EN UYGUN ÇANAKKALE ANTALYA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Isparta Petrol Çanakkale Antalya otobüs bileti
  ÇANAKKALE - ANTALYA
  25.07.2019 - 08:00
 • Isparta Petrol Çanakkale Antalya otobüs bileti
  ÇANAKKALE - ANTALYA
  25.07.2019 - 18:00
 • Isparta Petrol Çanakkale Antalya otobüs bileti
  ÇANAKKALE - ANTALYA
  25.07.2019 - 23:30
 • Pamukkale Turizm Çanakkale Antalya otobüs bileti
  ÇANAKKALE - ANTALYA
  25.07.2019 - 10:00
 • Pamukkale Turizm Çanakkale Antalya otobüs bileti
  ÇANAKKALE - ANTALYA
  25.07.2019 - 16:00
 • Pamukkale Turizm Çanakkale Antalya otobüs bileti
  ÇANAKKALE - ANTALYA
  25.07.2019 - 19:00
 • Pamukkale Turizm Çanakkale Antalya otobüs bileti
  ÇANAKKALE - ANTALYA
  25.07.2019 - 20:00
 • Pamukkale Turizm Çanakkale Antalya otobüs bileti
  ÇANAKKALE - ANTALYA
  25.07.2019 - 22:30
 • Pamukkale Turizm Çanakkale Antalya otobüs bileti
  ÇANAKKALE - ANTALYA
  25.07.2019 - 23:59
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ÇANAKKALE - ANTALYA OTOBÜS BİLETİ

Çanakkale Antalya otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Çanakkale Antalya otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Çanakkale Antalya Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Çanakkale Antalya otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Çanakkale Antalya otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Antalya Çanakkale Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Çanakkale Antalya arası mesafe: 651 Km

Çanakkale Antalya arası sefer süresi: Ortalama 8 Saat

Çanakkale Antalya arası en ucuz otobüs bileti: 130 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

ÇANAKKALE ANTALYA GÜZERGAHI

Çanakkale - Antalya Arası Güzergah Bilgileri

Çanakkale - Antalya otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Çanakkale - Antalya Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Çanakkale - Antalya otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Çanakkale - Antalya otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Çanakkale - Antalya arası mesafe yaklaşık 648 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 8 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Balıkesir, Denizli, illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Metro Turizm, Isparta Petrol Turizm’dir. Çanakkale - Antalya otobüs bileti fiyatları 70 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Çanakkale - Antalya otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Çanakkale - Antalya Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Çanakkale - Antalya arası yolculuğunuz sizlere hem Akdeniz, hem Ege hem de Marmara atmosferini iç içe yaşama imkanı sunuyor. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız görsellikler sayesinde sizlere sunulan bu seyahatin en keyifli hallerini, doğa ile iç içe yaşayacaksınız. Çanakkale - Antalya otobüs biletinizi alarak başlatacağınız bu yolculuğun tüm eşsiz hallerine hazır olun.

Yolculuğunuza rüzgarın hiç eksilmediği şehir Çanakkale’den uzaklaşarak başlayacaksınız. Daha sonra yemyeşil dünyası ile Balıkesir’den geçeceksiniz. Salihli üzerinden Denizli’ye ulaşacağınız bu yolculukta yavaş yavaş Akdeniz topraklarına girdiğinizi fark etmeye başlayacaksınız. Çanakkale - Antalya otobüs biletiniz ile Antalya’nın virajlı ve falezi bol yollarında gezineceğiniz için çok dikkatli olmalı ve süratinizi devamlı kontrol etmelisiniz. Bunları sağladıktan sonra yapacağınız yolculuğa canlı bir müzik eklediğinizde tatilin başladığını daha net hissedeceksinizdir. Yorulursanız arabanızı uygun bir dinlenme tesisinde durdurup, kendinizi Akdeniz’in sunduğu seçeneklerle dinlenmiş hissedeceksiniz. Akdeniz sebzeleriyle hazırlanmış harika salataları tatma imkanını bulabileceğiniz gibi en lezzetli yemeklerden de tadacaksınızdır. Yol üzerinde birçok otel ve pansiyonlarla karşılaşacaksınız. Turizmin en büyük geçim kaynağı olduğu bu yerler Türkiye’nin güzelliklerini tüm Dünya’ya göstermek için tasarlanmış bir hizmet sektörü gibidir.

Acıpayam beldesine geldiğinizde Antalya’ya yaklaştığınız demektir. Akdeniz’in küçük ama mavi ve yeşiliyle dolu bu beldeden geçerken kendinizi Antalya’nın güzelliklerinin içinde çok mutlu hissedeceksinizdir.Çanakkale - Antalya otobüs bileti alarak başlattığınız bu yolculuğun sonuna geldiğinizde Akdeniz esintileriyle dolu günler sizinle olacaktır. Güneşin şehirlerinde Antalya’nın huzuru, sıcaklığı, tropikal havasıyla karşılaştığınızda aşık olmaya hazır olun!

 

Hemen bir Çanakkale - Antalya otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Antalya - Çanakkale otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar