday Pazarı Medresesi’ni, Osmanlı döneminden kalan camileri, hamamları, medreseleri gezebilirsiniz. Buğday Pazarı Medresesi’ni gezebilir, burada yer alan hediyelik eşyalardan satın alabilirsiniz. Çankırı genelinde sayıları toplam 108 olan tarihi Çankırı Evleri’ni görebilir, Türk evi mimarisinin en güzel örneklerinden olan bu yapıları gezebilirsiniz. Anadolu medeniyetlerinden kalan eserlerin sergilendiği Çankırı Müzesi’ni gezebilirsiniz. Çankırı Kalesi’ni gezebilir, kale etrafında yer alan mesire yerinde keyifle vakit geçirebilirsiniz. Ülkemizin en büyük kaya tuzu rezervine sahip 5 bin yıllık Tuz Mağarası’nı keşfedebilirsiniz. Bizans ve Roma döneminden kalan Kaya Mezarları’nı gezebilirsiniz. Beşdut Kaya Mezarları, İndağı Kaya Mezarları, Sakaeli Kaya Mezarları ve Hüyük Yeraltı Şehri’ni rotanıza ekleyebilirsiniz. Çankırı, termal kaynaklar bakımından oldukça zengin bir şehirdir. Dilerseniz Çavundur Termali, Acısu Termali, Şıhlar Nezle Suyu, Bozan Hamamı, Kükürt Köyü Kaynağı, Bayramören İçmesi ve Hışıldayık İçmesi gibi termalleri gezebilirsiniz. Doğa ile iç içe bir gezi yapmak isterseniz Yapraklı Dağları’nda bulunan Büyük Yayla’yı, Kırkpınar Yaylası’nı, Bozan Yaylası’nı, Ilgaz Dağı Milli Parkı’nı gezebilir, doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz.

Çankırı’dan sonra ise uygarlıkların başkenti, Karadeniz Bölgesi'nin İç Anadolu Bölgesi'ne açılan kapısı Çorum’a varacaksınız. Çorum’a geldiğinizde günümüzden 7 bin yıl öncesine ait kültürel verilere rastlanan ve Anadolu'da ilk organize devleti kuran Hititlerin Başkenti ve Hattuşaş, Anadolu'nun kalbinde UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesine alınmış ülkemizin 9 değerinden biridir Hattuşaş’ı gezip görmeyi unutmayın deriz.

Hemen bir Bursa - Çorum otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Çorum - Bursa otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile iyi yolculuklar!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

BURSA ÇORUM OTOBÜS ​SEFERİ DÜZENLEYEN FİRMALARIN EN UCUZ BİLET FİYATLARI

Otobüs Firması En Ucuz Bilet Fiyatı Günlük Sefer Sayısı
Yeniden As Bafra Seyahat 80 TL 1
Öz Vezirköprü Turizm 80 TL 1
Yeni As Bayburt 90 TL 1
Ali Osman Ulusoy 100 TL 2
Lüks Artvin Seyahat 100 TL 1
Topçam Turizm 100 TL 1

BURSA KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

BURSA - İSTANBUL
38 TL
2s 30d
BURSA - İZMİR
38 TL
4s 25d
BURSA - BALIKESİR
25 TL
2s 45d
BURSA - ANKARA
35 TL
6s 30d
BURSA - ESKİŞEHİR
20 TL
2s 45d
BURSA - MANİSA
38 TL
3s 40d
BURSA - İZMİT
24,50 TL
2s 5d
BURSA - SAKARYA
120 TL
4s 40d

ÇORUM VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

ANKARA - ÇORUM
30 TL
4s 0d
SAMSUN - ÇORUM
30 TL
2s 0d
GİRESUN - ÇORUM
100 TL
6s 35d
ORDU - ÇORUM
100 TL
4s 50d
TRABZON - ÇORUM
100 TL
9s 30d
KAYSERİ - ÇORUM
45 TL
4s 5d
AFYONKARAHİSAR - ÇORUM
100 TL
8s 15d
YOZGAT - ÇORUM
30 TL
1s 30d

BURSA HAVA DURUMU

Pazartesi
1℃
/
1℃
Salı
2℃
/
2℃
Çarşamba
3℃
/
3℃

ÇORUM HAVA DURUMU

Pazartesi
-2℃
/
-2℃
Salı
-1℃
/
-1℃
Çarşamba
1℃
/
1℃
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar