ELAZIĞ HAZAR TURİZM HAKKINDA

Elazığ Hazar Turizm Otobüs Bileti En Uygun Fiyatlarla govego.com’da!

Elazığ Hazar Turizm otobüs bileti fiyatları, otobüs seferleri, saatleri ve diğer bilgileri sorgulayabileceğiniz www.govego.com’dasınız! Elazığ Hazar Turizm otobüs bileti sorgulamak için sayfanın üst kısmında yer alan arama butonuna güzergâh ve tarih bilgilerini girmeniz yeterli.

Elazığ Hazar Turizm ile Keyifli Yolculuk Zamanı!

1967'de yolcu taşımacılığı hizmetlerine ilk olarak Elazığ’da başlayan Elazığ Hazar Turizm Chevrolet ve Margrus marka ağaç kasa araçlar ile adımladığı ilk yollarında, 1970' li yıllara gelindiğinde Apollo marka araçlara geçerek devam etmiş; 1970' li yıllarda ise Mercedes O 302 otobüslerle yolcularını sevdiklerine ulaştırmıştır.

Geçmişin deneyimini bugünün teknolojisiyle harmanlayan ve bunu "Önce Hizmet " sloganı önderliğinde gerçekleştiren Elazığ Hazar Turizm 30 adet son model otobüs filosu, 300' ün üzerinde bilet satış noktası, 750 çalışan personeli, 30 adet şehir içi servisi ile Elazığ’da ulaşım denilince akla gelen ilk marka olarak kendini göstermektedir.

Online bilet satış, rezervasyon ve iptal sistemiyle de yolcularının her anında yanlarında olan ve onlara kolaylıklar sağlayan Elazığ Hazar Turizm, güler yüzlü, özverili ve saygılı personeli; yurtiçi ve şehir içi servis araçları ile modern, çağdaş özel yolcu terminali, Bilgisayarlı Bilet Otomasyon Sistemi ve modern konaklama tesisleri ile Türkiye genelinde Ege, Karadeniz, Marmara, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Akdeniz bölgesi olmak üzere 50 noktaya ulaşmaktadır.

Yolcu taşımacılığı hizmetlerini yolculuklarının memnuniyeti ve desteğiyle başarılı bir şekilde sürdüren Elazığ Hazar Turizm ile yapacağınız yolculuklarda sizleri güler yüzlü personeller, konforlu ve yüksek derecede güvenli araçlar, sağlıklı ve lezzetli araç içi yiyecek ve içecekler bekliyor. Dilerseniz yolculuk sırasında kesintisiz uydu yayını ile dizilerinizi takip edebilir, film izleyebilir ya da ücretsiz internet hizmetiyle de hayattan kopmadan yolculuğunu tamamlayabilirsiniz.

Elazığ Hazar Turizm’in kullandığı dinlenme tesisleri;

Mavi Kent Dinlenme Tesisleri – Kırşehir, STR Dinlenme Tesisleri – Kula, Veli Oğlu Dinlenme Tesisleri Gürün - Öztürkler Dinlenme Tesisleri Bolu Dağı, Asel Dinlenme Tesisleri Aksaray

Ankara, İzmir ve İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde şubeleri bulunan Elazığ Hazar Turizm’in Çağrı Merkezi'ne Türkiye'nin her yerinden 444 03 23 numaralı telefondan ulaşabilir, her türlü soru ve sorununuzda 7/24 destek alabilirsiniz.

 

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

ELAZIĞ HAZAR TURİZM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi:

444 44 23

E-posta:

info@elazighazar.com

Genel Merkez:

Olgunlar Mh. Atatürk Blv. No: 64, Sürsürü, Elazığ Merkez / Elazığ
Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder