DOĞUŞ IĞDIR TURİZM HAKKINDA

 

Doğuş Iğdır Turizm Otobüs Bileti Govego’da!

Doğuş Iğdır Turizm otobüs biletinizi sefer saatleri ve diğer detayları karşılaştırmalı olarak sorgulayabileceğiniz www.govego.com ile ulaşımın adresindesiniz!

Büyük bir özveri ile kara yolu yolcu taşımacılığı sektörüne yakın bir zamanda giriş yapan Doğuş Iğdır Turizm, geleceğe emin adımlarla yürümekte ve bugün modern araç filosu, onlarca çalışanı ve periyodik olarak gerçekleştirdiği yurtiçi gidiş dönüş seferleriyle geniş bir ulaşım ağına sahip, güçlü ve kurumsal bir marka olarak konumlanmıştır.

Amasya, Aşkale, Bolu, Düzce, Erbaa, Erzincan, Erzurum, Gebze, Horasan, İstanbul arası her gün gidiş geliş seferler düzenlemekte olan Doğuş Iğdır Turizm çağı yakalayan, yenilikçi ve değişime inanan bakış açısını tüm araç filosuna yansıtmaktadır. 2+2 ve 2+1 araçlarında, LCD ekranlarda film/canlı yayın TV izleme ve müzik dinleme keyfi, açık büfe ikram servisi, güler yüzlü host ve hostesleri ile maksimum konfor yol boyunca sizlerle olacak. Alacağınız tek bir otobüs bileti ile çıkacağınız yolculuklarda bir seyahatten fazlasını yaşayacaksınız. Doğuş Iğdır Turizm yolculuğunuz süresince güler yüzlü personelleri, deneyimli ve uzman şöforleri ile sizleri güvende hissettirecek ve bununla da kalmayıp bu güveni ve özveriyi diğer seyahatlerinizde de yaşamanız için tüm bu kalite ve konforu her daim sürdürecektir.  Çağa ayak uyduran ve dünya standartlarında seyahat imkanı sağlayarak değişimine ve gelişimine yolcularından aldığı destekle devam ederek ilerleyen Doğuş Iğdır Turizm ile artık hiçbir uzun yolculuk sıkıcı ve yorucu değil!

Doğuş Iğdır Turizm ile Silopi’den Tüm Türkiye’ye!

Doğuş Iğdır Turizm; Amasya, Aşkale, Bolu, Düzce, Erbaa, Erzincan, Erzurum, Gebze, Horasan, İstanbul'da bilet satış noktası bulunduruyor ve yolcularını bu noktalar arasında güvenle ulaştırıyor. Bu geniş ulaşım yelpazesini siz müşterilerinin değişen ve gelişen ihtiyaçlarına göre şekillendirmeye devam eden çalışmalarıyla Doğuş Iğdır Turizm sizleri ayrıcalıklı dünyasında misafir etmeyi bekliyor!

Doğuş Iğdır Turizm’in kullandığı dinlenme tesisleri;

  • Erzurum Hak Dinlenme Tesisleri
  • Altköy Elmas Dinlenme Tesisleri
  • Osmancık Anadolu Dinlenme Tesisleri
  • Düzce Özçelik Dinlenme Tesisleri

Doğuş Iğdır Turizm çağrı merkezine 0476 227 29 20 numaralı telefondan ulaşabilir ya da internet sitesinden online bilet alma, açığa aldırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

DOĞUŞ IĞDIR TURİZM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

0 476 227 29 20

E-posta:

dogusigdir@hotmail.com

Genel Merkez:

Karaağaç Mah., Ordu Cad., Pazar Sk., No: 38 / Iğdır
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder