1. Ana Sayfa
  2. Otobüs Bileti
  3. Dikili Otobüs Bileti

EN UCUZ DİKİLİ ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

DİKİLİ OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Dikili otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Dikili otobüs bileti 50 TL olup bu sefer İzmir - Dikili arasında düzenlenmektedir. Dikili varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Isparta Petrol Turizm Yeni, Kamil Koç, Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Asya Tur, Efe Tur, Varan Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Balıkesir Uludağ, Anadolu Ulaşım, Akhisar Seyahat firmalarıdır. Yukarıdaki sefer arama bölümümüzden yapacağınız arama ile bulunduğunuz yerden Dikili seferi olup olmadığını görebilir, sizin için en uygun seferi seçerek otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

DİKİLİ HAKKINDA

Dikili Otobüs Bileti Alın Tatilinizi Huzur İçinde Yaşayın!

İzmir’in ilçesi Dikili için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

Dikili İzmir’in bizlere sunduğu bir başka güzellik olarak karşımıza çıkıyor. Yapılan arkeolojik çalışmalar sonucunda Dikili’nin MÖ 5000-4000’li yıllara dayanan bir tarihi olduğu saptanmıştır. Ağıl Kale ve Kale Tepe ilçenin ilk yerleşim yerlerinden olduğu için de tarihi anlamı büyüktür. Tarihte bu bölgede Lidyalılar, İranlılar, Frikyalılar, Mysialılar, Romalılar, Bergamalılar ve Bizanslılar’ın yaşadığı ortaya çıkmıştır. Ayrıca Aristo, Hermos, August ve İskender gibi büyük düşünür ve insanların yaşadığı bu topraklar aynı zamanda Aterneus, Astria, Teutronis gibi kent ve siteleri de topraklarında yaşatmıştır. Karaosmanoğulları’nın bu bölgede çiftlik kurması sonucunda buraya “Dikmelik” adını vermiş ve bu sayede zamanla bölgenin adı Dikili olarak son halini almıştır. Dikili sadece doğası ile değil her taşın altından çıkacak tarihi dokusu ile de sizleri bekliyor!

 

Zümrüt Yeşili Bir Deniz ve Masmavi Bir Gökyüzü!

Dikili otobüs biletinizi alarak başlattığınız bu yolculuğun sonunda sizleri farklı bir tatil anlayışı ile Dikili karşılayacaktır. Dikili ilk bakışta size sıradan bir tatil yöresi gibi gelse de, yaşadıkça bu toprakların büyüsüne en kısa sürede varacaksınız. Dikili’ye ayak bastığınız anda Barışkent’e ulaşıp bu topraklara bir kuş bakışı yapmanız da yarar var. Göreceğiniz manzara karşısında Dikili’nin büyüsünü yakından hissedeceksiniz. Uzun sahilinde bir yürüyüş yapabilir, botanik meraklısı iseniz, Atatürk Botanik Bahçesi’nde üç bine yakın bitki çeşidi ve ağaçlar arasındaki renk cümbüşünde kendinizden geçebilirsiniz. Ayvalık, Bergama ve Çandarlı üçlüsünün tam ortasında olan Dikili, çevresinden aldığı güzellikleri de sizlere yakın tutuyor. Dikili otobüs biletiniz ile berrak sularına gömülmüş denizaltı bir cennet ile de tanışacaksınız. Dalmak tatilinizde yapmak istedikleriniz arasında ise, Dikili bunun için mükemmel bir seçim olacaktır.

Sevgi, Barış ve Kardeşlik Kenti: Dikili

Dalında barış, suyundan sağlık akan zeytin Dikili’nin sembollerinden olup, sahil boyunca bile sizlere eşlik eden ağaçları ile Dikili’yi anlamlandırmıştır. Dünya Barışı için büyük çabalar sergilemiş olan İsveç başbakanlarından Olof Palme adına açılan Barış Parkı’nın yanında Doğu’dan getirilen çocukların güzel vakit geçirebilmesi için yapılan kamplarda da ülke barışına destek sağlanmaktadır. Dikili otobüs biletiniz ile tüm bunların yanında Ege ve Akdeniz mutfağı karışımı olan tatlar ile ağırlanacaksınız. Zümrüt yeşili Ege Denizi’ne doğru kuracağınız sofralarda en lezzetli zeytinyağlıları, mezeleri ve balıkları tadacaksınız. Dikili aynı zamanda Kalem Adası ve Garip adasına olan yakınlığı ile de sizlere farklı bir alternatif daha sunuyor. İki ada da modernize edilmiş bir doğa ile sizlere kendisini açarak, büyülenmeniz için gerekli tüm görselliğe ve lezzete sahip. Dikili’de aynı zamanda kaplıcalardan da faydalanabilir, altından da üstünden de sağlık akan bir dünyada tatilinizi en huzurlu şekilde geçirebilirsiniz. Dikili sadece bir tatil beldesi olmaktan ziyade, toprağının dokusundaki verimle, her tür canlının yaşayabileceği iklimi ile ve bambaşka tatil anlayışı ile sizleri beklemekte!


govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde size en uygun indirimli Dikili otobüs bileti satın alarak yolculuğunuza bir adım önde başlayabilirsiniz. Bunun için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret etmeniz yeterli!

Dilerseniz Dikili otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Dikili hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

DİKİLİ OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Dikili otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Dikili seferi düzenleyen otobüs firmaları; Pamukkale Turizm, Isparta Petrol Turizm Yeni, Kamil Koç, Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Asya Tur, Efe Tur, Varan Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Balıkesir Uludağ, Anadolu Ulaşım, Anadolu Ulaşım, Güney Akdeniz Seyahat, Akhisar Seyahat firmalarıdır.

En ucuz Dikili otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Dikili varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 50 TL’dir.

DİKİLİ KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

DİKİLİ - BURSA
100 TL
5s 15d
DİKİLİ - BALIKESİR
50 TL
3s 45d
DİKİLİ - İSTANBUL
160 TL
10s 0d
DİKİLİ - ANKARA
160 TL
13s 30d
DİKİLİ - AYDIN
100 TL
3s 30d
DİKİLİ - İZMİT
125 TL
8s 30d
DİKİLİ - SAKARYA
125 TL
9s 15d

DİKİLİ VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

BURSA - DİKİLİ
100 TL
5s 45d
İSTANBUL - DİKİLİ
160 TL
8s 0d
ANKARA - DİKİLİ
170 TL
11s 45d
YALOVA - DİKİLİ
100 TL
6s 5d
UŞAK - DİKİLİ
105 TL
4s 30d
ESKİŞEHİR - DİKİLİ
120 TL
9s 15d
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder