EN UYGUN İDO BİLETİ

En Uygun İDO Bileti Nasıl Alınır?

govego.com ile İDO biletlerini en ucuzdan en pahalıya doğru sırala, sana en uygun İDO biletini online olarak anında ve güvenle satın al!

Yenikapı’dan Yalova’ya, Bandırma’ya, Bursa’ya ya da Kadıköy, Bostancı, Pendik ve Kartal gibi diğer duraklardan Yalova ya da Yenikapı’ya… Dönemsel olarak Marmara Adası, Avşa Adası seferleri ve Adalar seferlerine kadar tüm iç ve dış hat deniz otobüsü ve feribot seferlerinin en uygun İDO biletlerini tek bir aramada bulabilir, İDO biletinizi bulduktan sonra da hızlı ve güvenli bir şekilde 3 adımda satın alabilirsiniz.

govego.com’un İDO ile düzenlediği kampanyalar sayesinde İDO’dan daha uygun fiyatlarla indirimli İDO Bileti alabilir ya da Promo bilet sınıfına ait seferlerin biletlerini alarak da uygun fiyatlı deniz yolculuğu yapabilirsiniz. Promo bilet sınıfı kotalı bir bilet sınıfı olup, diğer bilet sınıflarından daha ucuz fiyatlıdır. Sefer tarihiniz erkenden belli olmuş ise Promo biletlerden satın alabilir ve Promo bilet sınıfı için ayrılan koltuk sayısı dolmadan yolculuğunuzu en ucuz ve uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Promo bilet sınıfının biletleri iade edilemez ancak sefer saatine belli bir süre kala %30 oranla kesinti yapılarak değiştirilebilmektedir. Bilet sınıfları ve değişiklik kuralları için İDO Bileti Değiştirme sayfamıza göz atabilirsiniz.

Dilerseniz govego üzerinden de geçerli olan İDOMİRAL programına dahil olabilir, her İDO yolculuğunuzda puan kazanarak bu puanları daha sonra indirimli ve hatta bedava yolculuk yapmak için kullanabilirsiniz. İDOMİRAL programı ve İDOMİRAL üyeliği için İDOMİRAL Programı sayfamıza göz atabilirsiniz.

Uygun İDO bileti sorgulaması yaparken dilerseniz govego’nun özel olarak tasarlanan filtreleme sistemini kullanabilir, böylece size en uygun bilet fiyat aralığını belirleyebilirsiniz. Bu seçimin dışında kalan İDO biletlerini sorgulamanızın dışında tutabilirsiniz. Aynı zamanda İDO sefer saatleri için de aynı filtreleme sistemini kullanabilir ve her açıdan aradığınız İDO biletine kolayca sahip olabilirsiniz. 

govego.com üzerinden satın aldığınız biletler ÜYE GİRİŞİ yaparak ya da PNR koduyla sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz. Govego.com dönemsel olarak İDO ile indirim kampanyaları düzenlemekte ve ucuz ya da indirimli İDO bileti almanıza olanak sağlamaktadır. Hemen govego’ya girin ya da mobil uygulamayı cebinize indirin, İDO biletinizi anında satın alın!

govego.com ile iyi yolculuklar!

Son Yorumlar Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmamış,
ilk yorumu sen yapabilirsin!
Yorumunuzu Yazın Ad - Soyad Yorum Gönder
GoveGo İyi yolculuklar