EN UYGUN DİYARBAKIR İSTANBUL ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Metro Turizm Diyarbakır İstanbul otobüs bileti
  DİYARBAKIR - İSTANBUL
  22.07.2019 - 16:00
 • Metro Turizm Diyarbakır İstanbul otobüs bileti
  DİYARBAKIR - İSTANBUL
  22.07.2019 - 16:00
 • Siirt Kurtalan Ekspres Diyarbakır İstanbul otobüs bileti
  DİYARBAKIR - İSTANBUL
  22.07.2019 - 15:45
 • Özlem Diyarbakır Diyarbakır İstanbul otobüs bileti
  DİYARBAKIR - İSTANBUL
  22.07.2019 - 11:58
 • Star Diyarbakır Diyarbakır İstanbul otobüs bileti
  DİYARBAKIR - İSTANBUL
  22.07.2019 - 13:30
 • Özlem Batman Turizm Diyarbakır İstanbul otobüs bileti
  DİYARBAKIR - İSTANBUL
  22.07.2019 - 13:58
 • Özlem Diyarbakır Diyarbakır İstanbul otobüs bileti
  DİYARBAKIR - İSTANBUL
  22.07.2019 - 16:00
 • Özlem Batman Turizm Diyarbakır İstanbul otobüs bileti
  DİYARBAKIR - İSTANBUL
  22.07.2019 - 16:30
 • Star Diyarbakır Diyarbakır İstanbul otobüs bileti
  DİYARBAKIR - İSTANBUL
  22.07.2019 - 16:30
 • Özlem Diyarbakır Diyarbakır İstanbul otobüs bileti
  DİYARBAKIR - İSTANBUL
  22.07.2019 - 20:00
 • Özlem Diyarbakır Diyarbakır İstanbul otobüs bileti
  DİYARBAKIR - İSTANBUL
  22.07.2019 - 21:00
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

DİYARBAKIR - İSTANBUL OTOBÜS BİLETİ

Diyarbakır İstanbul otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Diyarbakır İstanbul otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Diyarbakır İstanbul Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Diyarbakır İstanbul otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Diyarbakır İstanbul otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz İstanbul Diyarbakır Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Diyarbakır İstanbul arası mesafe: 1455 Km

Diyarbakır İstanbul arası sefer süresi: Ortalama 18 Saat

Diyarbakır İstanbul arası en ucuz otobüs bileti: 181 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

DİYARBAKIR İSTANBUL GÜZERGAHI

Diyarbakır - İstanbul Arası Güzergah Bilgileri

Diyarbakır - İstanbul otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Diyarbakır - İstanbul Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Diyarbakır - İstanbul otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Diyarbakır - İstanbul otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Diyarbakır - İstanbul arası mesafe yaklaşık 1454 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 18 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Şanlıurfa, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Aksaray, Ankara, Bolu, Adapazarı illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Lider Siirt TurizmYeni Diyarbakır TurizmStar Diyarbakir TurizmÖzlem DiyarbakırStar Batman SeyahatÖz Diyarbakır TurizmMetro TurizmLüks Batman Seyahat’tir. Diyarbakır - İstanbul otobüs bileti fiyatları 60 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Diyarbakır - İstanbul otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Diyarbakır - İstanbul Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Diyarbakır - İstanbul arası gerçekleştireceğiniz bu seyahat uzun bir yolculuk olacağı için uçak seçeneğini düşünebileceğiniz gibi otobüsle yolculuk yapmayı sevenlerdenseniz ve vaktiniz de varsa Diyarbakır - İstanbul otobüs biletinizle de seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diyarbakır’a doğru alacağınız yollar boyunca geçeceğiniz şehirlerin güzelliklerini es geçmezseniz bu yolculuğunuz keyif dolu ülkemizin kültür tanıtımına dönüşecektir.

Diyarbakır - İstanbul otobüs biletiniz ile alacağınız yollara Diyarbakır Surları size veda ettikten sonra, Siverek üzerinden Şanlıurfa’ya geçerek küçük bir başlangıçla başlayacaksınız. Diyarbakır - İstanbul otobüs biletiniz ile yolculuğunuzu devam ettirdiğinizde sofrasının geniş lezzetleri, tarihinin derinliği ile sizleri karşılayacak olan “Peygamberler Şehri” Şanlıurfa’da bir mola vermek isterseniz; Balıklıgöl’ün huzurlu dünyasını tadabilir, Kazan Kebabı, Katma, Etsiz Çiğ Köfte, Yahudi Köftesi, Urfa Kebabı, Tepsi Kebabı, Bostana, Has Dolma, Söğülme gibi daha pek çok lezzetler ile soluklanabilir üzerine ise tek dikişte içilen, kahve tiryakilerinin hayranlıkla tadacağı mırranın keyfine varabilirsiniz. Bu hazlarla yolu devam ettirdiğinizde Dünya’nın en büyük mozaik müzesine olan Zeugma Müzesi’nin bulunduğu, dillere destan baklavanın çıkış noktası Gaziantep’e ulaşacaksınız. Daha sonra ise fıstık ağaçları sizlere eşlik ederken Osmaniye üzerinden Akdeniz’in en sıcak şehri Adana’ya ulaşacaksınız. Diyarbakır - İstanbul otobüs biletiniz ile Adana’da bir mola verip Seyhan Nehri’ne doğru Adana Kebap eşliğinde Şalgam içebilir, başka hiçbir yerde bulamayacağınız Şırdan lezzetini tadabilirsiniz. Daha sonra ise yüksek yeşillikte Toros Dağları eşliğinde Pozantı’dan geçerek Aksaray’a varmış olacaksınız. Diyarbakır - İstanbul otobüs bileti alarak başlattığınız bu serüven sizleri kültürden kültüre, keyiften keyfe doğru koştururken Tuz Göl’ünün eşsiz manzarasından geçeceksiniz. Tuz Göl’ünü gördüğünüzde bir mola verip üzerinde yürüyüş yaparak bembeyaz bir zeminin üzerinde huzur dolu bir yürüyüş yapabilirsiniz. Türkiye cennetinin bambaşka bir yüzü olan bu keyifle dinlenerek yolunuzu devam ettirdiğinizde; Gölbaşı’na doğru sürmeye devam edeceksiniz.

Diyarbakır - İstanbul otobüs biletiniz ile Aksaray’dan sonra rotanızı Başkent’in konforlu yollarına çevireceksiniz. Ankara’dan sonra ise 29 Ekim üzerinden başlayarak Bolu’ya ulaşacaksınız. Bolu’da bir mola vermek isterseniz sütlü tatlılarını ve kebaplarını denediğinizde buna değdiğini sizler de fark edeceksiniz. Bolu yolları zorlu olduğundan ve İstanbul civarında genellikle yol çalışmalarının sıklığından dolayı bu seyahate başlamadan önce yol durumu hakkında bilgi edinmenizde ve gerekli önlemleri almanızda fayda olduğunu da sizlere hatırlatmakta fayda olacaktır. Bir sonraki durağınız olan Adapazarı’ndan geçeceksiniz. Diyarbakır - İstanbul otobüs biletiniz ile alacağınız yollara Marmara’nın da sizlere eşlik etmesi ile devam ve Gebze’den geçerek Boğaz’ın sularına daha da yakınlaşmaya başlayacaksınız. Yolunuzun sonunda sizleri karşılayan yüce İstanbul’a, bu uzun yolculuğa değdiğini sizler de fark edeceksiniz.

Hemen bir Diyarbakır - İstanbul otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz İstanbul - Diyarbakır otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar