EN UCUZ DENİZLİ ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

DENİZLİ OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Denizli otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Denizli otobüs bileti 25 TL olup bu sefer Aydın - Denizli arasında düzenlenmektedir. Denizli varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Pamukkale Turizm, Isparta Petrol Turizm Yeni, Metro Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm, Ali Osman Ulusoy, İstanbul Kalesi, Güney Akdeniz Seyahat, Anadolu Ulaşım, Has Turizm, Kontur Turizm, Balıkesir Uludağ, Has Turizm A.Ş., Yeni Mardin Dilmenler, Sahil Seyahat, Aras Seyahat firmalarıdır.

DENİZLİ HAKKINDA

Denizli Otobüs Bileti Alın Dünyanın Yedi Harikasından Biri İle Tanışın!

Ege’nin en güzel yönlerinden Denizli için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenilir. 

Denizli’nin uygarlık tarihi boyunca geniş bir yapılanmaya sahip olmuş, konumu ve barındırdığı güzellikleri gereği de pek çok devlete, kültüre ev sahipliği yapmıştır. M.Ö. 245 yılına dayanan tarihi ile uygarlık, bu şehirde, Denizli’ye 6 kilometre uzaklıkta olan Eskihisar Köyü dolaylarında başlamıştır. Helenistik dönem devletlerinden olan Bergama Krallığı da Pamukkale civarında yaşamıştır. Türkler Denizli bölgesine 1070 yılında gelmiş ve I.Dünya Savaşı sırasında Denizli halkı milli mücadeleye büyük katkı sağlamıştır. Cumuriyet ile birlikte, sanayi alanında gelişmeye başlayan Denizli günümüzde ülkemizin tekstil ekonomisi açısından önemli bir paya sahiptir. Doğa harikası olarak barındırdığı değerlerinin yanında, Denizli Ege’den aldığı güzellikler ile sizleri bekliyor!

Pamukkale Traverterleri’ne Sizler de Dokunun!

Denizli otobüs biletiniz sayesinde gerçekleştireceğiniz bu seyahatte ülkemizin cennet görüntülerinden biri olan Pamukkale Traverterleri ile yakından tanışma imkanı bulacak, dünyanın yedi harikasından birine tanıklık edeceksiniz. UNESCO'nun Dünya Mirası Listesi içinde yer alan Pamukkale bu nedenle görülmesi gereken en önemli yerlerin başında gelmektedir. Eşsiz bir doğal şifa merkezi olan travertenler, gelişmekte olan sağlık turizminde de önemli bir yer tutar. Pamuk beyazlığındaki dokusuna masmavi şifalı sularının eşlik ettiği görüntüsü ve eşsiz manzarası ile bu kaynak dünyadaki tek olma özelliği ile de sizleri kendisine hayran bırakacaktır. Eğer doğa aşığı bir gezginseniz, Honaz Dağı Milli Parkı’nı Denizli seyahat planınızın içine mutlaka dahil etmelisiniz. Bu bölgede, kızılçam, karaçam ve ardıç ağaçlarıyla iç içe yaşayan porsuk, kirpi, yaban domuzu, yaban keçisi, tilki ve tavşanlar görebilirsiniz. Üstelik dağın tertemiz havası ciğerlerinizi de açacaktır. Ege Bölgesi’nin en yüksek bölgesi olan Honaz Dağı’na ulaştığınızda el değmemiş toprakların güzelliği ile kendinizi yenileyecek ve mükemmel güzellikte doğa fotoğrafları çekebileceksiniz.

 

Denizli Horozunu Yakından Görün!

Denizli otobüs biletiniz ile yıl içerisinde yurtdışından da pek çok turistin uğrak yeri olan bu topraklarda sizler de büyülenmeye hazır olun. Denizli en özel türde horozları bulundurduğundan dolayı şehrin merkezinde horoz heykelini gördüğünüzde şaşırmayın. Horozların diyarı Denizli'nin, tarih ve müze meraklarını doyuracak potansiyele sahip Atatürk ve Etnoğrafya, Pamukkale Arkeoloji ve Folklorik Bez Bebek müzeleri görülmeye değer eserler sergilemektedir. Üstelik şehir merkezine yakınlıkları sayesinde, bu müzelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Denizli aynı zamanda şifalı kaplıcaları ile de meşhur bir ilimiz olduğu için, bu şehre dair seyahat planlarınızı, mevsimlerden bağımsız olarak yapabilirsiniz. Çizmeli, Karahayıt, Sarayköy, Tekkeköy, Kızıldere kaplıcaları sizlere şifa vermek için bekliyor. Denizli mutfağında ise hiç tatmadığınız lezzetler de tadacaksınız. Bunların başında gelen Çılbır, Biber Tatarı, Tandır Kebabı, Yoğurtlu Patlıcan Közlemesi yanında Ege’ye özgü zeytinyağlı mezeler, cevizli salatalar ve yeşilliği bol sofralar sizlere eşlik edecektir. Denizli otobüs bileti alarak başlatacağınız bu özel seyahatin sonunda hem dünyanın yedi harikasından birine tanıklık etmiş olacak hem de ülkemizin cennet köşelerinden birinde yenilenme imkanı bulacaksınız!

Dilerseniz govego.com bloğundaki Denizli hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

DENİZLİ OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Denizli Otogarı İle, Dünya’nın Yedi Harikasından Biri İle Tanışın!

Denizli Pamukkale Travertenleri’nin Dünya’nın yedi harikasından biri seçilmesi ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Şehre ilk ayak basışınızda sizleri karşılayacak olan Denizli Otogarı ise 1970’li yıllarda inşa edilmiş fakat zamanla değişen ve gelişen beklentilere göre şekil alarak 2014 yılında yenilenmiştir. 100.000 m2lik üç katlı bir yapıda olan Denizli Otogarı, 33 otobüs peronu ile de şehrin tüm ihtiyaçlarına hitap etmektedir. Denizli Otogarı merkezde, İzmir Bulvarı üzerinde, Ulusal Egemenlik Meydanı’na yakın bir mevkide bulunmaktadır.


Denizli Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0258 261 10 88

Adres:

  • Topraklık, 20150 Denizli Merkez/Denizli

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
661 Km
8 Saat
488 Km
6 Saat
473 Km
5 Saat
408 Km
5 Saat
277 Km
3 Saat
1634 Km
20 Saat
1319 Km
16 Saat
453 Km
5 Saat

DENİZLİ OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

DENİZLİ HAVA DURUMU

Pazartesi
0℃
/
0℃
Salı
2℃
/
2℃
Çarşamba
1℃
/
1℃

DENİZLİ OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Denizli otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Denizli seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Pamukkale Turizm, Pamukkale Turizm, Isparta Petrol Turizm Yeni, Metro Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Alaşehir Sarıkız Turizm, Anadolu Ulaşım, Ali Osman Ulusoy, İstanbul Kalesi, Güney Akdeniz Seyahat, Anadolu Ulaşım, Has Turizm, Kontur Turizm, Balıkesir Uludağ, Has Turizm A.Ş. firmalarıdır.

En ucuz Denizli otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Denizli varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 25 TL’dir.

DENİZLİ KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

DENİZLİ - AYDIN
150 TL
2s 0d
DENİZLİ - İZMİR
35 TL
4s 0d
DENİZLİ - ANTALYA
55 TL
2s 45d
DENİZLİ - ANKARA
100 TL
7s 30d
DENİZLİ - ISPARTA
45 TL
2s 30d
DENİZLİ - İSTANBUL
150 TL
10s 45d
DENİZLİ - BALIKESİR
100 TL
7s 0d
DENİZLİ - MUĞLA
40 TL
1s 45d

DENİZLİ VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

İZMİR - DENİZLİ
35 TL
3s 45d
AYDIN - DENİZLİ
25 TL
1s 30d
İSTANBUL - DENİZLİ
160 TL
11s 10d
ANKARA - DENİZLİ
100 TL
6s 1d
ANTALYA - DENİZLİ
110 TL
3s 15d
ISPARTA - DENİZLİ
45 TL
2s 30d
KONYA - DENİZLİ
100 TL
5s 30d

DENİZLİ İÇİNDE BULUNAN DİNLENME TESİSLERİ

Bulunduğu Şehir
Tesis Adı
Tesis Adresi
Tesis Telefonu
Denizli
Suit Park Tesisleri
Denizli-Serinhisar-Antalya Karayolu 8.km Yassihöyük Kasabasi Acipayam
258 564 30 02
Bozkurt
Ender Dinlenme Tesisleri
Fatih, Denizli Afyon Yolu, 20100 Bozkurt
258 831 47 80
Bozkurt
Denizli Ender Tesisi
Denizli Afyon Yolu
258 831 47 80
Denizli
Tuna Dinlenme Tesisleri
Cankurtaran Mh., 20295 Denizli Merkez
258 276 53 85
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder