1. Ana Sayfa
  2. Otobüs Firmaları
  3. Cizre İtimat Turizm Otobüs Bileti

CİZRE İTİMAT TURİZM HAKKINDA

CİZRE İTİMAT TURİZM OTOBÜS BİLETİ

Cizre İtimat Turizm Otobüs Bileti Govego’da!

Cizre İtimat Turizm otobüs biletinizi kolayca satın alabileceğiniz, sefer saatleri ve diğer detayları karşılaştırmalı olarak sorgulayabileceğiniz www.govego.com ile ulaşımın adresindesiniz!

Büyük bir özveri ile kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne yakın bir zamanda giriş yapan Cizre itimat turizm, geleceğe emin adımlarla yürümekte ve bugün modern araç filosu, onlarca çalışanı ve periyodik olarak gerçekleştirdiği yurtiçi gidiş dönüş seferleriyle geniş bir ulaşım ağına sahip, güçlü ve kurumsal bir marka olarak konumlanmıştır.

Antalya, Bursa, Diyarbakır, Hatay, İstanbul, İzmir, Kars, Mersin ve Yozgat arası her gün gidiş geliş seferler düzenlemekte olan Cizre İtimat Turizm çağı yakalayan, yenilikçi ve değişime inanan bakış açısını tüm araç filosuna yansıtmaktadır. 2+2 ve 2+1 araçlarında, LCD ekranlarda film/canlı yayın TV izleme ve müzik dinleme keyfi, açık büfe ikram servisi, güler yüzlü host ve hostesleri ile maksimum konfor yol boyunca sizlerle olacak. Alacağınız tek bir otobüs bileti ile çıkacağınız yolculuklarda bir seyahatten fazlasını yaşayacaksınız. Cizre İtimat Turizm yolculuğunuz süresince güler yüzlü personelleri, deneyimli ve uzman şöforleri ile sizleri güvende hissettirecek ve bununla da kalmayıp bu güveni ve özveriyi diğer seyahatlerinizde de yaşamanız için tüm bu kalite ve konforu her daim sürdürecektir.  Çağa ayak uyduran ve dünya standartlarında seyahat imkanı sağlayarak değişimine ve gelişimine yolcularından aldığı destekle devam ederek ilerleyen Cizre İtimat Turizm ile artık hiçbir uzun yolculuk sıkıcı ve yorucu değil!

Cizre İtimat Turizm ile Silopi’den Tüm Türkiye’ye!

Cizre İtimat Turizm; Antalya, Bursa, Diyarbakır, Hatay, İstanbul, İzmir, Kars, Mersin ve Yozgat bilet satış noktası bulunduruyor ve yolcularını bu noktalar arasında güvenle ulaştırıyor. Bu geniş ulaşım yelpazesini siz müşterilerinin değişen ve gelişen ihtiyaçlarına göre şekillendirmeye devam eden çalışmalarıyla Cizre İtimat Turizm sizleri ayrıcalıklı dünyasında misafir etmeyi bekliyor!

Cizre itimat turizm çağrı merkezine 0 486 616 23 00 numaralı telefondan ulaşabilir ya da internet sitesinden online bilet alma, açığa aldırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Silopi’de ulaşımdaki ilk ismi Cizre İtimat Turizm ile seyahatlerinizi mükemmel kılmak için hemen www.govego.com ‘dan biletinizi online olarak satın alın, bu konforu siz de yaşayın!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

CİZRE İTİMAT TURİZM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

0 486 616 23 00

E-posta:

bilgi@cizreitimat.com.tr

Genel Merkez:

Konak Mah., Silopi Yolu Üzeri, No: 124, Cizre / Şırnak
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder