EN UYGUN ELAZIĞ İSTANBUL ​OTOBÜS ​SEFERLERİ

 • Metro Turizm Elazığ İstanbul otobüs bileti
  ELAZIĞ - İSTANBUL
  21.07.2019 - 15:00
 • Metro Turizm Elazığ İstanbul otobüs bileti
  ELAZIĞ - İSTANBUL
  21.07.2019 - 15:00
 • Öz Elazığlılar Elazığ İstanbul otobüs bileti
  ELAZIĞ - İSTANBUL
  21.07.2019 - 15:00
 • Star Diyarbakır Elazığ İstanbul otobüs bileti
  ELAZIĞ - İSTANBUL
  21.07.2019 - 16:00
 • Öz Erciş Seyahat Elazığ İstanbul otobüs bileti
  ELAZIĞ - İSTANBUL
  21.07.2019 - 17:30
 • Metro Turizm Elazığ İstanbul otobüs bileti
  ELAZIĞ - İSTANBUL
  21.07.2019 - 18:00
 • Metro Turizm Elazığ İstanbul otobüs bileti
  ELAZIĞ - İSTANBUL
  21.07.2019 - 18:00
 • Bitlis Taç Turizm Elazığ İstanbul otobüs bileti
  ELAZIĞ - İSTANBUL
  21.07.2019 - 18:15
 • Yeşil Muş Ovası Elazığ İstanbul otobüs bileti
  ELAZIĞ - İSTANBUL
  21.07.2019 - 19:00
 • Öz Elazığlılar Elazığ İstanbul otobüs bileti
  ELAZIĞ - İSTANBUL
  21.07.2019 - 19:00
 • Yeşil Muş Ovası Elazığ İstanbul otobüs bileti
  ELAZIĞ - İSTANBUL
  21.07.2019 - 20:30
 • Bitlis Taç Turizm Elazığ İstanbul otobüs bileti
  ELAZIĞ - İSTANBUL
  21.07.2019 - 20:30
100% Complete

Seferler listeleniyor
Lütfen bekleyiniz...

DAHA FAZLA SONUÇ

ELAZIĞ - İSTANBUL OTOBÜS BİLETİ

Elazığ İstanbul otobüs bileti için en uygun fiyatlar govego.com'da.

Elazığ İstanbul otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Elazığ İstanbul Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Elazığ İstanbul otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Elazığ İstanbul otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz İstanbul Elazığ Otobüs Bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Elazığ İstanbul arası mesafe: 1213 Km

Elazığ İstanbul arası sefer süresi: Ortalama 15 Saat

Elazığ İstanbul arası en ucuz otobüs bileti: 180 TL

SEFER DÜZENLEYEN OTOBÜS FİRMALARI

ELAZIĞ İSTANBUL GÜZERGAHI

Elazığ - İstanbul Arası Güzergah Bilgileri

Elazığ - İstanbul otobüs bileti alabileceğiniz; sefer süresi, otobüs seferleri, sefer saatleri ve güzergahta yer alan dinlenme tesislerini öğrenebileceğiniz "Elazığ - İstanbul Arası Güzergah Bilgileri" sayfasındasınız. Dilerseniz www.govego.com üzerinden Elazığ - İstanbul otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, Elazığ - İstanbul otobüs seferi yapan otobüs firmalarını karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz.

Elazığ - İstanbul arası mesafe yaklaşık 1211 km olup, yolculuk süresi ortalama olarak 15 saat sürüyor ve güzergah boyunca otobüsler Malatya, Kayseri, Kırşehir, Kırıkkale, Ankara, Bolu, Adapazarı illerinden geçiyor. Bu güzergahta sefer düzenleyen başlıca otobüs firmaları  Best Van TurizmElazığlılar TurizmVangölü TurizmCesur Bingöl TurizmStar Diyarbakir TurizmElazığ Murat Turizm, Has Bingöl Turizm’dir. Elazığ - İstanbul otobüs bileti fiyatları 70 TL'den başlıyor ancak govego.com' un firmalarla dönemsel olarak düzenlediği kampanyalar sayesinde indirimli Elazığ - İstanbul otobüs bileti alma ve yolculuğunuza bir adım önde başlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklara sahip olmak için govego.com/kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Elazığ - İstanbul Güzergahı Boyunca Sizi Neler Bekliyor?

Elazığ - İstanbul arası gerçekleştireceğiniz bu seyahat sizleri Doğu’nun eşsiz güzelliklerinden alarak İstanbul’un efsanevi dünyasına ulaştıracaktır. Bu seyahat boyunca bambaşka kültürler ve tatlar keşfederken doğa ile iç içe zamanlar da geçireceksiniz. Bu yolculuk uzun olacağı için dilerseniz uçakla da bu yolculuğu daha kısa sürede sonlandırabilirsiniz. Eğer tercihiniz karayolu ise, yolunuzun üzerindeki keşiflere de kendinizi hazırlayabilirsiniz demektir.

Elazığ - İstanbul otobüs biletiniz ile Elazığ’ın yollarından çıkarak Malatya’ya doğru rotanızı çevireceksiniz. Beydağı üzerinden Malatya’ya giriş yaparken bu şehrin farklı doğasına hayran olacaksınız. Malatya gizlediği doğa harikaları, temiz havası ve eşsiz mutfağıyla sizlere kendisini aştığında bu şehri insanları ile birlikte çok seveceksiniz. Elazığ - İstanbul otobüs biletiniz ile yolun devamında Kayseri’ye vardığınızda sizleri ile karşılayan şehrin simgesi Erciyes Dağı olacaktır. Kayseri’de bir mola vermek isterseniz şehrin kalesinin tarihi surlarına doğru sucuk, pastırma ya da mantısının lezzetine doyabilirsiniz. Mimar Sinan’ın şehrinden çıktıktan sonra ise Elazığ - İstanbul otobüs biletiniz ile yolculuğunuz devam ederken Ahi Evran’ın toprakları Kırşehir’e ulaşacaksınız. Ahilik kültürünün çıkış noktası olan bu birlik ve beraberliğin topraklarında açlık hissederseniz yol üzerindeki Kırıkkale’de bir mola verebilir ve meşhur yemeklerinden madımak, ekmek aşı, sızgıt ve pelteyi deneyebilirsiniz. Kırıkkale yollarından sonra ise Ankara’ya yaklaşmaya başlayacaksınız.

Elazığ - İstanbul otobüs biletiniz ile Başkent’in baş döndüren hızlı dünyasında hemen enerjiniz yerine gelecektir. Ankara’nın her misafirine olduğu gibi geniş dünyasında sizlere de yer açacaktır. Daha sonra ise, bir sonraki durağınız olan aşçılar diyarı Bolu’ya ulaşacaksınız. Bolu’da bir mola vermek isterseniz sütlü tatlılarını ve kebaplarını denediğinizde buna değdiğini sizler de fark edeceksiniz. Bolu yolları zorlu olduğundan ve İstanbul civarında genellikle yol çalışmalarının sıklığından dolayı bu seyahate başlamadan önce yol durumu hakkında bilgi edinmenizde ve gerekli önlemleri almanızda fayda olduğunu da sizlere hatırlatmakta fayda olacaktır. Bolu’dan sonra Adapazarını geçecek ve Marmara’nın maviliği ile karşılanacaksınız. Gebze’den sonra İstanbul’a vardığınızda yeryüzündeki en güzel şehirlerden birinde olduğunuzu unutmayın!

 

Hemen bir Elazığ - İstanbul otobüs bileti alarak bu keyifli yolculuğu siz de yaşayabilirsiniz.

Dilerseniz İstanbul - Elazığ otobüs bileti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

govego.com ile tıkla ve git!

devamını okumak için tıklayın... kapatmak için tıklayın...

POPÜLER ROTALAR

YENİ ROTALAR

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar