EN UCUZ İDO BİLETİ

En Ucuz İDO Bileti Nasıl Bulunur?

govego.com ile İDO biletlerini en ucuzdan en pahalıya doğru sırala, sana en uygun İDO biletini online olarak anında ve güvenle satın al!

govego.com dönemsel olarak İDO ile kampanyalar düzenlemekte ve İDO’dan daha ucuza İDO bileti satmaktadır. En ucuz İDO biletini bulmak için dilerseniz bu kampanya dönemlerini Kampanyalar sayfasından takip edebilir ya da Promo bilet sınıfına ait seferlerin biletlerini alabilirsiniz.

Promo bilet sınıfı kotalı bir bilet sınıfı olup, diğer bilet sınıflarından daha ucuz fiyatlıdır. Sefer tarihiniz erkenden belli olmuş ise Promo biletlerden satın alabilir ve Promo bilet sınıfı için ayrılan koltuk sayısı dolmadan yolculuğunuzu en ucuz ve uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Promo bilet sınıfının biletleri iade edilemez ancak sefer saatine belli bir süre kala %30 oranla kesinti yapılarak değiştirilebilmektedir. Bilet sınıfları ve değişiklik kuralları için İDO Bileti Değiştirme sayfamıza göz atabilirsiniz.

İDO biletlerinizi, sayfanın üst kısmında yer alan arama butonunu kullanarak arayabilir, en ucuzdan en oahalıya doğru sıralama yapabilirsiniz. Dilediğiniz an, nerede olursanız olun, ister bilgisayarınızdan isterseniz mobil cihazlarınızdan bir tıkla istediğiniz güzergah için İDO seferlerini sorgulayabilirsiniz.

Ucuz İDO bileti sorgulaması yaparken dilerseniz govego’nun özel olarak tasarlanan filtreleme sistemini kullanabilir, böylece size en uygun bilet fiyat aralığını belirleyebilirsiniz. Bu seçimin dışında kalan İDO biletlerini sorgulamanızın dışında tutabilirsiniz. Aynı zamanda İDO sefer saatleri için de aynı filtreleme sistemini kullanabilir ve her açıdan aradığınız İDO biletine kolayca sahip olabilirsiniz. 

İDO bilet fiyatlarını ve İDO seferlerini site site gezip ya da terminallere gidip incelemekle oluşan zaman kaybını ortadan kaldıran govego.com ile artık en ucuz İDO biletini almak, bir tıklama kadar basit ve hızlı.  Yapmanız gereken tek şey govego.com’a girmek ya da mobil uygulamayı cebinize indirmek ve 3 adımda kolayca İDO biletinizi satın almak. Bunun için İDO bileti arama butonundan güzergah ve tarih seçimi yapmanız yeterli. Bu işlem devamında karşınıza en ucuz İDO sefer sonuçları sırlamalı olarak gelecek ve dilediğiniz seferden size en uygun olanı seçip, koltuk seçimi yapmak üzere işleminize devam edebileceksiniz. Son adımda ise yolcu bilgilerinizi girip ödeminizi güvenle yapmak ve yerinizden bile kalkmadan size en uygun ve ucuz İDO biletine ulaşma keyfini yaşamak kalıyor!
govego.com ile iyi yolculuklar!

Son Yorumlar
Nermin Altıoklu
Sizinle hep gidiyorum teşekkürler
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar