ÇANKIRI ÖZLEM TURİZM HAKKINDA

 

Çankırı Özlem Turizm Otobüs Bileti En Uygun Fiyatlarla govego.com’da!

Çankırı Özlem Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Çankırı Özlem Turizm otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergâh ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

Çankırı’da İlk Tercih Edilen Firma: Çankırı Özlem Turizm

Aslan Kardeşler Ltd. Şti. grup şirketlerinden biri olan Hasan Aslan tarafından 1950 yılında Çankırı’da kurulan Çankırı Özlem Turizm özellikle akaryakıt ve nakliye sektörlerinde faaliyetlerini olduk genişletmiş ve bugün Çankırı’daki taşımacılık alanındaki sektörel boşluğu en iyi dolduran markalardan biri haline gelmiştir.

2010 yılı sonu itibariyle tamamı Özlem Turizm’e ait 12 adet 2+1 koltuk düzenine sahip son teknoloji otobüsü bulunan Çankırı Özlem, Çankırı'nın genişleyen ve büyüyen yapısı ile artan yolcu taşıma talebini karşılayabilmek amacıyla yatırımlarına her geçen gün büyük bir hızla devam etmektedir. Çankırı’da faaliyet göstermekte olan en eski otobüs firması olmanın haklı gururunu taşırken bölgedeki en yeni araçlarla yolcularını güvenle ve hızla sevdiklerine ulaştırmaktadır. İzmir, İstanbul, Ankara, başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Çankırı Özlem Turizm, yarım aşırı aşkın deneyimini bugünün teknolojisiyle birleştiren bir marka olarak faaliyetlerini sürdürürken güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi temel ilke edinmiştir.

Çankırı Özlem Turizm; güvenli, rahat, huzurlu bir yolculuk için; dinamik, güler yüzlü çalışanlarımızla elimizden gelenin en iyisini yaparak, yolcularımızın gülümseyen yüzleriyle "çok iyi bir yolculuk yaptık" dedirtecek deneyimler yaşatma vizyonuyla sektöre ışık tutmaya devam edecek.

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve daha birçok ilde şubeleri bulunan ​Çankırı Özlem Turizm’in Çağrı Merkezi’ne Türkiye’nin her yerinden 444 18 18 numaralı telefonlardan ulaşabilir ve 7/24 soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

ÇANKIRI ÖZLEM TURİZM EN UCUZ OTOBÜS SEFERLERİ

ÇANKIRI - KASTAMONU
30 TL
2s 0d
KASTAMONU - ÇANKIRI
30 TL
2s 0d
KARABÜK - KASTAMONU
40 TL
1s 45d
KASTAMONU - KARABÜK
40 TL
1s 45d
ANKARA - ÇANKIRI
50 TL
2s 0d
ÇANKIRI - ANKARA
50 TL
2s 10d
KASTAMONU - ANKARA
50 TL
4s 0d
ANKARA - KASTAMONU
50 TL
4s 0d
KARABÜK - SAKARYA
80 TL
3s 0d

POPÜLER ÇANKIRI ÖZLEM TURİZM OTOBÜS SEFERLERİ

ANKARA - ÇANKIRI
50 TL
2s 0d
ÇANKIRI - KASTAMONU
30 TL
2s 0d
ÇANKIRI - ANKARA
50 TL
2s 10d
KASTAMONU - ÇANKIRI
30 TL
2s 0d
KASTAMONU - ANKARA
50 TL
4s 0d
ANKARA - KASTAMONU
50 TL
4s 0d
SAKARYA - KARABÜK
100 TL
3s 0d
İZMİT - KARABÜK
100 TL
3s 30d
SAKARYA - KASTAMONU
130 TL
4s 45d
İZMİT - KASTAMONU
140 TL
5s 15d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder