EN UYGUN ELAZIĞ ANKARA ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Star Diyarbakır Elazığ Ankara otobüs bileti
  ELAZIĞ - ANKARA
  16.10.2019 - 16:00
 • Star Diyarbakır Elazığ Ankara otobüs bileti
  ELAZIĞ - ANKARA
  16.10.2019 - 17:00
 • Özlem Diyarbakır Elazığ Ankara otobüs bileti
  ELAZIĞ - ANKARA
  16.10.2019 - 17:30
 • Öz Erciş Seyahat Elazığ Ankara otobüs bileti
  ELAZIĞ - ANKARA
  16.10.2019 - 17:30
 • Metro Turizm Elazığ Ankara otobüs bileti
  ELAZIĞ - ANKARA
  16.10.2019 - 18:00
 • Bitlis Taç Turizm Elazığ Ankara otobüs bileti
  ELAZIĞ - ANKARA
  16.10.2019 - 18:15
 • Metro Turizm Elazığ Ankara otobüs bileti
  ELAZIĞ - ANKARA
  16.10.2019 - 20:00
 • Özlem Diyarbakır Elazığ Ankara otobüs bileti
  ELAZIĞ - ANKARA
  16.10.2019 - 21:00
 • Star Diyarbakır Elazığ Ankara otobüs bileti
  ELAZIĞ - ANKARA
  16.10.2019 - 21:00
 • Özlem Batman Turizm Elazığ Ankara otobüs bileti
  ELAZIĞ - ANKARA
  16.10.2019 - 22:30
 • Metro Turizm Elazığ Ankara otobüs bileti
  ELAZIĞ - ANKARA
  16.10.2019 - 23:30
 • Yeşil Muş Ovası Elazığ Ankara otobüs bileti
  ELAZIĞ - ANKARA
  16.10.2019 - 18:30
 • Yeşil Muş Ovası Elazığ Ankara otobüs bileti
  ELAZIĞ - ANKARA
  16.10.2019 - 19:00
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ELAZIĞ - ANKARA OTOBÜS BİLETİ

Elazığ Ankara otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Elazığ Ankara otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Elazığ Ankara Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Elazığ Ankara otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Elazığ Ankara otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Ankara Elazığ Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Elazığ Ankara arası mesafe: 767 Km

Elazığ Ankara arası sefer süresi: Ortalama 9 Saat

Elazığ Ankara arası en ucuz otobüs bileti: 140 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

ELAZIĞ ANKARA GÜZERGAHI

Elazığ - Ankara Arası Güzergah Bilgileri

Elazığ - Ankara otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Elazığ - Ankara Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Elazığ - Ankara otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Elazığ - Ankara otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Elazığ - Ankara arası mesafe ortalama 765 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 9 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Malatya, Kayseri, Kırşehir ve Kırıkkale illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları Elazığlılar TurizmVanyolu SeyahatElazığ Murat TurizmVangölü TurizmStar Diyarbakir TurizmBest Van TurizmÖz Diyarbakır TurizmÖzlem DiyarbakırHas Bingöl Turizm’dir. Elazığ - Ankara otobüs bilet fiyatları 50 TL ' den başlıyor ancak govego.com 'un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli otobüs bilet alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Elazığ - Ankara Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Elazığ - Ankara  arası gerçekleştireceğiniz bu seyahat sizleri Doğu’nun eşsiz güzelliklerinden alarak Başkent’in gri dünyasına ulaştıracaktır. Bu seyahat boyunca bambaşka kültürler ve tatlar keşfederken doğa ile iç içe zamanlar da geçireceksiniz. Bu yolculuk uzun olacağı için dilerseniz uçakla da bu yolculuğu daha kısa sürede sonlandırabilirsiniz. Eğer tercihiniz karayolu ise, yolunuzun üzerindeki keşiflere de kendinizi hazırlayabilirsiniz demektir.

Elazığ - Ankara otobüs biletiniz ile Elazığ’ın yollarından çıkarak Malatya’ya doğru rotanızı çevireceksiniz. Beydağı üzerinden Malatya’ya giriş yaparken bu şehrin farklı doğasına hayran olacaksınız. Malatya’nın yeşili bol, yüksek dağları arasından geçerek bu şehrin hala nasıl bu kadar güzel olduğuna ve korunduğuna inanamayacaksınız. Malatya gizlediği doğa harikaları, temiz havası ve eşsiz mutfağıyla sizlere kendisini aştığında bu şehri insanları ile birlikte çok seveceksiniz. Analı kızlı köftesi, kayısısı, Aslantepe Antik Kenti, Battalgazi Kervansaray’ı için Malatya’da bir mola vermek isterseniz sizlere kendisini tamamen açacaktır. Elazığ - Ankara otobüs biletiniz ile yolun devamında Kayseri’ye vardığınızda sizleri ile karşılayan şehrin simgesi Erciyes Dağı olacaktır. Kayseri’de bir mola vermek isterseniz şehrin kalesinin tarihi surlarına doğru sucuk, pastırma ya da mantısının lezzetine doyabilirsiniz. Mimar Sinan’ın şehrinden çıktıktan sonra ise Elazığ - Ankara otobüs biletiniz ile yolculuğunuz devam ederken Ahi Evran’ın toprakları Kırşehir’e ulaşacaksınız. Ahilik kültürünün çıkış noktası olan bu birlik ve beraberliğin topraklarında açlık hissederseniz yol üzerindeki Kırıkkale’de bir mola verebilir ve meşhur yemeklerinden madımak, ekmek aşı, sızgıt ve pelteyi deneyebilirsiniz. Kırıkkale yollarından sonra ise Ankara’ya tamamen yaklaşmaya başlayacaksınız.

Elazığ - Ankara otobüs biletiniz ile Başkent’in baş döndüren hızlı dünyasında hemen enerjiniz yerine gelecektir. Ankara’nın her misafirine olduğu gibi geniş dünyasında sizlere de yer açacaktır. Ankara günlerinizde Kızılay’da insanlar arasına karışıp, Tunalı Hilmi Caddesi’nde Ankara ruhunu daha fazla hissedeceksiniz. Huzur dolu bir dinlenme için Kuğulu Parkı tercih ederken, daha hızlı bir akşam için ise Park Caddesi sizleri bekliyor olacaktır. Elazığ - Ankara otobüs biletiniz ile Ankara’ya vardığınızda modern bir şehrin koruduğu değerlerine hayran olacak, insanlar arasında kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. Başkent’in renklerine hayran olmaya hazır olun!

Hemen bir Elazığ - Ankara otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz Ankara - Elazığ otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar