EN UYGUN BURSA MALATYA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • BURSA - MALATYA
  19.07.2018 - 10:00
 • BURSA - MALATYA
  19.07.2018 - 11:00
 • BURSA - MALATYA
  19.07.2018 - 12:30
 • Tuncelililer Bursa Malatya otobüs bileti
  BURSA - MALATYA
  19.07.2018 - 13:30
 • BURSA - MALATYA
  19.07.2018 - 14:59
 • BURSA - MALATYA
  19.07.2018 - 15:00
 • NotDetected Bursa Malatya otobüs bileti
  BURSA - MALATYA
  19.07.2018 - 16:30
 • Elazığ Murat Turizm Bursa Malatya otobüs bileti
  BURSA - MALATYA
  19.07.2018 - 18:00
 • Has Bingöl Bursa Malatya otobüs bileti
  BURSA - MALATYA
  19.07.2018 - 11:30
 • Özlem Diyarbakır Bursa Malatya otobüs bileti
  BURSA - MALATYA
  19.07.2018 - 15:00
 • Elazığ Hazar Turizm Bursa Malatya otobüs bileti
  BURSA - MALATYA
  19.07.2018 - 16:30
 • Siirt Petrol Bursa Malatya otobüs bileti
  BURSA - MALATYA
  19.07.2018 - 12:30
 • Ercis Sema Bursa Malatya otobüs bileti
  BURSA - MALATYA
  19.07.2018 - 11:30
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

BURSA - MALATYA OTOBÜS BİLETİ

Bursa Malatya otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Bursa Malatya otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Bursa Malatya Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Bursa Malatya otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Bursa Malatya otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Malatya Bursa Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Bursa Malatya arası mesafe: 1063 Km

Bursa Malatya arası sefer süresi: Ortalama 13 Saat

Bursa Malatya arası en ucuz otobüs bileti: 120 TL

BURSA MALATYA GÜZERGAHI

Bursa - Malatya Arası Güzergah Bilgileri

Bursa - Malatya otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Bursa - Malatya Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Bursa - Malatya otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Bursa - Malatya otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Bursa - Malatya arası mesafe yaklaşık 1063 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 13 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Eskişehir, Ankara, Kırşehir, Kayseri illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Vangölü Turizm, Has Bingöl Turizm, Metro Turizm, Has Diyarbakır Turizm, Star Diyarbakır Turizm, Elazığ Murat Turizm’dir. Bursa - Malatya otobüs bileti fiyatları 80 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Bursa - Malatya otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Bursa - Malatya Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Bursa - Malatya arası mesafede gerçekleştireceğiniz bu yolculukta tarihin en önemli şehirlerinden ve günümüzde de hala önemini koruyan bir şehre doğru başlattığınız yolculuğunuz, Osmanlı izlerinin hala yaşadığı, doğasının güzelliği ile gözleri dolduran yemyeşil Bursa’nın sizlere veda etmesi ile başlayacaktır. Bursa - Malatya otobüs bileti alarak yapacağınız bu yolculuk sizi pek zorlamayacaktır. Hız kontrolünüzü sağlayarak rahat ve güvenilir bir yolculuk geçireceksinizdir. Tabelaları okuyarak ilerlediğiniz sürece iyi bir müzik eşliğinde keyifle yol alabilirsiniz.

Bursa - Malatya otobüs biletiniz ile ilk durağınız olan Eskişehir’in farklı dünyasına giriş yaptığınızda bir mola vermeli ve şehrin genç, dinamik atmosferinde Porsuk Nehri etrafındaki börekçilerden Eskişehir’e özgü bir lezzet olan Çiğ Böreği tadıp üzerine bir yorgunluk çayı ya da kahvesi yudumlayabilirsiniz. Hazır Eskişehir’e gelmişken başka hiçbir yerde bulamayacağınız Eskişehir’e özgü Lüle Taşı'ndan yapılmış en güzel heykel ve biblolardan satın alıp kendinize ya da sevdiklerinize yanınızda bir anı götürebilirsiniz. Porsuk Çayı’nın şehre kattığı güzellikle buraya veda edip yola devam ettiğinizde Polatlı üzerinden Ankara’ya ulaşacaksınız. Ankara’da bir mola vermek isterseniz sadece Ankara’da tadabileceğiniz döneri ve Kızılay simidini tatmalısınız. Ankara’nın enerjisiyle sarj olduktan sonra Kırşehir’e varmak için yolu devam ettirmelisiniz. İç Anadolu’nun düz ve sakin yollarında rahat ve güvenilir bir seyahat gerçekleştireceksiniz.

Kırşehir’den geçerken Ahi Evran’ın tarihimizde önemli izler bıraktığı Ahilik olgusunu daha yakından hissedeceksinizdir. Şehre yayılmış olan tarihi dokunun yanında mutfağını da denemek isterseniz Kırşehir kendisini sizlere tamamen açacaktır. Bursa - Malatya otobüs biletiniz ile yolculuğunuzun devamında çok farklı ve düzenli bir şehir olan Kayseri’de olacaksınız. Mantı’nın en farklı halini, pastırmanın ve sucuğun en lezzetli halleriyle tanışacağınız bu şehirde ufak bir dinlenme gerçekleştirebilirsiniz. Yolun geri kalanında Pınarbaşı üzerinden Malatya’ya ulaştığınıda bu uzun yolculuğa değdiğini sizler de fark edeceksiniz.

 

Hemen bir Bursa - Malatya otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Malatya - Bursa otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar