1. Ana Sayfa
  2. Otobüs Bileti
  3. Düzce Otobüs Bileti

EN UCUZ DÜZCE ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

DÜZCE OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA BİLGİLER


En ucuz fiyatlı Düzce otobüs seferleri, bunların sefer süreleri, sefer sayıları ve bilet fiyatları yukarıda listelenmiştir. En ucuz Düzce otobüs bileti 17 TL olup bu sefer Bolu - Düzce arasında düzenlenmektedir. Düzce varışlı otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Metro Turizm, Efe Tur, Ali Osman Ulusoy, Düzce Güven Seyahat, Pamukkale Turizm, Iğdırlı Turizm, Kale Seyahat, Bizim Iğdır Seyahat, Vanyolu Seyahat, Rize Ses Seyahat, Lüks Erova Turizm, Görele Seyahat, Özlem Batman Turizm, Lüks Yalova Seyahat, Isparta Petrol Turizm Yeni firmalarıdır. Yukarıdaki sefer arama bölümümüzden yapacağınız arama ile bulunduğunuz yerden Düzce seferi olup olmadığını görebilir, sizin için en uygun seferi seçerek otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

DÜZCE HAKKINDA

Düzce Otobüs Bileti Alın Yaşayan Doğa İle Baş Başa Kalın!

En özel şehirlerimizden olan Düzce için otobüs firmalarıen ucuz bilet fiyatlarıotobüs sefer saatlerini karşılaştırmalı olarak www.govego.com’dan öğrenebilir ve online otobüs biletinizi govego güvencesiyle hızlıca satın alabilirsiniz.

Düzce'nin yerleşimi ve tarihi 14. yy'dan daha gerisini kapsamaktadır. Şehir içerisinde bulunan ve ilk idarecilerinden birinin adını almış olan; Konuralp kasabasının tarihi ise Milattan Önce 3. yy'a kadar dayanmaktadır. Konuralp'in kazılan eserlerden arkeolojik bulgulardan edinilen bilgiye göre zengin bir tarihi vardır. Konuralp Milattan Önce 74 senesine kadar Bilecik Bolu Kocaeli ve Sakarya şehirlerinide içerisinde bulunduran bir alanda hakimiyet kuran Bithynia Devleti'nin önemli şehirlerindendi. O zamanlar Melen Kenarındaki Prusias adı ile anılıyordu. Milattan Önce Pontus'un istilasına uğrayan bu şehir aynı dönemde Roma egemenliğinin altına girmiştir. Roma'nın egemenliği altında şehir Latin kültürünün etkisi altında kalıp adınıda 'Prusias ad Hypium' olarak tarihe kazımıştır. Osman Gazi'nin komutanlarından biri olan Konuralp, Düzce ve çevresini Osmanlı topraklarına dahil etme kararı almış ve bu karar ile beraber 1321 ve 1323 seneleri arasında bu kentte Bizans tekfurları ile yaptığı savaş sonunda Düzce Ovası ve Bizans Prusias'ını kuşatıp fethetmiştir. Böylece Türk tarihi için de Düzce zamanları başlamıştır.

 

Şehrin Gürültüsünden Düzce’ye Kaçın!

Doğa düşkünlerinin dört mevsimde tercih ettiği, kalabalıktan uzak huzura kaçmak için ideal şehirlerden biri olan Düzce, şehrin kalabalıklılığından uzaklaşmanızın yanı sıra sizi doğa ile baş başa kalmanın tadını çıkartma imkanı da sağlıyor. Rafting, safari gibi farklı deneyimleri yaşatacak olan bu şehir diğer tatilleriniz için de vazgeçilmez bir adres olacaktır. Enleminde etkisiyle sıcaklık güneyde kalan şehirlere göre daha az görülmektedir. Düzce ve şehrin içerisinde bulunan diğer ilçeler yaz mevsimini daha sıcak hissedip, kış mevsiminde ise daha soğuk hava şartları yaşamaktadır. Bu nedenle geziniz hangi mevsimdeyse hazırlıklarınızı ona göre yapmalısınız. Düzce tarih kokan doğasının yanı sıra sizlere mutfağı ile de unutulmaz anılar yaşatacaktır. Düzce otobüs biletiniz ile Arnavut böreği, katlama, sarı burma, Boşnak böreği, Düzce köftesi, şıra, dağçileği, göbete mantısı, keşkeş, yoğurtlu mısır ekmeğinin tatları ile sizlere bambaşka lezzetler sunarken, kendinizi bu şehrin geri kalan güzelliklerine daha hazır hissedeceksiniz.

 

Düzce Otobüs Biletiniz İle Tüm Anılarınız Şehri Saracak!

Düzce otobüs biletiniz sayesinde Batı Karadeniz üzerinde konumlanmış tek antik kent olan Konur Alp, Düzce'nin beldesi ve antik Roma kenti olan "Prusias Ad Hypium" üzerine konumlandırılmıştır. Konur Alp Müzesi'nde gezginleri toplam 6118 eser beklemektedir. Bu eserler müze bahçesinde, Etnoğrafya da, taş eserler solanları ve sikke bölümlerinde ziyaretinizde şehrin ve insanlığın tarihinin keşfine geniş adımlar atmış olacaksınız. Adrenalini bol rafting alanlarından biri olan ve tutkunlarından izleyenlerine kadar herkesin akın ettiği Melen Çayı'nda gününüz çok canlı geçerken, eşsiz bir manzara sunan Ceneviz Kalesi’ni gezdikten sonra, bu doğa harikası yerde piknik yapabilirsiniz. Yürüyüş yapmayı sevenlerdenseniz, rotanızı Kurugöl Kanyonu’na çevirebilirsiniz. Ayrıca Düzce otobüs biletiniz ile Derdin ve Efteni Kaplıcalarında şifalanabileceksiniz. 1323 yılında şehri Bizanslılardan alan Osmanlı Komutanı Konur Alp'in türbesi de Düzce'ye bağlı Konur Alp beldesinde bulunmakta olup ziyarete açık kapısıyla tarih dolu bir ziyaret gerçekleştirmenizi sağlıyor. Düzce’de Mermer Köprü’nün güzelliğinden geçerek, doğasına ve çevresindeki zengin doğal güzelliklerine hayran kalacağınız Aktaş Şelalesi’ndeki görsel şölen ile yepyeni bir doğa keşfi yapacaksınız. Düzce günlerinizde sadece şehri yaşayın, o sizi kendinize getirecektir!

govego.com'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde size en uygun indirimli Düzce otobüs bileti satın alarak yolculuğunuza bir adım önde başlayabilirsiniz. Bunun için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret etmeniz yeterli!

Dilerseniz Düzce otobüs biletinizi güvenle satın aldıktan sonra govego.com bloğundaki Düzce hakkında hazırlanan keyifli yazıları okuyabilirsiniz.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın.

DÜZCE OTOGARI ADRES ve TELEFONLARI

Düzce Otogarı İle, Şehrin Başlangıcını Yaşayın!

Düzce Marmara, Karadeniz ve İç Anadolu Bölgeleri’nden İstanbul’a ulaşımda tam yol güzergahı üzerinde olup, doğal ve tarihi güzellikleri ile otogarında her gün binlerce misafir ağırlamaktadır. Düzce Otogarı şehrin yaşadığı büyük depremin ardından kısa zamanda yaralarını sararak yenilenmiştir. Yeni Düzce Otogarı, 30.000 m2lik bir alanda kurulmuş olup, Kiremit Ocağı Mahallesi’nde bulunmaktadır. Ulusal ve yerel firmaların çoğunun hizmet verdiği Düzce Otogarı’nda dilediğiniz her şeye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Düzce Otogarı Telefon ve Adresi

Telefon:

  • 0380

Adres:

  •  Burhaniye, Atatürk Blv. 81010 Düzce Merkez/Düzce

YOLCULUK NE KADAR SÜRER?

Şehir
Km
Süre
233 Km
2 Saat
245 Km
3 Saat
244 Km
3 Saat
506 Km
6 Saat
580 Km
7 Saat
1409 Km
17 Saat
1032 Km
12 Saat
471 Km
5 Saat

DÜZCE OTOGARI'NI HARİTA ÜZERİNDE GÖR

DÜZCE HAVA DURUMU

Pazartesi
14℃
/
14℃
Salı
8℃
/
8℃
Çarşamba
10℃
/
10℃

DÜZCE OTOBÜS BİLETİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Düzce otobüs seferi düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Düzce seferi düzenleyen otobüs firmaları; Kamil Koç, Metro Turizm, Efe Tur, Pamukkale Turizm, Ali Osman Ulusoy, Düzce Güven Seyahat, Pamukkale Turizm, Iğdırlı Turizm, Kale Seyahat, Bizim Iğdır Seyahat, Vanyolu Seyahat, Rize Ses Seyahat, Lüks Erova Turizm, Görele Seyahat, Özlem Batman Turizm, Lüks Yalova Seyahat firmalarıdır.

En ucuz Düzce otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Düzce varışlı en ucuz otobüs bileti fiyatı 17 TL’dir.

DÜZCE KALKIŞLI POPÜLER SEFERLER

DÜZCE - İZMİT
110 TL
1s 30d
DÜZCE - SAMSUN
115 TL
7s 50d
DÜZCE - ANKARA
100 TL
3s 0d
DÜZCE - BOLU
120 TL
3s 0d
DÜZCE - ORDU
130 TL
9s 10d
DÜZCE - GİRESUN
160 TL
10s 45d
DÜZCE - TRABZON
130 TL
13s 10d
DÜZCE - İSTANBUL
100 TL
2s 45d

DÜZCE VARIŞLI POPÜLER SEFERLER

İZMİT - DÜZCE
110 TL
1s 10d
İSTANBUL - DÜZCE
100 TL
3s 30d
ORDU - DÜZCE
106 TL
8s 45d
BOLU - DÜZCE
17 TL
0s 30d
BURSA - DÜZCE
100 TL
3s 40d
GİRESUN - DÜZCE
115 TL
9s 30d
TRABZON - DÜZCE
170 TL
15s 5d
ZONGULDAK - DÜZCE
35 TL
2s 15d

DÜZCE İÇİNDE BULUNAN DİNLENME TESİSLERİ

Bulunduğu Şehir
Tesis Adı
Tesis Adresi
Tesis Telefonu
Düzce
Düzce Konakoğlu Tesisleri
Üçköprü Köyü Otoban Mevkii Ankara - İstanbul Karayolu Kaynaşlı
380 548 88 08
Düzce
Çakıroğlu Tan Dinlenme Tesisleri
Düzce
Akabe Dinlenme Tesisi
Karaçalı, Düzce Cd., 81900 Kaynaşlı
Düzce
Bozbey Dinlenme Tesisleri
Camikebir Mah. Nurettin Zafer Sk. Osman Öney İş Hanı Kat:2/205, 81000
380 523 24 01
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder