EN UCUZ ÇEŞME ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ÇEŞME OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Çeşme otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Çeşme otobüs bileti 90 TL olup bu sefer Uşak - Çeşme arasında düzenlenmektedir. Çeşme varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Metro Turizm, Varan Turizm firmalarıdır. Yukarıdaki sefer arama bölümümüzden yapacağınız arama ile bulunduğunuz yerden Çeşme seferi olup olmadığını görebilir, sizin için en uygun seferi seçerek otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

ÇEŞME HAKKINDA

Çeşme Otobüs Bileti Alın Hayatın Festival Tadına Varın!

Yurtiçi ve yurtdışından aşığının çok olduğu Çeşme için otobüs firmaları, en ucuz bilet fiyatları, otobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’da inceleyin size en uygun online otobüs biletini govego yönlendirmesiyle hızlıca satın alın.

Türkiye’nin büyülü topraklarından biri olan İzmir’in Çeşme ilçesi Türkiye’nin doğal zenginliklerinin en güzel örneklerindendir. Öyle ki tüm dünyada bilinen bir güzelliktir bu. Çeşme’nin bu kadar güzel olmasının sebebi İzmirli olmasıdır belki de. Tarihte bilinen on iki iyon kolonisinden biri olan Çeşme nüfusu günden güne artan, turizmin önemli merkezlerinden biri haline gelmiştir. Çeşme yarımadası ilk olarak Giritler tarafından kurulmuş daha sonra sırasıyla Tiranlar, Lidyalılar, Persler ve en sonunda 11.yüzyılda Çaka Bey tarafından Türk topraklarına katılmıştır. Tarihin bu dev isimlerinin izlerini taşıyan Çeşme, size büyüleyici bir tatil yaşatacaktır.

Çeşme’yi Keşfetmek İçin Acele Edin!

Çeşme’ ye bir yolculuk yapmayı düşünüyorsanız kesinlikle ertelemeyin. Yapacağınız bu tatil size bambaşka tatlar sunacak; Çeşme tazeliği, saf güzelliği, renkli dokusu ve huzurlu deniziyle sizi yenileyecektir. İlçede sürekli festivallerin, konserlerin, tiyatroların var olması sizi aktiviteden aktiviteye koşmaya zorlayacaktır. Geçireceğiniz her gün size dolu dolu yaşanılacak anlar sunacaktır. Alaçatı’nda rüzgar sörfü yapabilir, Çeşme tepelerine serilmiş rüzgar gülleri arasında ruhunuzu hiç görmediğiniz bir manzarada yenileyebilirsiniz. Ot festivalinde Ege’nin sunduğu en doğal ve lezzetli yemekleri tadarken, uçurtma festivalinde çocukluğunuzun neşesini tekrar hissedeceksiniz.

Çeşme otobüs bileti ile içinde hayallerinizdeki gibi masalsı günler geçirebilirsiniz. Çeşme bunun için yaratılmış bir yarımada halinde sizi beklemektedir. Alaçatı, Ilıca ve Dalyan sokaklarında şenlik edasında yürüyecek, ayaklarınızın altındaki enerjiyi hissedeceksiniz.

Masallardan Çıkma Bir Tatil Sunan Çeşme’ye Govego’yla Ulaşın!

Alacağınız bir Çeşme otobüs bileti ile rüzgarla dans eden, hayatı festival tadında yaşayan, kültürün, sanatın ve lezzetleri kitap sayfalarından çıkma bir güzellikte sunan İzmir’in en güzel yanlarından biri olan Çeşme’ ye doğru yola çıkmak ve tarihin en derinliklerinde kaybolmak için geç kalmayın!

Çeşme otobüs biletinizi aldıktan sonra blog.govego.com'daki Çeşme hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

ÇEŞME OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Çeşme otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Çeşme seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Metro Turizm, Varan Turizm firmalarıdır.

En ucuz Çeşme otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Çeşme varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 90 TL’dir.

ÇEŞME KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

ÇEŞME - İSTANBUL
220 TL
9s 45d
ÇEŞME - BURSA
140 TL
6s 45d
ÇEŞME - ÇORUM
180 TL
15s 15d
ÇEŞME - ANKARA
200 TL
10s 15d
ÇEŞME - KIRIKKALE
200 TL
12s 45d
ÇEŞME - MANİSA
50 TL
3s 0d
ÇEŞME - UŞAK
90 TL
5s 15d

ÇEŞME VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

İSTANBUL - ÇEŞME
220 TL
9s 25d
BURSA - ÇEŞME
140 TL
6s 49d
ANKARA - ÇEŞME
200 TL
9s 45d
ÇORUM - ÇEŞME
200 TL
14s 30d
KIRIKKALE - ÇEŞME
200 TL
12s 0d
UŞAK - ÇEŞME
90 TL
4s 30d
BALIKESİR - ÇEŞME
100 TL
4s 0d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder